جزوه جامعه شناسی دوازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه جذاب از جامعه شناسی دوازدهم برای دانش آموزان انسانی اماده کرده ایم. جامعه شناسی در کنکور تعداد 20 سوال را به خود اختصاص می دهد. از این میان 8 سوال مربوط به جامعه شناسی دوازدهم می باشد. بنابراین اهمیت جامعه شناسی دوازدهم نسبت به سال یازدهم و دهم بیشتر می باشد. همچنین از آن جهت که این درس در معدل کتبی شما تاثیر خواهد گذاشت لذا این درس را باید جدی بگیرید. شما با استفاده از جزوه جامعه شناسی دوازدهم می توانید به تمامی سوالات کتاب، دسترسی داشته باشید و در عین حال برای امتحان نهایی آماده بشوید.

جزوات پیشنهادی :

جزوه فارسی دوازدهم

جزوه فارسی دوازدهم

جزوه جامعه شناسی دوازدهم برای هر درس تعدادی سوال از متن کتاب و همچنین سوالات مطرح شده در کتاب درسی را برای شما همراه با پاسخ تشریحی آورده است. این سوالات شامل همه نوع سوال کوتاه جواب ، بلند جواب ، جای خالی و موردی می باشد. جزوه جامعه شناسی دوازدهم در 35 صفحه جمع آوری شده است. با دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم می توانید به سوالات طبقه بندی شده این درس دست بیابید.

جزوه پیشنهادی :

جزوه فلسفه دوازدهم

نمونه صفحه جزوه جامعه شناسی دوازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه جامعه شناسی دوازدهم
همان طور که گفته شد اهمیت جامعه شناسی دوازدهم خیلی بیشتر است. سعی کنید دو سه بار آن را مطالعه کنید تا تمامی سوالات آن برای شما تفهیم سازی بشود. برای دسترسی به تمامی سوالات جامعه شناسی دوازدهم می توانید جزوه جامعه شناسی دوازدهم را در بخش بعدی همین پست دانلود کنید.

مشخصات جزوه جامعه شناسی دوازدهم

نام جزوه : جزوه جامعه شناسی دوازدهم

نام مولف : محمد سوری

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 35

نوع جزوه : بانک سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه جامعه شناسی دوازدهم

دانلود جزوه جامعه شناسی دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور

مقالات سایت

فهرست