ارزیابی تکمیلی داوطلبان دانشگاه فرهنگیان

آزمون تحلیلی الکترونیکی در ارزیابی تکمیلی داوطلبان دانشگاه فرهنگیان

به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می رساند؛ ارزیابی صلاحیت عمومی و اختصاصی این دسته از عزیزان در پردیس های دانشگاه فرهنگیان از روز یکشنبه 19 شهریور آغاز خواهد شد. 

خصوصیات این آزمون به شرح زیر است:

  • یک آزمون است که به منظور ارزیابی مهارت‌ها و دانش داوطلبان در حوزه‌های مختلف صورت می‌گیرد. این آزمون به صورت تحلیلی بوده و بر اساس سوالات با محتوای عمده و پرکاربرد در هر حوزه، توسط اساتید و متخصصین در دانشگاه فرهنگیان طراحی و اجرا می‌شود.
  • آزمون تحلیلی در ارزیابی تکمیلی داوطلبان دانشگاه فرهنگیان به منظور سنجش عمق دانش، تفکر نقادانه، تحلیل و نقد مسائل، قدرت استدلال منطقی و تعامل با مفاهیم پایه در هر حوزه استفاده می‌شود. سؤالات آزمون معمولا به صورت چند گزینه‌ای، کاربردی و عملی و گاهی به صورت تشریحی طراحی شده‌اند و داوطلبان باید با توجه به دانش و مهارت خود پاسخ‌های صحیح را انتخاب کنند.
  • با توجه به نوع آزمون تحلیلی، داوطلبان باید قادر باشند مسائل را تجزیه و تحلیل کرده، ارتباطات منطقی بین مفاهیم را برقرار کنند و استدلال‌های قوی و منطقی را ارائه دهند. همچنین، درک عمقی از مفاهیم پایه در هر حوزه نیز برای پاسخگوئی به سؤالات آزمون الزامی است.
  • آزمون تحلیلی در ارزیابی تکمیلی داوطلبان دانشگاه فرهنگیان به منظور سنجش قابلیت‌های شخصیت‌پذیر، علاقمند به چالش‌برانگیر، خلاق و نقاد است.

برای اطلاع از مزایای قبولی در رشته فرهنگیان مطالعه مقاله زیر را پیشنهاد میکنیم:

مقاله مهم  مزایای قبولی دانشگاه فرهنگیان (حقوق، سربازی و...)

 

لینک کوتاه مقاله:
جدیدترین اخبار
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید