جزوه جامعه شناسی یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از جامعه شناسی یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. سوالات جامعه شناسی کنکور تمرکز بیشتری روی پایه های یازدهم و دوازدهم دارد. از سال یازدهم تقریبا 9 سوال طرح می شود که بیشتر این سوالات ترکیبی می باشد. بنابراین اگر بخواهید درسی را حذف کنید به ضرر شما می باشد. با توجه به بررسی های انجام شده بیشتر تمرکز طراحان روی درس های اخری جامعه شناسی می باشد. بنابراین روی این درس ها توجه ویژه داشته باشید. با حل تمرین های زیاد و تست می توانید مهارت خود را در این درس بالا ببرید. با دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم میتوانید تسلط  خود را در جامعه شناسی یازدهم افزایش بدهید.

جزوه جامعه شناسی یازدهم از نوع بانک تست می باشد و شامل 500 تست مختلف است. پاسخ تشریحی سوالات در زیر هر سوال آورده شده است.  با حل پاسخ های تشریحی مطالب برای شما جمع بندی میشود بنابراین از این منبع هم برای امتحان پایانی هم برای کنکور می توانید استفاده کنید. برای افزایش مهارت خود در این درس علاوه بر مطالعه آن باید تعداد بیشتری تست کار کنید. با دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم می توانید به تست های متنوع دست یابید.

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما فراهم می آورد. با دانلود جزوات رایگان دورخیز می توانید از آن ها استفاده بهتری داشته باشید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه جامعه شناسی یازدهم

نام جزوه : جزوه جامعه شناسی یازدهم

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 127

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه جامعه شناسی یازدهم

دانلود جزوه جامعه شناسی یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست