جزوه جامعه شناسی دهم

در این پست یک جزوه مفید برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. در قسمت بعدی همین پست از وبسایت دورخیز دانلود جزوه جامعه شناسی دهم را برای شما خواهیم داشت. جزوه جامعه شناسی دهم به قلم حمید رحیمی می باشد. جزوه جامعه شناسی دهم در 61 صفحه گرد آوری شده است. این جزوه شامل خلاصه درسنامه و سوال های داخل کتاب به همراه پاسخ های تشریحی می باشد.

خلاصه دروس موجود در جزوه جامعه شناسی دهم میتواند شما را بدون خستگی به عمق مطالب برساند. و شما از مطالعه خسته نمی شوید. در کنار این خلاصه ها میتوانید به تمام پاسخ سوال های کتاب دست یابید. سوال های جامعه شناسی در کنکور بیشتر به صورت ترکیبی مطرح می شوند. بنابراین نباید هیچ درس پایه ای را حذف بکنید. اگر از خواندن کتاب جامعه شناسی خسته شدید میتوانید با دانلود جزوه جامعه شناسی دهم به همه مطالب مورد نیاز دسترسی داشته باشید. و نیازی به حذف درسی نداشته باشید. مباحث تست خیز در جامعه شناسی دهم 4 درس اول می باشد. در جزوه جامعه شناسی دهم به این 4 درس توجه ویژه بکنید؛ و از خواندن مطالب لذت ببرید.

ما جزوه جامعه شناسی دهم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم. دانلود جزوه جامعه شناسی دهم را در بخش بعدی همین پست می توانید انجام بدهید.

مشخصات جزوه جامعه شناسی دهم

نام جزوه : جزوه جامعه شناسی دهم

نام مولف : حمید رحیمی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 61

نوع جزوه : درسنامه و سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه جامعه شناسی دهم

دانلود جزوه جامعه شناسی دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close