جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه آموزشی از آمار و احتمال یازدهم برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. سوالات آمار و احتمال با سوالات ریاضیات گسسته تقریبا 18 سوال ریاضی کنکور را شامل می شود. از این مجموعه 8 سوال به آمار و احتمال اختصاص میابد. اگر مطالب ریاضیات گسسته سنگین باشند می توانید روی آموزش آمار و احتمال تمرکز بیشتری بکنید. با داشتن یک منبع خوب می توانید در درس آمار و احتمال تسلط خود را افزایش داده و امتیاز 8 سوال ان را از دست ندهید. با استفاده از جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی یکی از جزوات دبیرستان علامه حلی تهران می باشد. این جزوه یک جزوه آموزشی دست نویس شامل فرمول های آمار و احتمال و مثال است. با حل و تمرین مثال های موجود در جزوه امار و احتمالات یازدهم ریاضی می توانید روی مباحث تمرین کنید. با تمرین زیاد مطالب، مطالب در ذهن شما ثابت می شود.

نمونه صفحه جزوه خلاصه امار و احتمال را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی
با دانلود جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی می توانید آموزش خود را در این درس تکمیل تر کنید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی را به صورت رایگان انجام بدهید.

دانلود جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

نام : جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 50

حجم کل : 7MB

نوع جزوه : درسنامه

قیمت : رایگان

جزوه آمار و احتمال یازدهم ریاضی

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدمهدی شورنی
محمدمهدی شورنی
3 ماه قبل

واقعا با دور خیز درسا رو خوب میفهمی من فیزیکم 10 بود بعد از جزوه های دورخیز شد 19

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.