گام به گام زیست یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز گام به گام زیست یازدهم را برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. استفاده از گام به گام برای دستیابی به پاسخ های کاملا درست تمارین کتاب های درسی به شما کمک می کند. در سال های اخیر توجه طراحان کنکور روی قسمت های مختلف کتاب افزایش یافته است. سعی کنید از حل و تمرین این تمرین ها و فعالیت ها غافل نشوید. برای اطمینان از صحت پاسخ خود در مورد فعالیت های زیست یازدهم می توانید از گام به گام زیست یازدهم استفاده کنید.

از آنجایی که تنها تمرین های زیست شناسی فعالیت های آن می باشد؛ این گام به گام به بررسی و تحلیل فعالیت ها پرداخته است. نحوه پاسخ دهی به فعالیت ها جوری است که حاشیه گویی در آن نیست. بدون خستگی می توانید به پاسخ نهایی هر سوال برسید.

نمونه صفحه گام به گام زیست یازدهم را برای شما در زیر آورده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک گام به گام بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه گام به گام زیست یازدهم
برای دسترسی به پاسخ های تمامی فعالیت های زیست شناسی یازدهم می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود گام به گام زیست یازدهم را انجام بدهید.

Rate this gambegam

دانلود گام به گام زیست یازدهم

نام : گام به گام زیست یازدهم

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 26

حجم کل : 2MB

نوع گام به گام : حل فعالیت ها

قیمت : 9 هزار تومان

گام به گام زیست یازدهم

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
گام به گام‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش