مشاوره خصوصی کنکور

مشاوره خصوصی کنکور

مشاوره خصوصی کنکور

مشاوره خصوصی کنکور را از دیدگاه معنا و وظایف در این مقاله بررسی میکنیم. شاید مشاوره خصوصی کنکور بتواند مسیر شما را هم از عادی بودن به برتر شدن تغییر دهد. باید بدانید که شرکت در کنکور سراسری و پروسه قبل از آن را می توان به فرآیند دگردیسی تشبیه کرد. افراد در این راه پخته می شوند؛ شکست و پیروزی های متعدد را تجربه می کنند و اراده و پشتکار خود را محک می زنند. نتیجه کنکور می تواند تاثیر زیادی بر روی آینده افراد داشته باشد؛ به همین دلیل در زمان کنکور فرصتی برای آزمون و خطا وجود ندارد. داشتن یک مشاوره خصوصی کنکور که خود این راه را تجربه کرده و به سرد و گرم آن آشنا ست می تواند در موفقیت در کنکور خیلی موثر باشد. در این مقاله شما را با فواید مشاوره خصوصی و ارائه این خدمات توسط تیم دورخیز آشنا می کنیم. بعد از آشنایی با مشاوره خصوصی کنکور دورخیز در همین مقاله میتوانید ثبت‌نام کنید و شاگرد خصوصی دورخیز بشوید!

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره خصوصی کنکور یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره خصوصی با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

 

مشاوره یک جریان یادگیری است که از طریق رابطه بین دو نفر صورت می‌گیرد.

فواید داشتن یک مشاور کار بلد کاملاً مشخص است اما؛

 • چقدر وقت برای مشاوره با مشاور خود بگذاریم؟
 • بهتر نیست به جای زمانی که برای مشاوره گرفتن می گذاریم بیشتر درس بخوانیم؟
 • مشاوره خصوصی کنکور بهتر است یا گروهی؟
 • مشاوره تلفنی و غیر حضوری چقدر موثر است؟
 • چه طور به مشاور خود اعتماد کنیم؟
 • داشتن برنامه ریزی شخصی کنکور چقدر در موفقیت موثر است؟

این سوال ها بعد از شنیدن اسم مشاوره خصوصی کنکور در ذهن هر دانش آموزی به وجود می آیند. در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

مشاوره خصوصی کنکور بهتر است یا گروهی آن؟

جواب به این سوال شاید اولین مرحله برای انتخاب مشاور کنکور باشد. یکی از دلایل نتیجه گرفتن دانش آموزان، ایجاد و حفظ ارتباط مناسب بین مشاور و دانش آموز است. مشخصاً ایجاد ارتباط موثر در مشاوره خصوصی بهتر انجام می شود. علاوه بر این یکی از نیازهای هر دانش آموز برای موفقیت در مسیر کنکور، داشتن برنامه شخصی کنکور است. که بر اساس نقاط ضعف و قوت شما تنظیم شده باشد. داشتن برنامه خصوصی کنکور فقط با داشتن مشاوره خصوصی کنکور امکان پذیر است.

پیگیری مطالعات، تحلیل آزمون و بررسی عملکرد دانش آموز به صورت اختصاصی به طور موثر در مشاوره گروهی اتفاق نمی افتد. همچنین به دلیل سطح متفاوت دانش آموزان شرکت کننده در یک مشاوره گروهی و همین طور زمان محدود این گونه مشاوره ها شاید تمامی سوالات و نیازهای شما جواب داده نشود و وقت شما در پاسخ به سوالات دیگران هدر رود.

پس در جواب به این سوال که ” مشاوره خصوصی کنکور بهتر است یا مشاوره گروهی؟” باید گفت مشاوره خصوصی کنکور می تواند موثرتر باشد و یک مشاوره خصوصی تجربی ، ریاضی و انسانی  می تواند حمایت کامل و همه جانبه را ممکن کند.

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره خصوصی کنکور یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره خصوصی با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

 

نقش مشاوره خصوصی کنکور در موفقیت شاگرد

در ادامه مقاله به بررسی نقش مشاوره خصوصی تجربی ، ریاضی و انسانی در موفقیت دانش آموزان و وظایف یک مشاور خصوصی کنکور می پردازیم.

برنامه ریزی خصوصی و شخصی کنکور

برای رسیدن به هر هدفی برنامه و نقشه راه لازم است. این برنامه باید متناسب با توانایی ها نقاط ضعف و قوت و ویژگی های فردی شما باشد.

برای موفقیت در کنکور نیز به یک برنامه جامع و کاملاً شخصی سازی شده نیاز است. این برنامه باید با توجه به ساعت مطالعه و سبک زندگی شما، منابع، نقاط ضعف و قوت و با در نظر گرفتن تمامی شرایط تنظیم شود. یکی از وظایف یک مشاوره خصوصی کنکور ارائه برنامه ریزی خصوصی کنکور است. برنامه ریزی شخصی کنکور به شما کمک می کند که بدون استرس تمامی دروس خود را مطالعه کنید و از هیچ درسی غافل نشوید. همچنین مانع اتلاف وقت و سردرگمی شما می شود.

پیشنهاد مطالعه  برنامه ریزی کنکور

پیگیری، نظارت و کنترل شخصی

دیگر وظیفه یک مشاوره خصوصی کنکور پیگیری و نظارت بر عملکرد شماست. این پیگیری باعث تعامل بیشتر و موثرتر بین مشاور و دانش آموز می شود. همچنین شاید بتواند مانع سستی و غفلت از برنامه ها بشود.

در این مرحله آزمون ها با مشاوره خصوصی کنکور تحلیلی و بررسی می شود و نقاط ضعف و قوت، اشتباهات و اشکالات در روش مطالعه شما مشخص می شود و می توان با توجه به نیازهای شما برنامه ارائه شده در مرحله قبل را ویرایش کرد.

انگیزه سازی

داشتن انگیزه و حفظ آن در مسیر طولانی کنکور یکی از مهمترین عوامل موثر در موفقیت است. مطمئناً می دانید که کنکور مانند یک امتحان ساده نیست که با یک شب مطالعه بتوان در آن به موفقیت رسید. برای موفقیت در کنکور باید در طول یک زمان طولانی درست عمل کرد. حفظ روحیه و انگیزه در این مسیر طولانی و پر پیچ و خم می تواند موفقیت شما را تضمین کند. داشتن مشاوره خصوصی کنکور که مانند یک دوست با شما همراه باشد؛ می تواند در حفظ روحیه و انگیزه شما مانند دوپینگ عمل کند.

مشاوره خصوصی کنکور برای انگیزه سازی

آیا میتوانیم هفته‌ای چندبار به مشاور خصوصی کنکور مراجعه کنیم؟

نکته ی مهم در مشاوره خصوصی تجربی ، ریاضی و انسانی ، داشتن ارتباط و تماس های مکرر است. همان طور که می دانید داشتن یک جلسه مشاوره نمی تواند معجزه کند. بنابراین شما باید بتوانید در هفته چندین بار با مشاور خود ارتباط داشته باشید.

شاید بگویید《 نمی شود که هفته ای چند بار به مرکز مشاوره برویم.》 این نکته کاملاً درست است و رفت آمد چند باره به مرکز مشاوره علاوه بر هزینه زیاد باعث اتلاف وقت شما می شود. این رفت و آمد باعث خستگی شما نیز خواهد شد. و شاید عملاً چند روز در هفته را از دست بدهید.

پس بهترین راهکار مشاوره خصوصی تلفنی می باشد. در این روش شما می توانید در زمان های مناسب بدون اتلاف وقت و انرژی با مشاوره خود در ارتباط باشید و بسته به نیازتان سوالات خود را بپرسید و از نظرات مشاوره خود استفاده کنید. همچنین امکان نظارت بیشتر مشاور هم فراهم می شود.

مشاور خصوصی کنکور

 

مشاوره خصوصی تلفنی کنکور

همان طور که در بالا گفته شد بهترین راه مشاوره خصوصی تجربی ، ریاضی و انسانی و دریافت برنامه ریزی خصوصی کنکور داشتن مشاوره خصوصی تلفنی است.

علاوه بر مزایای مشاوره خصوصی کنکور، مشاوره تلفنی که خصوصی باشد، فواید دیگری نیز دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارتباطی مداوم با هزینه کمتر و بدون اتلاف وقت ایجاد می شود.
 2. امکان مشاوره با با تجربه ترین و بهترین مشاورین کشور بدون داشتن محدودیت وجود دارد؛ زیرا ممکن است در بعضی شهرها امکانات کافی وجود نداشته باشد و شرایط مشاوره حضوری و انتخاب مشاور مناسب متناسب با نیازهای شما نباشد.
 3. راحتی بیشتر و دسترسی آسان تر مشاوره غیر حضوری نسبت به حضوری
 4. خارج نشدن از شرایط مطالعه برای گرفتن مشاوره
 5.  مشاور غیر حضوری همیشه در دسترس است و امکان جواب دادن به سوالات ضروری شما وجود دارد.
 6. کنترل و نظارت کامل و بررسی عملکرد و روش مطالعه شما ممکن می شود.
 7. پاسخ گویی موثر و با حوصله به سوالات شما به دلیل وقت آزادتر
 8. تنظیم زمان مشاوره با توجه با برنامه ریزی شما و حتی در زمان هایی که مشاوره حضوری ممکن نیست.
 9. امکان مشاوره در تعطیلات وجود دارد و از شرایط محیطی (آلودگی هوا، کرونا، اغتشاش و …;)) تاثیر نمی گیرد.

 

پیشنهاد مطالعه  مشاوره تلفنی کنکور با رتبه های برتر

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره خصوصی کنکور یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره خصوصی با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

 

مشاوره با رتبه‌های برتر کنکور در مشاوره خصوصی کنکور

تا اینجا مقاله درباره انتخاب روش مشاوره” خصوصی یا گروهی” و” حضوری یا غیر حضوری” بودن آن صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که بهترین شیوه مشاوره مشاوره خصوصی کنکور به شکل غیر حضوری است. حالا باید به این نکته اشاره کنیم که برای موفقیت و داشتن یک برنامه و مسیر درست لازم است که از کسی مشاوره بگیریم که خود تمام این مراحل را طی کرده و در نهایت سر بلند بوده است. پس اگر مشاوره شما یک رتبه برتر باشد نور علی نور می شود.

یکی از لوازم مورد نیاز موفقیت، فکر کردن شبیه افراد موفق است. شما با صحبت کردن و ارتباط با یک رتبه برتر کنکور می توانید با طرز فکر یک‌رتبه برتر آشنا شوید و ‌طرز فکر خود را برای شبیه شدن به آن ها تغییر دهید. همچنین می توانید یک برنامه ریزی شخصی کنکور شبیه به برنامه رتبه های برتر داشته باشید.

مشاوره خصوصی تجربی - ریاضی - انسانی

 

جمع بندی

در انتها باید بگوییم‌ که بهترین شیوه مشاوره، مشاوره خصوصیِ کنکور (غیر حضوری) با رتبه برترها است. شما در این روش می توانید بدون تلف شدن وقت ، با هزینه کمتر و در همه نقاط کشور از گفتگو با کسانی که در مسیر کنکور موفق بوده اند؛ استفاده کنید. آزمون و خطا نکنید و در انتخاب رتبه های برتر شک نکنید.

گروه مشاوره دورخیز با جمع کردن تعدادی از دانشجویان بهترین دانشگاه های ایران و رتبه های برتر سال های گذشته امکان مشاوره موثر شما را فراهم‌ کرده است. ناظرین و مشاوران گروه دورخیز که همگی از رتبه های برتر کنکور هستند؛ در کنار شما بوده و برای رسیدن شما به موفقیت همه راز و رمزهای کنکور را به شما یاد می دهند. همچنین با دادن برنامه ریزی خصوصی کنکور و مشاوره خصوصی تجربی ، ریاضی و انسانی راه شما را در ادامه راه روشن می کند.

ما یک گروه جوان و با انگیزه هستیم که هدفی جز رساندن شما به اهدافتان نداریم. تمرکز گروه ما روی رضایت دانش آموزان و موفقیت همگی آن ها ست. اگر شما هم دوست دارید جزو شاگردان خصوصی ما باشید کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم ان را پر کنید تا شرایط ثبت نام در مشاوره خصوصی دورخیز را برای شما توضیح دهیم 🙂

بعد از پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با یک تماس تلفنی برای داشتن یک مشاور خصوصی رتبه برتر راهنماییتان می کنیم.

 

سوالات متداول مشاوره خصوصی کنکور

برای همگام شدن و همراه شدن مشاور خصوصی با شما، مشاوره به صورت تلفنی و مجازی (تلگرام و واتساپ) انجام می‌شود و مشاور همیشه در دسترس است.

این طرح شامل مشاوره تلفنی هفتگی، برنامه‌ریزی روزانه و دقیق، پیگیری روزانه، مشاوره انگیزشی و آزمون‌های آنلاین است.

بله شما می‌توانید از همین امروز با ثبت‌نام در طرح ویژه خصوصی دورخیز، با یک مشاور رتبه برتر از بهترین دانشگاه کشور مشاوره داشته باشید.

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب پیشنهادی
پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .