جزوه جامعه شناسی دوازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور یک جزوه جذاب از جامعه شناسی دوازدهم برای دانش آموزان انسانی اماده کرده ایم. جامعه شناسی در کنکور تعداد 20 سوال را به خود اختصاص می دهد. از این میان 8 سوال مربوط به جامعه شناسی دوازدهم می باشد. بنابراین اهمیت جامعه شناسی دوازدهم نسبت به سال یازدهم و دهم بیشتر می باشد. همچنین از آن جهت که این درس در معدل کتبی شما تاثیر خواهد گذاشت لذا این درس را باید جدی بگیرید. شما با دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم می توانید به تمامی سوالات کتاب، دسترسی داشته باشید و در عین حال برای امتحان نهایی آماده بشوید.

جزوه جامعه شناسی دوازدهم برای هر درس تعدادی سوال از متن کتاب و همچنین سوالات مطرح شده در کتاب درسی را برای شما همراه با پاسخ تشریحی آورده است. این سوالات شامل همه نوع سوال کوتاه جواب ، بلند جواب ، جای خالی و موردی می باشد. جزوه جامعه شناسی دوازدهم در 35 صفحه جمع آوری شده است. با دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم می توانید به سوالات طبقه بندی شده این درس دست بیابید.

همان طور که گفته شد اهمیت جامعه شناسی دوازدهم خیلی بیشتر است. سعی کنید دو سه بار آن را مطالعه کنید تا تمامی سوالات آن برای شما تفهیم سازی بشود. برای دسترسی به تمامی سوالات جامعه شناسی دوازدهم می توانید دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم را در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

مشخصات جزوه جامعه شناسی دوازدهم

نام جزوه : جزوه جامعه شناسی دوازدهم

نام مولف : محمد سوری

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 35

نوع جزوه : بانک سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه جامعه شناسی دوازدهم

دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره هوشمند کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست

close-link