گام به گام زبان یازدهم

در این پست یک گام به گام از زبان یازدهم برای دانش آموزان سال یازدهم آماده کرده ایم. هدف از طراحی تمرینات در هر کتاب درسی افزایش تسلط شما روی موضوع مورد نظر می باشد. همچنین در کلاس های درسی حل این تمرینات برای شما نمره کلاس دارد. بنابراین با دقت بیشتری باید به حل تمامی فعالیت ها بپردازید. برای دسترسی به پاسخ تمرینات زبان یازدهم می توانید دانلود گام به گام زبان یازدهم را انجام بدهید.

این گام به گام به حل تمرینات کتاب کار زبان یازدهم پرداخته است. پاسخ همه تمرینات و فعالیت ها بررسی شده است. کتاب کار زبان برای تمرین اضافی دانش آموزان طراحی شده است. شما به کمک گام به گام زبان می توانید در این درس تمرین داشته و تمامی تمرینات را حل کنید. از اهمیت و تاثیر درس زبان روی درصد و تراز کنکور خود غافل نشوید. با حل تمرینات بیشتر می توانید درصد های بهتری کسب کنید.

برای دسترسی به پاسخ تمامی تمرین های کتاب کار زبان یازدهم می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود گام به گام زبان یازدهم را انجام بدهید.

5/5 - (200 امتیاز)

دانلود گام به گام زبان یازدهم

نام : گام به گام زبان یازدهم

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 56

حجم کل : 4.5MB

نوع گام به گام : حل همه سوالات

قیمت : 9 هزار تومان

گام به گام زبان یازدهم

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
گام به گام‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش