جزوه اقتصاد دهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه از اقتصاد برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. از آنجایی که اقتصاد از دروس تک کتابی می باشد لذا به راحتی می توانید مطالعه کامل در این درس داشته و درصد بهتری در کنکور کسب کنید. بعد از مطالعه کامل کتاب درسی می توانید با حل تست های بیشتر تسلط خود را افزایش بدهید. در این درس سوالات بیشتر به صورت ترکیبی مطرح می شود. در جزوه ای که برای شما آماده شده است؛ به این نکته توجه شده و سوالات جامع از اقتصاد برای شما آورده شده است. با دانلود جزوه اقتصاد دهم می توانید به سوالات جامع و جمع بندی اقتصاد کنکور برای مرور سریع تر دسترسی داشته باشید.

جزوه اقتصاد دهم یک جزوه در قالب تست می باشد. در این جزوه تعداد 200 سوال از کل کتاب اقتصاد سال دهم طرح شده است. در کنکور تعداد 15 سوال از این درس طرح می شود. با حل 200 سوال در روز های نزدیک کنکور میتوانید به راحتی مطالب را جمع بندی کرده و دفعات زیادی این درس را مرور کنید. با این کار مطالب برای شما روشن تر خواهد شد و به یک تسلط نسبی دسترسی خواهید یافت. برای افزایش یادگیری شما در انتهای جزوه پاسخ های تشریحی و کلیدی قرار داده شده است.

در زیر نمونه صفحات جزوه اقتصاد دهم انسانی را برایتان آورده ایم تا بیشتر با سبک آن آشنا شوید.نمونه صفحات جزوه اقتصاد دهم انسانی

شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه اقتصاد دهم را انجام بدهید.

دانلود جزوه اقتصاد دهم

نام : جزوه اقتصاد دهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 89

حجم کل : 8.1MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

دانلود جزوه اقتصاد دهم

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.