مشاوره کنکور انسانی
برنامه ریزی کنکورمشاوره و برنامه ریزی

برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی 1402

برنامه ریزی و مشاوره کنکور انسانی

برنامه ریزی کنکور انسانی و مشاوره کنکور انسانی اصولی دارد. در این مقاله می خواهیم اصول برنامه ریزی کنکور انسانی را با هم بررسی کنیم و بعد از آن، یک نمونه جدول برنامه هفتگی کنکور رشته انسانی را ببینیم. همچنین در این مقاله قصد داریم شما را در نحوه زمان گذاری برای درس ها هم راهنمایی کنیم . چون تنوع درسی زیاد در رشته انسانی، همیشه برای داوطلبان این رشته تعیین کننده بوده است. با خواندن این مقاله یک مشاوره کنکور انسانی 1402 مختصر اما کامل و مفید را تجربه میکنید.

رشته انسانی در سال‌های قبل جزء رشته‌های کم متقاضی بود، از طرفی داوطلبان این رشته به‌طرز عجیبی خدمات مشاوره‌ای خوبی را نمی‌توانستند دریافت کنند و اغلب مراکز مشاوره‌ای، مشاورانی که به‌طور تخصصی مشاوره کنکور انسانی بدهند را نداشتند. اما اخیراً با افزایش تعداد قابل توجه داوطلبان رشته انسانی و همچنین رشته‌های جذاب دانشگاهی آن، جو کنکور انسانی رقابتی‌تر و سخت‌تر شده است؛ اما با استفاده از بهترین مشاوره کنکور انسانی که فاکتورهای آن را در ادامه این مقاله بررسی می‌کینم، می‌توان بر سختی‌های این مسیر غلبه کرد و با حال خوب، رتبه‌ برتر شدن را تجربه کرد!

در این  مقاله همه راه های رسیدن به موفقیت در کنکور انسانی و راز و رمز های مشاوره کنکور انسانی 1402 را بیان کنیم و با گفتن آن ها، شما را در برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1402 راهنمایی کنیم تا به راحتی بتوانید از مشکلات این مسیر بگذرید. این مقاله عالی به شما کمک می کند تا درس های مهم تر خود را بشناسید، آن ها را در یک جدول برنامه ریزی خوب بچینید و با روش های درست و صحیح آن ها را مطالعه کنید. اگر این مقاله را از دست بدهید خیلی ضرر می کنید. پس تا آخر با دورخیز همراه باشید🙂

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته انسانی از رتبه های برتر کنکور در تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره انسانی

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

مشاوره کنکور انسانی به چه دردی می‌خورد؟!

یکی از سوالات متدوال این است که آیا ضروری است حتماً برای کنکور مشاوره بگیریم؟! در پاسخ باید گفت استفاده از خدمات مشاوره کنکور با رقابتی‌تر شدن جو کنکور، می‌تواند به شما در موفقیت کمک زیادی کند؛ اما منظورمان از کمک چیست؟ مشاور رتبه برتر کنکور انسانی که خود یکبار این مسیر را با موفقیت طی کرده، همچنین در مسیر مشاوره تجربه زیادی دارد، می‌تواند به شما کمک کند در مواجه با خطرات احتمالی این مسیر آگاه شوید، اشتباهات متداول را انجام ندهید، همچنین مهم‌ترین سرمایه‌تان (زمان) را صرف آزمون و خطا نکنید. در عوض بتوانید از راهنمایی‌های فردی آگاه استفاده کنید تا در مسیر موفقیت بهتر بتوانید قدم بردارید.

اگر خودتان شیوه درست برنامه‌ریزی کردن را در برهه‌های مختلف زمانی بلدید، می‌توانید انگیزه خود را در تمام این مسیر تامین کنید، روش مطالعه خاص هر درس و انواع تست زنی را بلدید، تحلیل آزمون می‌دانید و اطلاع از بهترین منابع کنکور با توجه به قوانین جدید کنکور 1402 و با توجه به سطح علمی خود دارید، نیازی به دریافت مشاوره ندارید. اما اگر در این موارد مشکل دارید، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات مشاوره‌ای کنکور انسانی استفاده کنید.

در ضمن تغییرات کنکور 1402، باعث می‌شود که تجربیات دوستانتان که در سال‌های گذشته کنکور داده‌اند به تنهایی نتواند به شما برای موفقیت در کنکور کمک کند، بلکه نیاز به همراهی دارید که از چم و خم مسیر آگاه باشد و شما را به بهترین شکل بتواند راهنمایی کند.

اولین سوالی که از یک مشاور پرسیده می شود این است که برای کنکور 1402 چگونه و از کجا شروع کنم؟ پاسخ به این سوال را در مقاله زیر آماده کرده ایم. به شما می گوییم که 8 اقدام مهم برای اینکه برای کنکور 1402 شروعی طوفانی داشته باشید کدام اند؟ آن را از دست ندهید.

مقاله مهم  برای کنکور 1402 کی و از کجا شروع کنم؟ (8 اقدام مهم برای شروع طوفانی)

و اما بقیه مقاله درباره چیست؟ برنمه ریزی اصولی یعنی چه؟ منظور از هدف گذاری چیست؟ در دانشگاه چه درس‌هایی می‌توانیم بخوانیم؟ مهم‌ترین دروس رشته انسانی چیست؟ بهترین منابع کمک درسی برای رشته انسانی کدامند؟ تغییرات کنکور 1402 شامل چه چیزهایی می‌شود؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می‌دهیم. در ضمن کلی مطالب مفید آموزشی و مشاوره‌ای را به شما آموزش می‌دهیم. برای همین توصیه می‌کنم ادامه مقاله را از دست ندهی:)

 

7 اصل مهم در برنامه ریزی کنکور انسانی

در برنامه ریزی کنکور انسانی 1402 باید 7 اصل را رعایت کرد. این اصول را در ادامه مقاله با هم بررسی می کنیم.

 

7 اصل در برنامه ریزی کنکور انسانی

 

  1. تنوع دروس انسانی زیاد است. بنابراین باید طبق هدفی که برای قبولی دارید، درس ها را در برنامه ریزی هفتگی رشته انسانی داشته باشید. درباره انتخاب درس ها طبق هدف در ادامه صحبت می کنیم.
  2. در برنامه ریزی هفتگی رشته انسانی باید درس هایی به صورت روتین وجود داشته باشد. در این روتین روزانه باید به درس های دیربازده بیشتر توجه شود و مبحث هایی مثل قرابت معنایی، آرایه ادبی، ترجمه عربی و عروض علوم و فنون تمرین شود.
  3. یکی دیگر از اصول برنامه ریزی کنکور انسانی، شروع شدن برنامه مطالعه از درس های تحلیلی است. سعی کنید درس هایی که در آن ها مشکل دارید و یا درس های مهم تری هستند را در ابتدای برنامه خود قرار بدهید.
  4. دو درس سنگین را پشت سر هم مطالعه نکنید. مثلاٌ درس هایی مثل ریاضی و فلسفه و منطق و عربی. پشت سرهم مطالعه کردن این درس ها باعث می شود زود از درس خواندن خسته شوید و برای ادامه برنامه انرژی کافی نداشته باشید.
  5. سعی کنید درس ها را در زمان های مشخص بخوانید. باید زمان شروع و پایان برنامه درسی شما مشخص باشد و هر روز طبق همان جلو بروید.
  6. در برنامه ریزی هفتگی رشته انسانی، تایم های مطالعه درس ها باید بین 60 تا 90 دقیقه با استراحت های 10 تا 20 دقیقه ای باشد. سعی کنید برای مطالعه درس هایی مثل فلسفه و منطق و ریاضی تایم های 90 دقیقه ای در نظر بگیرید.
  7. برای نوشتن برنامه درسی برای کنکور انسانی تنوع درسی در هر روز باید زیاد باشد. سعی کنید روزانه حداقل 5 کتاب درسی را در زمان های هر چند کوتاه مطالعه کنید. باید سعی کنید همه درس ها را کنار هم جلو ببرید.

 

نمونه جدول برنامه ریزی کنکور انسانی 1402

حالا می خواهیم با بررسی یک جدول برنامه ریزی کنکور انسانی، همه مواردی که به عنوان اصول برنامه ریزی کنکور انسانی گفتیم را ببینیم. این یک نمونه برنامه ریزی کنکور انسانی است که از این برنامه کنکور انسانی رایگان می توانید ایده بگیرید و تا حدودی به برنامه ریزی های خود نظم بدهید.

جدول برنامه ریزی هفتگی کنکور انسانی 1402
نمونه برنامه ریزی کنکور انسانی

 

از بخش زیر می توانید فایل pdf جدول برنامه ریزی رشته انسانی که مخصوص رشته انسانی تهیه شده است را دانلود کنید. از این جدول برای برنامه ریزی خود الگو بگیرید.

 

برنامه ریزی هدفمند برای کنکور رشته انسانی

همانطور که در ابتدای مشاوره کنکور انسانی 1402 گفتیم، به علت تنوع درس ها در رشته انسانی، باید سعی کنید برنامه ریزی برای کنکور انسانی را هدفمند انجام دهید. یعنی شما در قدم اول باید رشته هدف خود را انتخاب کنید و طبق آن و برای رسیدن به آن، برنامه ریزی و مطالعه کنید.

 

مشاورi کنکور انسانی 1402

 

انتخاب رشته هدف دانشگاه برای رشته انسانی

رشته های دانشگاهی علوم انسانی در پنج زیر گروه قرار می گیرند. در هر زیر گروه، هر درس با ضریب مشخصی در رتبه و تراز شما تاثیر می گذارد. بنابراین نیاز است تا در برنامه ریزی کنکور انسانی، به هدف شما و ضرایب درس ها برای قبولی در رشته هدف شما توجه شود. چون مسلم است که یادگیری کامل و دقیق این تعداد درس اصلاٌ قابل انجام نیست و اگر به دنبال یک نتیجه مطلوب هستید، باید طبق یک هدف مشخص جلو بروید.

 

مشاوره کنکور انسانی 1402

 

برای مثال اگر هدف شما قبولی در رشته روانشناسی است، باید در درس های ریاضی، علوم اجتماعی و روانشناسی درصد های بالا کسب کنید. چون این سه درس با ضریب 3، برای قبولی در این رشته بالاترین ضریب و تاثیر را دارند. اما اگر هدف شما قبولی در رشته حقوق است، ادبیات اختصاصی و عربی اختصاصی با ضریب 4، مهم ترین و تاثیر گذار ترین درس ها در قبولی شما خواهند بود. به همین دلیل است که باید با یک برنامه هدفمند و طبق رشته هدف دانشگاه، برنامه ریزی کنکور انسانی را جلو ببرید.

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته انسانی از رتبه های برتر کنکور در تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره انسانی

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

معرفی رشته‌ های دانشگاهی انسانی

در این قسمت می خواهیم رشته های کنکور انسانی در دانشگاه را را به همراه ضرایب دروس معرفی کنیم. برای اینکه بدانید برای قبولی در رشته مورد علاقه خود، باید چه درس هایی را بیشتر و بهتر بخوانید، حتما جدول زیر را بررسی کنید، این جدول بخش مهمی از مشاوره کنکور انسانی است که توسط مشاورین باتجربه در نظر گرفته می شود.

 

زیرگروه های رشته انسانی در مشاوره کنکور انسانی

 

برای بررسی دقیق‌تر هریک از رشته‌های دانشگاهی ادبیات و علوم انسانی اینجا کلیک کنید.

 

ضرایب دروس کنکور انسانی 1402

با توجه به تغییرات کنکور 1402، زیرگروه‌ها از کنکور انسانی حذف شده‌اند. در سال‌های 1401 به قبل، هر یک از رشته‌های دانشگاهی مربوط به یک زیرگروه از 5 زیرگروه انسانی بودند. همچنین ضرایب دروس دبیرستان در هر زیرگروه متفاوت بود. اما در کنکور 1402، زیرگروه‌ها حذف شدند و هر یک از دروس زیر برای هر رشته‌ای در دانشگاه ضریب مشخصی دارد. ضرایب دروس کنکور انسانی را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید.

رشته انسانی
درس ضریب تعداد تست زمان پاسخگویی ارزش هر تست
ریاضی 6 20 25 دقیقه 5%
اقتصاد 2 15 10دقیقه 6.66%
علوم و فنون 8 30 30 دقیقه 3.33%
عربی 5 20 20 دقیقه 5%
تاریخ و جغرافیا 5 30 25 دقیقه 3.33%
علوم اجتماعی 5 20 15 دقیقه 5%
فلسفه و منطق 5 20 20 دقیقه 5%
روان شناسی 2 20 15 دقیقه 5%

نکته مهم

با توجه به تاثیر قطعی معدل در نتیجه کنکور، اصلاً نباید از اهمیت دروسی که در کنکور نیست اما در نهایی هست غافل شد! درس ادبیات، دینی، زبان و سلامت دوازدهم را جدی بگیرید و در برنامه‌ریزی خود، این دروس را لحاظ کنید!

 

اهمیت توجه به بودجه بندی رشته انسانی

گفتیم که برای یک مطالعه و برنامه ریزی هدفمند و جهت دار در رشته انسانی ابتدا باید رشته دانشگاهی را انتخاب کرد. یک گام فراتر این است که مطالعه خودتان را به نهایت حالت بهینه برسانید و از وقت و انرژی خود بهترین استفاده را ببرید. چطور؟ با سرمایه گذاری روی درس ها و فصل هایی که پر سوال تر و مهم تر هستند. به این قضیه “بودجه بندی” می گویند. باید با بودجه بندی رشته انسانی 1402 آشنا شوید. پس همین حالا مقاله زیر را هم بخوانید تا دیگر چیزی کم نماند.

مقاله مهم  بودجه بندی کنکور 1401 انسانی به صورت موشکافانه!

 

روش مطالعه دروس رشته انسانی

حتماً میدانید که روش مطالعه دروس برای کنکور با امتحانات مدرسه تفاوت دارد. برای کنکور باید طوری بخوانید که از پس سوالات تستی و مفهومی بربیایید. همچنین برای کنکور امسال باید حواستان به امتحانات تشریحی نیز باشد. به نوعی تلفیق تستی و تشریحی خواندن را باید در نظر بگیرید. در بهترین مشاوره کنکور انسانی، مشاور باید این روش ها را به شما آموزش بدهد تا مطالعه تان هدفمند و ثمربخش شود. به هیچ وجه تصور نکنید که با روش های فقط تشریحی با فقط تستی می توانید درس ها را مطالعه کنید و نتیجه مطلوب بگیرید. مشاوره کنکور انسانی روش های مطالعه ویژه کنکور را به شما آموزش می دهد.

با کلیک روی درس مورد نظر می توانید روش مطالعه آن را یاد بگیرید.

 

هزینه و قیمت مشاوره کنکور انسانی

گاهی ما برای کم کردن هزینه ها ، مهم ترین موارد در زندگی را کنار میگذاریم. غافل از اینکه در آینده ممکن است مجبور شویم چندین برابر آن هزینه مالی و زمانی بپردازیم. مثلا به سلامتی خود اهمیت نمیدهیم و در دوره بیماری مجبور میشویم هزینه های گزافی پرداخت کنیم. هزینه کردن برای مشاوره و راهنمایی گرفتن در واقع سرمایه گذاری است. اگر این سرمایه گذاری انجام نشود در آینده هزینه های تحصیل در رشته های پرهزینه یا دانشگاه های غیردولتی و شهریه ای، هزینه های یافتن شغل مناسب، هزینه های بیکاری و عقب ماندن از مسیر عادی زندگی ده ها یا صدها برابر هزینه مشاوره خواهد بود.

و اما سوالی که برای بسیاری از داوطلبان مطرح می‌شود این است که قیمت مشاوره کنکور انسانی در سال 1402 چقدر است؟ و چرا برخی مشاوران هزینه‌هایی بسیار بالاتر یا پایین‌تر از عرف را در نظر می‌گیرند؟

هزینه دریافت مشاوره کنکور انسانی در سال 1402 حدوداً بین 350 تا 700 هزار تومان را به‌صورت ماهیانه شامل می‌شود که شما با پرداخت حدوداً 450 هزار تومان می‌توانید از خدمات نسبتاً کاملی همچون تماس هفتگی، چک کردن گزارش شبانه، تحلیل آزمون، انگیزش، معرفی منابع و… بهره‌مند شوید.

اما این‌که مشاورینی هستند که با قیمت‌های نامتعارف کار می‌کنند، بخشی از آن به سطح خدمات و تجربه‌ی کار مشاور بر می‌گردد؛ اصلی اقتصادی که می‌گوید: وقتی تقاضا زیاد باشد، قیمت هم بالا می‌رود و وقتی تقاضا (و تجربه‌ی کار) کم باشد، هزینه هم پایین می‌آید!

پس اگر دنبال مشاوره کنکور انسانی هستید حتما در نظر بگیرید که هزینه های ماهانه چند صد هزار تومان شما را از هزینه های میلیونی در آینده بی نیاز می کند. آکادمی دورخیز هم البته طرح های متفاوتی دارند که از هزینه اقتصادی به بالا را شامل میشود.

 

خلاصه مطالب مشاوره کنکور انسانی

برای اینکه بتوانی خودت به تنهایی این مسیر را شروع کنی، این بخش از مقاله را با دقت بخوان.

برای این کار اول هدف خودت را مشخص کن. می خواهی در دانشگاه در چه رشته ای ادامه تحصیل بدهی؟ روانشناسی؟ حقوق؟ فرهنگیان؟ علوم سیاسی؟

دوست داری در آینده در چه شغلی داشته باشی؟ وکیل؟ معلم؟ روانشناس؟

بعد از اینکه هدفت مشخص شد، تو میدانی که چه درس هایی در قبولی تو تاثیر گذارتر هستند. حالا طبق جدولی که در آن ضرایب درس ها را به تفکیک معرفی کردیم و همچنین اصول برنامه ریزی کنکور انسانی که یاد دادیم، برنامه ریزی کنکور انسانی 1402 را به سبک خودت انجام بده و مطالعه را شروع کن.

حواست باشد که قدم قبل از شروع مطالعه، یادگرفتن روش مطالعه و تست زنی مخصوص هر درس است. پس قبل از شروع، حتما روش های مطالعه دروس مختلف را یاد بگیر. می توانی از پکیج فنون موفقیت در کنکور دورخیز هم استفاده کنی. این پکیج حاصل تجربه 11 ساله دورخیز در زمینه مشاوره کنکور انسانی است و با اطمینان می گوییم که با استفاده از آن، در زمینه مشاوره کنکور انسانی 1402 چیزی کم نخواهی داشت.

 

مشاوره کنکور انسانی رایگان !!!

در آکادمی دورخیز یک جلسه مشاوره کنکور انسانی به صورت رایگان میتوانید داشته باشید. در این جلسه وضعیت کلی شما ارزیابی می شود و برای موفقیت در کنکور انسانی توصیه هایی دریافت میکنید. برای این منظور شماره تماس خود را در همین صفحه ثبت کنید تا کارشناسان آکادمی دورخیزر با شما تماس بگیرند.

 

اگر مشاوره کنکور انسانی 1402 بخواهم، باید چه کار کنم؟

تیم مشاوره کنکور دورخیز با 11 سال سابقه کار در زمینه مشاوره کنکور انسانی و برنامه ریزی کنکور انسانی، در این مسیر می تواند بهترین مشاور کنکور انسانی را ارائه دهد و همراه تو باشد و به تو در هر زمینه ای کمک بکند. مشاورین تیم دورخیز از رتبه برتر های کنکور هستند که به صورت مجازی و حضوری در زمینه مشاوره کنکور انسانی 1402 فعالیت می کنند.

روند مشاوره کنکور انسانی 1402 برای تو با یک تماس تلفنی شروع می شود و بعد از آن در قدم اول، فنون موفقیت در کنکور به تو آموزش داده می شود. بعد از آن نقاط ضعف تو شناسایی می شود و با انتخاب بهترین مشاور برای تو، ارتباط و کار برای برنامه ریزی کنکور انسانی 1402 آغاز می شود.

مشاور خصوصی با بررسی همه نقاط ضعف و قوت و هدف تو، برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت مخصوص تو انجام می دهد. همچنین  با پیگیری های روزانه و تماس های منظم، مطالعه تو را زیر نظر خواهد داشت. در کنار مشاور خصوصی، مشاور ارشد هم با تو در ارتباط است تا همه روند مطالعه و درس خواندنت به بهترین شکل ممکن جلو برود. گرفتن آزمون های منظم شخصی هم کمک می کند مشکلات و ضعف ها پیدا و برطرف شود.

برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر کنکور انسانی کافیست فرم زیر را تکمیل کنید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاوره کنکور انسانی 1402 با رتبه های برتر سال‌های گذشته

مشاوره-کنکور-دورخیز
مسعود کریمی
مدیر گروه مشاورین
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته مهندسی برق
علم و صنعت تهران
عرفان میرزایی
عرفان میرزایی
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 6
دانشجوی حقوق
دانشگاه تهران
مشاورین دورخیز زهرا سعیدی پور
زهرا سعیدی پور
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته روانشناسی
دانشگاه تهران
محمدابراهیم سلیمانی
محمدابراهیم سلیمانی
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 14
دانشجوی حقوق
دانشگاه تهران

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته انسانی از رتبه های برتر کنکور در تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره انسانی

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

سوالات متداول درباره مشاوره کنکور انسانی

خدمات آکادمی دورخیز کامل ترین خدمات مشاوره ای می باشد. استفاده از رتبه های برتر آموزش دیده و نظارت مشاورین ارشد با تجربه ، کیفیت خدمات دورخیز را به بالاترین سطح رسانده است.

 

محمدابراهیم سلیمانیمحمدابراهیم سلیمانی

مشاوره صوتی رایگان

در این پادکست محمدابراهیم سلیمانی، رتبه 14 کنکور انسانی، در مورد اصول برنامه ریزی کنکور انسانی صحبت کرده است. این مشاوره مفید را حتماً گوش کنید. در صورت نیاز به مشاوره تلفنی فرم موجود در این صفحه را پر کنید تا با آقای محمدابراهیم سلیمانی، مشاور رتبه برتر دورخیز، صحبت کنید.
مدت زمان : 8 دقیقه و 50 ثانیه
محمدابراهیم سلیمانیمحمدابراهیم سلیمانی

مشاوره صوتی رایگان

در این پادکست محمدابراهیم سلیمانی، رتبه 14 کنکور انسانی، درباره یک برنامه هفتگی ایده آل برای کنکور رشته انسانی صحبت کرده است. این مشاوره مفید را حتماً گوش کنید. در صورت نیاز به مشاوره تلفنی فرم موجود در این صفحه را پر کنید تا با آقای محمدابراهیم سلیمانی، مشاور رتبه برتر دورخیز، صحبت کنید.
مدت زمان : 9 دقیقه و 50 ثانیه
لینک کوتاه مقاله:

مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

چرا مشاوره کنکور مفیده؟!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 11 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

با تکمیل کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
26 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
...
...
6 ماه قبل

سلام برای رفتن به دانشگاه تربیت معلم شهید رجایی باید به درس های کدوم زیرگروه توجه کنم؟

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  ...
5 ماه قبل

سلام. زیرگروه 4 و 5

Sari
Sari
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
برای رشته حقوق دانشگاه تهران (علامه طباطبایی) درسارو چه درصدی توی کنکور بزنیم قبولی رو میاریم؟
لدفن جواب بدین🙂💔

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Sari
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر
میانگین عمومی 70 – میانگین اختصاصی 70 البته تمرکز باید روی دروس زیرگروه 1 باشه. میانگین این دروس باید 80 باشه.

Melin
Melin
1 سال قبل

سلام من پشت کنکوری هستم میخواستم بدونم اگه از الان شروع کنم ب خوندن و برنامه ریزی،میتونم تا خرداد جمع بندی کنم تمام دروسو؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Melin
9 ماه قبل

سلام. با ما تماس بگیرید تلفنی راهنمایی تون میکنیم. 28421071-021

Nazanin miri
Nazanin miri
1 سال قبل

Mmnon az rahnmayi hay khobton

علی
علی
1 سال قبل

سلام
من اطلاعاتم را برای مشاوره تلفنی دیروز وارد کردم ولی با من تماس گرفته نشده….
ممنون میشم پیگیری کنید

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  علی
1 سال قبل

سلام. تماس انجام شد

ستاره بخشی نژاد
ستاره بخشی نژاد
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من یازدهم انسانی هستم و برای مشاوره و برنامه تحصیلی و کتاب های تست و غیره میخواستم باشما مشورت کنم و شرایطتون رو بدونم اما کسی تماس نگرفت با من

طلا
طلا
1 سال قبل

سلام ممنون خیلی مفیدبود فقط یک سوال داشتم من سال یازدهمی رشته انسانی هستم میخواستم بدونم فقط برای برنامه ریزی چه هزینه ای دریافت میکنید؟ تلفنی امکان پذیره یاحتمابایدثبت نام کنم؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  طلا
1 سال قبل

سلام. باید ثبت نام کنید. از 185 تا 600 تومان شهریه متغیره

آرمان کاویی
آرمان کاویی
2 سال قبل

سلام چرا وقتی میخوام در خواست ثبت نام برنامه ریزی رو انجام بدم نمیاره؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  آرمان کاویی
2 سال قبل

سلام. کافیه فرم رو تکمیل کنی تا همکاران دورخیر باهات تماس بگیرند. اگر درخواستت فوریه تماس بگیر با شماره 09101801700

حسینی
حسینی
پاسخ به  آرمان کاویی
2 سال قبل

سلام من هرکاری میکنم نمیتونم ثبت نام کنم میشه. حداقل بگین هزینه مشاوره خصوصی تون چقدره؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  حسینی
2 سال قبل

هزینه ها از 185 تومان ماهانه تا 600 تومان. قبلش باید تعیین سطح انجام بشه تا طرح مناسب پیشنهاد بشه

سجاد جدگال
سجاد جدگال
پاسخ به  آرمان کاویی
1 سال قبل

من هزینه ندارم می تونم رایگان ازتون مشاوره بگیرم🥰🥰

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  سجاد جدگال
1 سال قبل

سلام. از مطالب رایگان کانال تلگرام استفاده کنید. سوالات تون رو هم میتونید در کانال پرسش از دورخیز بپرسید
https://t.me/dourkhiz
https://t.me/soal_dourkhiz

Farzaneh
Farzaneh
2 سال قبل

تا کی میتونم پکیج تابستون رو سفارش بدم؟؟؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Farzaneh
2 سال قبل

سلام. تا 15 تیرماه

الناز
الناز
2 سال قبل

من الان ی هفتس ک برا مشاور خصوصیتون درخواست دادم ولی کسی بهم زنگ نزده!!!!!!!!!!!
پس کی ؟؟؟؟………تابستون تموم شدااااااااااااااااااااا

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  الناز
2 سال قبل

سلام الناز خانم. تماس با شما انجام شد.

؟؟؟؟
؟؟؟؟
2 سال قبل

سلام
هزینه مشاور خصوصیتون ک این بالا درمورش گفتید چقدر هست ؟میشه لطفا بگید؟؟؟؟؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  ؟؟؟؟
2 سال قبل

سلام. می تونید برای دیدن هزینه ها به محصولات سایت مراجعه کنید. طرح های مشاوره ای دورخیز متنوع هستند.

الهه
الهه
2 سال قبل

سلام
من همینجوری درسا رو میخوندم ب زیرگروها دقت نکرده بودم نمیدونستم کدوم مباحث رو باید خیلی حواسم باشه خیلی خیلی ممنون

محمد
محمد
پاسخ به  الهه
1 سال قبل

سلام