جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه آموزشی از آمار و احتمال سال یازدهم برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. سوالات آمار و احتمال با سوالات ریاضیات گسسته تقریبا 18 سوال ریاضی کنکور را شامل می شود. از این مجموعه 8 سوال به آمار و احتمال اختصاص میابد. اگر مطالب ریاضیات گسسته سنگین باشند می توانید روی مباحث آمار و احتمال تمرکز بیشتری بکنید. با داشتن یک منبع خوب می توانید در درس آمار و احتمال تسلط خود را افزایش داده و امتیاز 8 سوال ان را از دست ندهید. با استفاده از جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی یکی از جزوات دبیرستان علامه حلی تهران می باشد. این جزوه یک جزوه آموزشی دست نویس است. با حل و تمرین مثال های موجود در جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی می توانید روی مباحث تمرین کنید. با تمرین زیاد مطالب، مطالب در ذهن شما ثابت می شود.

نمونه صفحه جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی
با دانلود جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی می توانید آموزش خود را در این درس تکمیل تر کنید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

نام جزوه : جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 50

نوع جزوه : درسنامه

قیمت : رایگان

جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

دانلود جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست