جزوه ادبیات فارسی یازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه از فارسی یازدهم برای دانش آموزان ریاضی و تجربی آماده کرده ایم. همان طور که می دانید مباحث آرایه های ادبی، قرابت و دستور زبان از بخش های مهم و سخت سوالات ادبیات می باشد. شما با حل تست های متنوع می توانید مهارت خود را در این مباحث افزایش بدهید. با استفاده از  جزوه ادبیات فارسی یازدهم می توانید مباحث ادبیات سال یازدهم را جمع بندی کنید.

جزوه فارسی یک جزوه ی تستی می باشد. در این جزوه 350 سوال مرتبط با همه مباحث ادبیات شامل : آرایه ها، قرابت، دستور زبان و لغت و املا آورده شده است. در انتهای جزوه پاسخنامه تشریحی قرار داده شده است. با دانلود این جزوه می توانید فارسی یازدهم را جمع بندی کنید. می توانید نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و با حل تمرین های زیاد مهارت خود را افزایش بدهید.

در زیر , نمونه صفحه جزوه ادبیات فارسی یازدهم را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه ادبیات فارسی یازدهم

برای جمع بندی ادبیات یازدهم و مرور سریع در ایام نزدیک کنکور، می توانید دانلود جزوه ادبیات فارسی یازدهم را در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

مشخصات جزوه ادبیات فارسی یازدهم

نام جزوه : جزوه ادبیات فارسی یازدهم

نام مولف : نرگس موسوی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 69

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه ادبیات فارسی یازدهم

دانلود جزوه ادبیات فارسی یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست