مشاوره کنکور 1402

مشاوره کنکور یکی از نیاز های اساسی داوطلبان کنکور است. دریافت مشاوره کنکور 1402 برای هر سه رشته تجربی ، ریاضی و انسانی مهم است . ما در این مقاله همه توضیحات لازم درباره مشاوره کنکور 1402 را به شما می دهیم و راهنمایی های لازم را در اختیارتان می گذاریم تا با مطالعه این مقاله به پاسخ ، پرسش های خود دست پیدا کنید و ابهامات برطرف شود. اگر هم دنبال ثبت‌نام مشاوره خوب هستید در این مقاله می‌توانید درخواست بدهید و شماره تماس خود را ثبت کنید.

 

مشاوره کنکور 1402 دورخیز یعنی چه چیزهایی؟

شاید بعضی از شما بگویید که چه نیازی به مشاوره کنکور 1402 داریم ، ما خودمان هم می توانیم مانند دوران مدرسه درس خوانده و موفق شویم . اما باید بدانید که هر کاری راه و رسم خودش را دارد. کنکور سراسری هم ، آزمونی دشوار و منحصر به فرد است که برای موفقیت  در آن نیازمند برنامه ریزی اصولی هستید  و بهترین برنامه ای که می توانید داشته باشید ، توسط شخصی است که خودش این راه را رفته و به موفقیت رسیده است.

 

student2
با کمک مشاور در کنکور رتبه برتر میشوید!

دورخیز برای رساندن شما به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان در کنار شماست! مشاوره کنکور 1402 دورخیز شامل برنامه ریزی، فنون تست زنی و آزمون است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره تحصیلی کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت نام مشاوره کنکور 1402

با پر کردن این فرم برای ثبت‌نام مشاوره کنکور 1402 با شما تماس می گیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

مشاوره کنکور 1402 هم باید ویژگی هایی داشته باشد تا پاسخگوی نیاز شما باشد . ما در اینجا تمام چیزی که باید در یک مشاوره حرفه ای وجود داشته باشد ، در اختیار شما قرار می دهیم .

 • مهم ترین چیز داشتن هدف است ، تا زمانی که هدف خود را دقیق مشخص نکنید ، نمی توانید با اراده و جدی شروع کنید . به خودتان ایمان داشته باشید  و با انتخاب هدف درست و خوب شروع به مطالعه کنید.
 • یکی از بخش های مهم مشاوره کنکور 1402 ، داشتن برنامه ریزی درست و اصولی است . برنامه ای که متناسب با هدف و توانمندی های شما باشد و مطابق با شرایط و ویژگی های شما طراحی شده باشد و بتواند موجب پیشرفت شود . برنامه اصولی ، برنامه ای است که در آن فرصت جبران گنجانده شده باشد ، مرور های کافی داشته باشد و مطابق با برنامه کلاس ها و آزمون باشد .
 • مشاور پس از صحبت با شما و به دست آوردن شناخت لازم ، بهترین منابعی که مناسب شماست را معرفی می کند . مهم ترین عامل در معرفی منابع ، بررسی سطح  علمی شماست . لزوما منابع مورد استفاده ی رتبه های برتر نمی توانند بهترین منابع برای شما باشند و باید متناسب با سطح خود و توانایی های خود از منابع استفاده کنید .پس یکی دیگر از ارکان مهم مشاوره کنکور 1402 ، معرفی منابع مناسب می باشد .
 • در همه رشته های تجربی ، انسانی و ریاضی ، بعضی دروس و فصل های مهم تر و تست خیز تر وجود دارد که مشاور شما با توجه به شناختی که از شما به دست آورده است ، شناخت این دروس و بودجه بندی کنکور ، برنامه ای برای شما طراحی می کند تا با استفاده از آن بهترین نتیجه را بگیرید .

مشاوره کنکور 1402 در چه زمینه هایی

 • ساعت مطالعه بالا برای کنکور سراسری لازم است اما کافی نیست . شما صرفا به این دلیل که ساعت مطالعه بالایی دارید ، نباید تصور کنید که بهترین نتیجه را می گیرید . چیزی که بسیار اهمیت دارد اصولی و با کیفیت درس خواندن شما است . شما باید بدانید که روش مطالعه هر درس چگونه است تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن درس بگیرید .

همچنین شما نمی توانید همه دروس را با یک روش و به یک اندازه بخوانید ، دروس حفظی و مفهومی روش مطالعه متفاوتی دارند . مشاور این کار را برای شما راحت می کند و روش خواندن همه دروس را در اختیار شما قرار می دهد .

 • یکی از مهم ترین مهارت هایی که شما برای موفقیت در کنکور نیاز دارید ، مهارت تست زنی است . کنکور سراسری آزمونی با زمان محدود است و شما باید همه دانش خود را در این زمان محدود به کار بگیرید . بدون تمرین تست زنی نمی توانید از پس کنکور سراسری بربیایید .
 • کنترل استرس و مدیریت زمان در جلسه آزمون بسیار مهم است و شما جز با تمرین بسیار نمی توانید به مهارت لازم در این زمینه برسید . یکی از وظایف مشاور و یکی از بخش های مشاوره کنکور 1402 ، تقویت مهارت تست زنی و آزمون دادن است .
 • در کنکور سراسری هم یکسری قوانین برای سهمیه ها ، معافیت تحصیلی و از این قبیل چیز ها وجود دارد که شاید برخی افراد با توجه به شرایط خود ، سوالاتی در این باره داشته باشند . مشاوره کنکور 1402 دورخیز به تمام پرسش های شما پاسخ می دهد .
 • از اقدامات مهم پس از کنکور سراسری ، انتخاب رشته است . چه بسا بعضی داوطلبان ، کنکور سراسری را به خوبی پشت سر می گذارند ولی به دلیل انتخاب رشته نادرست و غیر اصولی ، آنطور که باید نتیجه نمی گیرند و در دانشگاه و رشته دلخواه خود قبول نمی شوند و فرصت های بسیاری را از دست می دهند .

پس شما باید این کار را به مشاوران حرفه ای و کار بلد رتبه برتر بسپارید تا به بهترین نحو برای شما انتخاب رشته کنند . یکی از بخش های مشاوره کنکور 1402 دورخیز همین انتخاب رشته اصولی است  که توسط افراد خبره انجام می شود.

برای مشاوره کنکور رشته ها روی لینک خود کلیک کنید.

 

مشاوره کنکور 1402 : نحوه برگزاری کنکور

در حال حاضر 85 درصد رشته های دانشگاه ها  به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی پذیرش می شوند . اما هنوز تصمیم قطعی برای حذف کنکور گرفته نشده است و رشته های پرمتقاضی پذیرش با کنکور سراسری دارند . تا زمان رفع محدودیت ها و مشکلات پیش رو برای حذف کنکور ، برگزاری کنکور سراسری حتمی است و نحوه برگزاری کنکور 1402 هم مانند سال های قبل با برگزاری کنکور سراسری است .

مشاوره کنکور 1402

به تازگی صحبت هایی درباره ی تاثیر 60 درصدی معدل در کنکور به صورت مستقیم شده است که جزئیات و چگونگی اجرای آن هنوز مشخص نشده است و در کنکور 1402 اعمال نمی شود و تاثیر معدل در کنکور 1402 به صورت 30 درصد تاثیر مثبت است .

(مقاله مهم)  تاثیر معدل در کنکور 1402 ؛ 60% یا 30%؟ مثبت یا مستقیم؟

پس همانطور که می دانید معدل بالا در کنکور به نفع داوطلبان است  و نقش کمک کننده دارد در نتیجه شما می توانید با قانون ترمیم معدل که فرصتی برای جبران نمرات است ، برای کسب نمرات بالاتر اقدام کنید . این امتحانات در سه نوبت خرداد ، شهریور و دی برگزار می شوند و شما می توانید فقط یک بار با هر تعداد دروسی که می خواهید در آن شرکت کنید .

 

student2
با کمک مشاور در کنکور رتبه برتر میشوید!

دورخیز برای رساندن شما به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان در کنار شماست! مشاوره کنکور 1402 دورخیز شامل برنامه ریزی، فنون تست زنی و آزمون است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره تحصیلی کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت نام مشاوره کنکور 1402

با پر کردن این فرم برای ثبت‌نام مشاوره کنکور 1402 با شما تماس می گیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

 

مشاوره کنکور 1402 : معرفی بهترین منابع کنکور 1402

انتخاب منابع درست یکی از اصل های موفقیت در کنکور سراسری است . شما علاوه بر کتاب درسی نیاز به کتاب تست و کتاب های کمک درسی هم دارید که این کتاب ها باید ویژگی های خاصی داشته باشند تا بتوانند نیاز های شما را برطرف کنند . از جمله اینکه در بازار کتاب های متنوعی وجود دارد ، بعضی از آن ها فقط شامل تست هستند و بعضی دیگر علاوه بر تست ، آموزش و درسنامه هم دارند .

 

پس شما باید با توجه به نیاز خود و زمان خرید، بهترین انتخاب را داشته باشید . فاکتور بعدی برای خرید منابع توجه به سطح علمی خودتان است . بهترین کتاب برای شما ، کتابی است که متناسب با سطح علمی شما باشد تا بتواند نقاط ضعف شما را برطرف کند .

اگر از منابع با سطح بسیار بالاتر از سطح خود استفاده کنید ، فقط بیشتر باعث سردرگمی شما می شود . سعی کنید هر کتابی که میخرید ، با دقت و کامل به اتمام برسانید و آنزمان در صورت نیاز سراغ کتاب دیگری بروید . چند منبعی بودن بسیار به ضرر شماست و باعث می شود ازهیچ کدام به خوبی استفاده نکنید .

همچنین باید به سال چاپ کتاب هم دقت کنید تا به روزترین کتاب باشد و تغییرات کتاب درسی در آن اعمال شده باشد . بهترین منابع ، منابعی هستند که مطالب را با رعایت پیش  نیاز آورده باشند و همچنین حجم مناسبی داشته باشند . بعضی از منابع از مطالب حاشیه ای بسیار استفاده کرده اند که به درد داوطلب نمی خورد و نمی تواند منبع خوبی برای داوطلبان  باشد .

مشاوره بهترین منابع کنکور - مشاوره کنکور 1401

ما در ادامه بهترین منابع کنکور برای هر سه رشته تجربی ، ریاضی و انسانی را به طور جداگانه آورده ایم تا شما با استفاده از این مقالات به راحتی منابع مورد نیاز خود را انتخاب کنید .

(مقاله مهم)  معرفی بهترین منابع کنکور تجربی 1402
(مقاله مهم)  بهترین منابع کنکور ریاضی 1402
(مقاله مهم)  معرفی بهترین منابع کنکور انسانی 1402

 

مشاوره کنکور 1402 : مطالعه موفق و باکیفیت

حتما تاکنون شنیده اید که بسیاری از داوطلبان از این موضوع شکایت می کنند که ما ساعت مطالعه بالایی داریم ولی نتیجه دلخواهمان را نمی گیریم . ساعت مطالعه بالا به تنهایی برای  موفقیت در کنکور کافی نیست و شما باید به کیفیت مطالعه خودتان هم توجه کنید .

برای بالا بردن کیفیت مطالعه خود باید به تمرین و تست فراوان بپردازید . یکی از بهترین روش های مرور و تثبیت مطالب ، زدن تست فراوان است . با این کار مطالب بهتر  در ذهن شما جای می گیرند . همچنین شما باید تراکم در ساعت مطالعه داشته باشید  یعنی از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنید و برای 6 ساعت مطالعه مفید ، 16 ساعت زمان صرف نکنید  و از طرفی بتوانید علاوه بر درس خواندن به فعالیت های دیگر هم برسید و یا بیشتر مطالعه کنید .

کنکور با امتحانات مدرسه تفاوت های اساسی دارد و برای کنکور شما در دراز مدت به مطالعه می پردازید پس باید فراموشی خود را به حداقل برسانید و با تقویت حافظه خود ، مطالب را به حافظه بلند مدت خود بسپارید .

یکی دیگر از عوامل مخرب برای مطالعه شما ، وسواس مطالعه است که زمان زیادی از شما می گیرد و باعث کاهش کیفیت مطالعه  می شود . برای رهایی از این وسواس سعی کنید قبل از مطالعه ذهن خود را از افکار مزاحم خالی کنید و در یک محیط مناسب مشغول  مطالعه شوید. برای اینکه مطالعه شما کیفیت لازم را داشته باشدو دچار فراموشی نشوید ، باید دروس را مفهومی بخوانید یعنی به جای اینکه دروس را کلمه به کلمه حفظ کنید ، آن را کلی بخوانید و مفهوم درسی را بیاموزید .

همانطور که گفتم تمرین و تست زیاد بهترین روش تثبیت مطالب است و از فراموشی آن ها جلوگیری می کند . همچنین سوالات حل شده را تحلیل کنید . با تحلیل سوالات ، تسلط شما بر انواع مختلف سوالات بیشتر می شود . سعی کنید مطالب مطالعه شده را به هم مرتبط کنید تا ذهنتان درگیر آشفتگی نشود و مطالب را با هم اشتباه نگیرید . استفده از تصویرسازی و رمزگذاری هم کمک بسیاری به شما می کند تا مطالب را به مدت بیشتری در ذهن خود نگه دارید .

 

student2
با کمک مشاور در کنکور رتبه برتر میشوید!

دورخیز برای رساندن شما به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان در کنار شماست! مشاوره کنکور 1402 دورخیز شامل برنامه ریزی، فنون تست زنی و آزمون است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره تحصیلی کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت نام مشاوره کنکور 1402

با پر کردن این فرم برای ثبت‌نام مشاوره کنکور 1402 با شما تماس می گیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

مشاوره کنکور 1402 : روش ها و تکنیک‌های تست زنی

کنکور سراسری مانند امتحانات مدرسه نیست که برای تعدادی سوال تشریحی ، زمان بسیار زیادی داده شود و شما با آرامش به آن پاسخ دهید .کنکور سراسری آزمونی 4 ساعته و تستی می باشد که تعداد سوالات آن نسبت به زمان محدود آزمون زیاد است و تقریبا هر سوال زیر یک دقیقه زمان وجود دارد و فقط داوطلبانی می توانند در این زمان اندک به سوالات پاسخ دهند و نتیجه خوبی بگیرند که در تست زنی به مهارت کافی رسیده باشند .

پس تمرین و تست زنی زیاد یکی از اصل های بسیار مهم برای موفقیت در کنکور است که نباید نادیده گرفته شود و داوطلبان باید با زدن انواع تست ها به تسلط کافی برسند . ما در ادامه یکسری تکنیک های تست زنی را برای شما عنوان می کنیم تا بیشتر با آن آشنا شده و از آن ها استفاده کنید .

تست های آموزشی

تست های آموزشی برای یادگیری هستند . به تست هایی که اولین بار پس از خواندن یک مبحث می زنید ، تست های آموزشی می گویند . این تست ها  را بدون در نظر گرفتن زمان پاسخ دهید و انتظاری برای درست پاسخ دادن به آن ها نداشته باشید .

تست های تثبیتی

تست های تثبیتی همانطور که از نامش پیداست برای عمیق شدن یادگیری و تثبیت شدن مطالب در ذهن  هستند . تست های تثبیتی سوالاتی با درجه سختی بیش از مرحله قبلی هستند و تمام مباحث درسی را پوشش می دهند .

مشاوره کنکور 1401 برای تست زنی

تست های زمان دار

مدیریت زمان در کنکور سراسری از دغدغه های  بسیاری ازداوطلبان است . شما باید بتوانید در زمان اندک به سوالات زیادی پاسخ دهید . پس بهترین کار زدن تست های زمان دار به قدر کافی قبل از کنکور است تا شما برای جلسه کنکور آماده باشید .

برای این کار تعداد سوال و زمان مشابه کنکور را در نظر بگیرید و در آن زمان شروع به حل تست ها بکنید حتی اگر نتوانستید در آن زمان مشخص شده به تمام سوالات پاسخ دهید ، ادامه سوالات را بعد از تحلیل سوالات حل کنید .

تست های مخلوطی

تست های مخلوطی آمادگی ذهنی شما را بیشتر می کند و باعث می شود سر جلسه کنکور مطالب را بهتر یاد بگیرید . برای این کار باید از هر صفحه از کتاب تست چند سوال حل کنید . حل تست های مخلوطی مهارت شما را در تست زنی افزایش می دهد .

تحلیل تست ها

از مراحل مهم تست زنی ، مرحله تحلیل تست ها می باشد . هرگز تست ها را بدون تحلیل کردن رها نکنید . در همه  روش های تست زنی ، تحلیل تست بسیار مهم است و بدون تحلیل کردن حل تست بی فایده است . در این روش صورت سوال و همه گزینه ها باید کاملا تحلیل شوند.

نکته نویسی از تست ها

بعد حل کردن و تحلیل سوالات ، تمام نکات مهمی که احتمال می دهید در کنکور مطرح شوند را در دفتر یادداشت برداری خود وارد کنید . این کار یک منبع منظم و مختصر برای مرور در اختیار شما قرار می دهد .

 

علامت گذاری تست ها

حین حل تست ها حتماً باید مشخص کنید که تست نیاز به بررسی مجدد دارد یا نه. این کار برای مرور و مراجعات بعدی به کتاب لازم و ضروری است و به بهینه کردن استفاده از زمان کمک می‌کند.

تکنیک های تست زنی در کنکور

تکنیک های تست زنی در کنکور زیاد و مهم هستند. شما می توانید در کنکور از روش ضربدر منها استفاده کنید به این صورت که سوالاتی که بلد نیستید کنارشان منها و سوالات شک دار یا دشوار را کنارشان ضربدر بزنید . و برای هر درس زمانی کمتر از زمان دفترچه بگذارید تا در انتها زمان اضافه بیاورید و به سراغ سوالات ضربدر و منها بروید.

روش حذف گزینه در برخی دروس هنوز هم مفید است و می توانید به شما در پاسخگویی کمک کند مانند دروس زیست ، دین و زندگی ، عربی ، زبان ، فلسفه و منطق . خط کشیدن زیر کلمات کلیدی سوالات و خواندن سوال تا انتها می تواند میزان بی دقتی شما را بسیار کاهش دهد . همچنین حتما قبل از وارد کردن پاسخ خود در پاسخبرگ ، پاسخ نهایی را چک کنید تا دچار اشتباه نشوید .

مشاوره کنکور 1402 : برنامه ریزی کنکور

یکی از عوامل مهم برای موفقیت شما در کنکور سراسری داشتن برنامه ریزی کنکور استاندارد است. یک برنامه اصولی و دقیق تا به همه نیاز های شما برای مطالعه مفید پاسخ دهد.

بسیاری از داوطلبان هستند که ساعات زیادی در طول روز به مطالعه مشغول هستند و زمان زیادی برای آن صرف می کنند اما به نتیجه مطلوب و دلخواهشان نمی رسند ، یکی از دلایل آن می تواند نداشتن برنامه ریزی برای مطالعه باشد که موجب سردرگمی و آشفتگی شما شده و مطالعه را بی کیفیت می کند.

پس داشتن برنامه ریزی برای کنکور سراسری بسیار مهم بوده و تاثیر مطالعه شما را چندین برابر می کند. همچنین این برنامه ریزی باید اصولی باشد و ویژگی هایی داشته باشد.

برای مثال برنامه ای که همه دروس را مطابق با اهمیت آن ها شامل شود، فرصت جبران در آن گنجانده شود، مرور های کافی داشته باشد، مطابق با برنامه کلاس ها و آزمون شما باشد و… شما نیاز به برنامه ای دارید که مطابق با هدف و توانمندی های شما باشد تا بتواند موجب پیشرفت شما باشد. ما در ادامه مطلب نمونه هایی از برنامه ریزی های بلندمدت ، هفتگی و روزانه را در  اختیار شما قرار می دهیم.

 

student2
با کمک مشاور در کنکور رتبه برتر میشوید!

دورخیز برای رساندن شما به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان در کنار شماست! مشاوره کنکور 1402 دورخیز شامل برنامه ریزی، فنون تست زنی و آزمون است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره تحصیلی کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت نام مشاوره کنکور 1402

با پر کردن این فرم برای ثبت‌نام مشاوره کنکور 1402 با شما تماس می گیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

 

برنامه ریزی بلند مدت

یک برنامه اصولی باید مرور های مکررداشته و فرصت جبران در آن گنجانده شود. همچنین دروس مختلف اهمیت و ضریب متفاوتی در کنکور و زیرگروه های مختلف دارند ، پس باید با توجه به اهمیتشان ، ساعت مطالعه متفاوتی هم به آن ها اختصاص دهید.

درس جدول برنامه ریزی ماهانه
زیست دهم =مطالعه فصل های 3 تا 5، مرور فصل های 1 و 2 ، مطالعه فصل 6، مرور فصل های 3 تا 5
دوازدهم= مطالعه درس 3، مرور فصل های 1و2 ، مطالعه فصل 4، مرور فصل 3
شیمی دهم =مطالعه فصل 1، مرور فصل 1، مطالعه فصل 2 ، مرور فصل 2
دوازدهم=مطالعه فصل 1، مرور فصل 1
ریاضی مبحث معادلات= فصل 3 و 4 دهم+ مرور آن ها + فصل 1 یازدهم+ مرور آن
مبحث تابع=فصل 5 دهم+ فصل 3 یازدهم + مرور آن ها
فیزیک دهم= مطالعه فصل 1 تا 3 + مرور فصل 1 و 2
یازدهم= مطالعه فصل 1 + مرور آن
ادبیات دهم= مطالعه دروس 1 تا 7
دوازدهم= مطالعه دروس 1 تا 4
عربی دهم= مطالعه دروس 1 تا 3 + مرور دروس 1و 2 + مطالعه دروس 4 و 5 + مرور درس 3
دوازدهم= مطالعه درس 1
دینی دهم= مطالعه دروس 1 تا 3 + مرور دروس 1 و 2 + مطالعه دروس 4 و 5 + مرور درس 3 + مطالعه درس6 + مرور دروس 4 و 5
دوازدهم= مطالعه دروس 1 تا 3+ مرور دروس 1 و 2
زبان دهم= مطالعه درس 1 و 2
دوازدهم= مطالعه درس 1

 

برنامه ریزی هفتگی

از ویژگی های مهم برنامه ریزی هفتگی ، گنجاندن تمام دروس در آن است تا از هیچ کدام از دروس غافل نشوید. هر درس باید متناسب با اهمیت و ضریب آن در کنکور ، ساعت مطالعه مخصوص خودش را داشته باشد.

ریزی هفتگی 1

 

برنامه ریزی روزانه

از ویژگی های مهم برنامه ریزی روزانه هم ، گنجاندن چند درس در برنامه است. از اشتباهات رایج داوطلبان این است که بعضی از آن ها در طول یک روز فقط یک درس را مطالعه می کنند که این روش مطالعه غلط بوده و نتیجه مطلوبی برای شما ندارد ، همچنین باعث خستگی ذهن شما می شود.

پس حتما سعی کنید در طول یک روز چند درس را مطالعه کرده و به برنامه خود تنوع دهید. ساعت مطالعه دروس را با توجه به اهمیت آن ها تنظیم کنید.

مشخصه آزمون واحد 1= 3 ساعت واحد 2= 1:45 ساعت واحد 3= 2 ساعت واحد 4= 1:30 ساعت واحد 5= 1 ساعت
شنبه زیست 10، مرور درس 5 ، 20 تست فیزیک 11، 1/4 درس3، 15 تست ریاضی 10، مرور درس5، 20 تست ادبیات10، مرور درس 1و2، 20 تست زبان 10، درس 4، 20 تست
برنامه روتین قرابت معنایی با 10 تست ، لغت و املای فارسی دهم 20 دقیقه ، آرایه ادبی (تشبیه) با 5 تست

 

جمع بندی

همانطور که در بخش های قبل این مقاله توضیح دادیم ، مشاوره کنکور 1402 شامل بسیاری خدمات می شودو این خدمات توسط فردی با مهارت و رتبه برتر ارائه می شود که خودش این راه را رفته و به موفقیت رسیده است و اکنون برای شما مانند چراغ راهی عمل می کند و تمام تجربیاتش را در اختیارتان قرار می دهد تا شما با کمترین خطا و بدون اتلاف انرژی و زمان به آن چه که آرزویش را دارید برسید .

به همین دلیل پیشنهاد ما به تمام کنکوری های 1402 کمک گرفتن از مشاور و استفاده از مشاوره کنکور 1402 برای پیمودن این مسیر دشوار و پر پیچ و خم است . تیم مشاوره دورخیز در کنار شماست تا به هر آنچه که می خواهید برسید. برای راهنمایی بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید یا با شماره 09101801700 یا 02128421071 تماس بگیرید.

 

student2
با کمک مشاور در کنکور رتبه برتر میشوید!

دورخیز برای رساندن شما به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان در کنار شماست! مشاوره کنکور 1402 دورخیز شامل برنامه ریزی، فنون تست زنی و آزمون است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره تحصیلی کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت نام مشاوره کنکور 1402

با پر کردن این فرم برای ثبت‌نام مشاوره کنکور 1402 با شما تماس می گیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

مشاورین رتبه های برتر کنکور هستند که خودشان توانسته اند در بهترین دانشگاه و رشته قبول شوند. ما بهترین رتبه ها را آموزش می دهیم و به مشاورین حرفه ای تبدیل میکنیم.

مشاوره کنکور 1402 برای موفقیت به تنهایی کافی نیست. همیشه نقش خود فرد در اجرای راهکارها و روشها و تلاش و پشتکار او تعیین کننده است. پس فکر نکنید با مشاور گرفتن حتماً موفق خواهید شد. به یاد داشته باشید که مشاوره مسیر را روشن و مشخص میکند. حرکت در مسیر به عهده شماست.

Rate this post
لینک کوتاه مقاله:

خدمات ویژه آکادمی دورخیز
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور با رتبه‌های برتر. برای ثبت‌نام روی مشاوره کنکور کلیک کنید.

خرید کتاب کنکور

خرید کتاب کنکور با تخفیف و ارسال رایگان از کتابسرای دورخیز.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

مطالب مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

به سبک جدید مشاوره بگیر!

مشاوره آنلاین هوشمند

برای اولین بار در ایران

راز رتبه زیر ۱۰۰ کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

موفقیت در کنکور

بهترین محصولات دورخیز

خرید کتاب کنکور
فهرست