مشاوره کنکور 1403

مشاوره کنکور 1403 به سبک جدید + فرم ثبت‌نام

مشاوره کنکور 1403 با تغییرات کنکور، باید به سبک جدید و آپدیت شده باشد. از حالا به بعد بسیاری از نکات و روش‌های مشاوره کنکور 1403 باید طبق تغییرات کنکور مثل تاثیر قطعی معدل، دو نوبت برگزاری کنکور، حذف عمومی‌ها و حذف زیرگروه ها ارائه شود. خدمات ما در آکادمی دورخیز شامل و آپدیت ترین روش‌ها است که ما اسم آن را سبک جدید گذاشته‌ایم. در این مقاله با مهم‌ترین محورهای مشاوره کنکور 1403 و خدمات آکادمی دورخیز آشنا می‌شوید.

اگر به دنبال یک مشاور حرفه‌ای و دلسوز هستید که در کنار شما باشد تا بتوانید به او تکیه کنید و برای اهداف‌تان بجنگید، روی دورخیز حساب کنید. اول از همه توصیه ما این است که این مقاله را تا انتها بخوانید تا چشم و گوش‌تان نسبت به اصول مشاوره باز شود. اما اگر خیلی عجله دارید که ثبت‌نام کنید از کادر زیر اقدام کنید.

student2
با کمک مشاور در کنکور رتبه برتر میشوید!

دورخیز برای رساندن شما به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان در کنار شماست! مشاوره کنکور 1403 دورخیز شامل برنامه ریزی، فنون تست زنی و آزمون است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره تحصیلی کنکور روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره کنکور 1403

با پر کردن این فرم برای ثبت‌نام مشاوره کنکور 1403 با شما تماس می گیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

قبل از هرچیزی تغییرات کنکور را سریعاً بررسی میکنیم تا ببنیم چه تاثیری روی مشاوره کنکور 1403 دارد.

تغییرات کنکور و تاثیر درمشاوره کنکور 1403

کنکور 1402 و به دنبال آن کنکور 1403 تغییرات مهمی داشتند. بسیاری از مشاورین این تغییرات را نادیده میگیرند و به شیوه سنتی برنامه ریزی می کنند. باید بدانید که روشهای قدیمی برای کنکور 1403 کاملاً غیرمفید و اتلاف زمان هستند. این تغییرات 4 مورد هستند.

 

1- حذف دروس عمومی از کنکور 1403

دروس عمومی از کنکور سال 1403 حذف شده اند. مهم ترین تاثیر این کار رقابت سنگین تر روی دروس اختصاصی است. قبلاً با مطالعه دروس عمومی که آسان تر هستند میتوانستید درصدهای آنها را در کنکور کسب کنید. البته تمرکز شما برای مطالعه تستی دروس اختصاصی بیشتر می شود و این نقطه قوت این اتفاق است. همچنین کوتاه شدن زمان آزمون کنکور آرامش شما را بیشتر می کند.

 

2- حذف زیر گروه ها از کنکور 1403

بر خلاف کنکورهای گذشته در کنکور 1403 خبری از زیر گروه نیست. یعنی تنها یک نمره برای کنکور هر داوطلب صادر میشود. پس هیچ داوطلبی نمیتواند بر اساس هدف خود روی درسی بیشتر یا کمتر وقت بگذارد. که متاسفانه این موضوع مقداری کار داوطلب را سخت می کند. بنابراین باید روی همه دروس به نسبت ضریب شان وقت گذاشته شود تا نمره نهایی داوطلب در کنکور قابل قبول بشود.

به جداول زیر توجه کنید.

رشته تجربی
دفترچه درس ضریب تعداد تست زمان پاسخگویی
1 زیست شناسی 12 45 45 دقیقه
2 فیزیک 7 30 40 دقیقه
شیمی 9 35 35 دقیقه
3 ریاضی 7 30 45 دقیقه
زمین شناسی 1 15 15 دقیقه

اگر یک داوطلب تجربی بخواهد 51 ساعت در هفته مطالعه کند باید حدوداً 18 ساعت زیست، 10.5 ساعت فیزیک، 13.5 ساعت شیمی، 10.5 ساعت ریاضی و 1.5 ساعت زمین شناسی مطالعه کند.

رشته انسانی
دفترچه درس ضریب تعداد تست زمان پاسخگویی
1 ریاضی 6 20 30 دقیقه
فارسی 8 30 30 دقیقه
علوم اجتماعی 5 15 25 دقیقه
روانشناسی 2 15
2 عربی 5 20 20 دقیقه
تاریخ 5 13 20 دقیقه
جغرافیا 5 12
فلسفه و منطق 5 20 20 دقیقه
اقتصاد 2 15 15 دقیقه

اگر یک داوطلب انسانی بخواهد 43 ساعت مطالعه داشته باشد باید برای هر درس به اندازه ضریب آن وقت بگذارد. یعنی برای ریاضی 6 ساعت، فارسی 8 ساعت، علوم اجتماعی 5 ساعت و … . که البته بر حسب راهبرد میتواند اندکی تغییر نماید.

رشته ریاضی
دفترچه درس ضریب تعداد تست زمان پاسخگویی
1 ریاضی 12 40 70 دقیقه
2 فیزیک 9 35 45 دقیقه
شیمی 7 30 30 دقیقه

و اگر یک داوطلب کنکور ریاضی بخواهد 42 ساعت برای کنکور مطالعه کند باید 18 ساعت ریاضی، 13.5 ساعت فیزیک و 10.5 ساعت شیمی مطالعه کند.

 

3- تاثیر 50% معدل نهایی در پذیرش دانشگاه

تا سال 1401 تاثیر معدل مثبت بود. اما در کنکور 1403 قرار است معدل 50% در قبولی دانشگاه تاثیر داشته باشد. این به این معناست که امتحانات تشریحی نهایی که حدود 10 درس از سال دوازدهم است، نقش خیلی خیلی پر رنگی در قبولی داوطلب دارد. در کنکورهای قدیم، دانش آموز فقط روی مطالعه تستی و کنکور متمرکز بود، اما در کنکور 1403 حدود نیمی از زمان مطالعه دانش آموز باید به آمادگی برای امتحانات نهایی اختصاص پیدا کند.

سهم دروس عمومی و تخصصی در نمره کل سابقه تحصیلی
سال عمومی تخصصی جمع
1402 26% 14% 40%
1403 28% 22% 50%
1404 و بعد از آن 30% 30% 60%

پس نتیجه این است که در برنامه ریزی برای کنکور 1403، حضور دروس تشریحی نهایی کاملاً ضروری است.

 

4- برگزاری دو کنکور در اردیبهشت و تیر 1403

کنکور 1403 قرار است در دو نوبت برگزار شود. اردیبهشت و تیر. دو نوبت بودن استرس کنکور را کم می کند. اما فشار سه ماهه پایانی اردیبهشت، خرداد و تیرماه بسیار بالاست. راهبرد برنامه ریزی برای کنکور 1403 باید طوری باشد که این فشار کمتر شود و از فرصت دو کنکور در کنار امتحانات خرداد ماه استفاده شود.

 

student2
با کمک مشاور در کنکور رتبه برتر میشوید!

دورخیز برای رساندن شما به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان در کنار شماست! مشاوره کنکور 1403 دورخیز شامل برنامه ریزی، فنون تست زنی و آزمون است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره تحصیلی کنکور روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره کنکور 1403

با پر کردن این فرم برای ثبت‌نام مشاوره کنکور 1403 با شما تماس می گیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

خدمات جامع مشاوره کنکور 1403 دورخیز

شاید بعضی از شما بگویید که چه نیازی به مشاوره کنکور 1403 داریم؟ ما خودمان هم می‌توانیم مانند دوران مدرسه درس خوانده و موفق شویم. اما باید بدانید که هر کاری راه و رسم خودش را دارد. کنکور سراسری آزمونی دشوار و منحصر به فرد است که برای موفقیت در آن نیازمند برنامه‌ریزی اصولی هستید. بهترین برنامه‌ای که می‌توانید داشته باشید، توسط شخصی است که خودش این راه را رفته و به موفقیت رسیده است.

سرفصل های مشاوره کنکور 1403

مشاوره کنکور 1403 باید ویژگی‌هایی داشته باشد تا پاسخگوی نیاز شما باشد. ما در اینجا تمام چیزهایی را که باید در یک مشاوره حرفه‌ای وجود داشته باشد، در اختیار شما قرار می‌دهیم .

 1. اولین نکته، داشتن هدف است. تا زمانی که هدف خود را دقیق مشخص نکرده باشید، نمی‌توانید با اراده و جدیت شروع کنید. به خودتان ایمان داشته باشید و با انتخاب هدف درست و خوب، شروع به مطالعه کنید. همیشه برای داشتن هدف و روحیه خوب برنامه ریزی کنید. داشتن یک مشاور خوب میتواند انگیزه شما را فول نگه دارد. ما در دورخیز به شما انگیزه و انرژی می دهیم.
 2. یکی از بخش‌های مهم مشاوره کنکور 1403، داشتن برنامه‌ریزی درست و اصولی است. برنامه‌ای که متناسب با هدف و توانمندی‌های شما باشد و مطابق با شرایط و ویژگی‌های شما طراحی شده باشد تا بتواند موجب پیشرفت شود. برنامه اصولی، برنامه‌ای است که در آن فرصت جبران گنجانده شده باشد، مرورهای کافی داشته باشد و مطابق با برنامه کلاس‌ها و آزمون باشد.
  مهم‌ترین تغییری که در برنامه ریزی برای کنکور 1403 باید اعمال شود، امتحانات نهایی هستند. برنامه شما باید شامل دو بخش کار تستی و کار تشریحی باشد تا برای کنکور و امتحانات که تاثیر 50 – 50 دارند اماده شوید.
  در دورخیز برنامه ای که به شاگردان داده میشود دارای هر دو بخش کار تستی و کار تشریحی است.
 3. مشاور باید پس از صحبت با شما و به دست آوردن شناخت لازم، بهترین منابعی که مناسب شماست را معرفی کند. مهم ترین عامل در معرفی منابع، بررسی سطح علمی شماست. لزوما منابع مورد استفاده رتبه‌های برتر نمی‌توانند بهترین منابع برای شما باشد. شما باید متناسب با سطح و توانایی‌های خود از منابع استفاده کنید. پس یکی دیگر از ارکان مهم مشاوره کنکور 1403، معرفی منابع مناسب می‌باشد که در مشاوره دورخیز این مورد وجود دارد.
  در تغییرات جدید کنکور بایستی منابع تشریحی نهایی تهیه کنید. کتاب‎‌هایی که شما را برای گرفتن بالاترین نمره در امتحانات نهایی آماده کند. 
 4. در همه رشته‌های تجربی، انسانی و ریاضی، بعضی دروس و فصل‌ها مهم‌تر و تست‌خیزتر هستند. مشاور شما با توجه به شناختی که از شما به دست آورده است و همچنین شناخت این دروس و بودجه بندی کنکور، برنامه‌ای برای شما طراحی می‌کند تا با استفاده از آن بهترین نتیجه را بگیرید.
  در تغییرات جدید کنکور ضرایب تغییر کرده‌اند و باید بر مبنای ضرایب جدید به دروس زمان اختصاص داده شود. نکات این مساله در بخش قبلی مقاله توضیح داده شد.
  سعی ما این است که در آکادمی دورخیز یک برنامه ریزی بهینه و حساب شده طبق پرارزش ترین مطالب درسی به شما داده شود.
 5. موضوع آمادگی برای امتحانات نهایی روی تهیه منابع، برنامه ریزی درسی، روش های مطالعه و انتخاب رشته تاثیر دارد. این موضوعات را در بخش های مرتبط با خود توضیح می‌دهیم.
 6. ساعت مطالعه بالا برای کنکور سراسری لازم است اما کافی نیست. شما صرفا به این دلیل که ساعت مطالعه بالایی دارید، نباید تصور کنید که بهترین نتیجه را می‌گیرید. چیزی که بسیار اهمیت دارد اصولی و با کیفیت درس خواندن شما است. شما باید بدانید که روش مطالعه هر درس چگونه است تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن درس بگیرید.
  نباید همه دروس را با یک روش و به یک اندازه خواند. دروس حفظی و مفهومی روش مطالعه متفاوتی دارند. مشاور این کار را برای شما راحت می‌کند و روش خواندن همه دروس را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  در تغییرات جدید کنکور باید روش‌های تشریحی خوانی برای امتحانات نهایی را مدنظر داشته باشید. یعنی باید برای دروس دوازدهم دو بعدی درس بخوانید، هم تستی و هم تشریحی.
 7. یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که شما برای موفقیت در کنکور نیاز دارید، مهارت تست زنی است. کنکور سراسری آزمونی با زمان محدود است و شما باید همه دانش خود را در این زمان محدود به کار بگیرید. بدون تمرین تست زنی نمی‌توانید از پس کنکور سراسری بر بیایید.
 8. کنترل استرس و مدیریت زمان در جلسه آزمون بسیار مهم است و شما جز با تمرین بسیار نمی‌توانید به مهارت لازم در این زمینه برسید. یکی از وظایف مشاور و یکی از بخش‌های مشاوره کنکور 1403، تقویت مهارت تست زنی و آزمون دادن است.
 9. در کنکور سراسری یکسری قوانین درمورد سهمیه‌ها، معافیت تحصیلی و از این قبیل موضوعات وجود دارد که شاید برخی افراد با توجه به شرایط خود، سوالاتی در این باره داشته باشند. مشاوره کنکور 1403 دورخیز به تمام پرسش‌های شما پاسخ می‌دهد.
  از اقدامات مهم پس از کنکور سراسری، انتخاب رشته است. چه بسا بعضی داوطلبان، کنکور سراسری را به خوبی پشت سر می‌گذارند ولی به دلیل انتخاب رشته نادرست و غیر اصولی، آنطور که باید نتیجه نمی‌گیرند و در دانشگاه و رشته دلخواه خود قبول نمی‌شوند و فرصت‌های بسیاری را از دست می‌دهند.

موراد بالا خلاصه‌ای از خدماتی است که باید از مشاور دریافت کنید. در گرفتن مشاور برای کنکور 1403 حتماً همه موارد بالا را در نظر داشته باشید. در آکادمی دورخیز این خدمات را با یک تیم باتجربه از رتبه‌های برتر تجربه می‌کنید. در ادامه میخواهیم بحث را بازتر و شفاف تر کنیم تا با چشمان باز و آگاهانه بتوانید مشاور بگیرید و در کنکور موفق شوید.

معرفی بهترین منابع کنکور 1403

انتخاب منابع درست یکی از اصل‌های موفقیت در کنکور سراسری است. شما علاوه بر کتاب درسی نیاز به کتاب تست و کتاب‌های کمک درسی هم دارید. این کتاب‌ها باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند تا بتوانند نیازهای شما را برطرف کنند. کتاب‌های متنوعی در بازار وجود دارد؛ بعضی از آن‌ها فقط شامل تست هستند و بعضی دیگر علاوه بر تست، آموزش و درسنامه هم دارند. در سبک جدی مشاوره کنکور یک مجموعه کتاب جدید هم اضافه شده است که به موفقیت در امتحانات نهایی کمک می‌کند که به آن‌ها منابع تشریحی نهایی می‌گوییم.

منابع تستی برای کنکور 1403

پس شما باید با توجه به زمان خرید و نیاز به تست یا آموزش، بهترین انتخاب را داشته باشید. فاکتور بعدی برای خرید منابع توجه به سطح علمی خودتان است. بهترین کتاب برای شما، کتابی است که متناسب با سطح علمی شما باشد تا بتواند نقاط ضعف شما را برطرف کند.

اگر از منابع با سطح بسیار بالاتر از سطح خود استفاده کنید، این کار فقط باعث سردرگمی شما می‌شود. سعی کنید هر کتابی که می‌خرید، با دقت و کامل به اتمام برسانید؛ سپس در صورت نیاز، سراغ کتاب دیگری بروید. چند منبعی بودن بسیار به ضرر شماست و باعث می‌شود از هیچ کدام از منابع به خوبی استفاده نکنید.

همچنین باید به سال چاپ کتاب هم دقت کنید تا به‌روزترین کتاب باشد و تغییرات کتاب درسی در آن اعمال شده باشد. بهترین منابع، منابعی هستند که مطالب را با رعایت پیش‌نیاز آورده و همچنین حجم مناسبی داشته باشند. بعضی از منابع از مطالب حاشیه‌ای بسیار استفاده کرده‌اند که به درد داوطلب کنکور نمی‌خورد و نمی‌توانند منبع خوبی باشند.

مشاوره بهترین منابع کنکور - مشاوره کنکور 1401

ما در ادامه بهترین منابع کنکور برای هر سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی را به طور جداگانه آورده‌ایم تا شما با استفاده از این مقالات به راحتی منابع مورد نیاز خود را انتخاب کنید. کافی است روی درس ها کلیک کنید.

بهترین منابع کنکور تجربی 1403

 

بهترین منابع کنکور انسانی 1403

 

بهترین منابع کنکور ریاضی 1403

 

 

منابع تشریحی برای موفقیت در امتحانات نهایی

سه نوع کتاب کمک آموزشی برای امتحانات نهایی وجود دارد. شما با توجه به نیاز و سبک مطالعه تان می‌توانید یک یا دو نوع را انتخاب کنید.

انواع منابع تشریحی نهایی

 

کتاب های درسنامه و تمرین ماجراهای من و درسام خیلی سبز
بانک نهایی خیلی سبز
راه نهایی نشر دریافت
میکرونهایی گاج
فرمول 20 گاج
غول نهایی مبتکران
کتاب های چند منظوره سیرتا پیاز گاج
کتاب فضایی مهر و ماه
آموزش شگفت انگیز خیلی سبز
سه بعدی نشر الگو
کتاب های نمونه سوال شب امتحان خیلی سبز
6420 گاج
نشر اسفندیار
امتحانت مهر و ماه
نشر بنی هاشمی

 

کتاب های درسنامه و تمرین

دسته اول کتاب هایی هستند که درسنامه و تمرینات تشریحی در خود دارند. نمونه سوالات نهایی نیز در این کتاب‌ها وجود دارد. این نوع برای داوطلبینی که میخواهند به طور مجزا روی امتحانات نهایی یا ترمیم معدل تمرکز کنند کاربرد دارد. افرادی که این کتاب‌ها را تهیه میکنند باید به طور مجزا برای دروس تخصصی خود کتاب تست نیز خریداری کنند. این کتاب‌ها برای ساعت مطالعه بالا و سطح متوسط تا قوی توصیه می‌شود.

کتاب های چند منظوره

دسته دوم کتاب‌هایی هستند که سه هدف را دنبال می‌کنند: آموزش ، تست ، تمرین . این کتاب‌ها برای دروس تخصصی کاربرد دارد و برای دانش‌آموزانی که قصد دارند همزمان کار تستی و تشریحی را پیش ببرند مناسب است. این کتاب‌ها برای ساعت مطالعه متوسط و سطح ضعیف تا متوسط توصیه می‌شود.

کتاب های نمونه سوال

دسته سوم کتاب هایی هستند که نمونه سوالات امتحان نهایی را در همان قالب امتحانی ارائه می‌کنند. این کتاب‌ها برای افرادی که درس را خوانده و یاد گرفته‌اند یا اینکه درسنامه و جزوه دبیرشان خوب است، و صرفا دنبال حل نمونه سوال هستند مناسب است. این کتاب‌ها برای همه دانش‌آموزان قابل استفاده است.

 

مطالعه موفق و باکیفیت

حتما تاکنون شنیده‌اید که بسیاری از داوطلبان از این موضوع شکایت می‌کنند که ما ساعت مطالعه بالایی داریم ولی نتیجه دلخواهمان را نمی‌گیریم. ساعت مطالعه بالا به تنهایی برای موفقیت در کنکور کافی نیست و شما باید به کیفیت مطالعه خودتان هم توجه کنید.

برای بالا بردن کیفیت مطالعه خود باید به تمرین و تست فراوان بپردازید. یکی از بهترین روش‌های مرور و تثبیت مطالب، زدن تست فراوان است. با این کار، مطالب بهتر در ذهن شما جای می‌گیرند. همچنین شما باید تراکم در ساعت مطالعه داشته باشید؛ یعنی از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنید و مثلا برای 6 ساعت مطالعه مفید، 16 ساعت زمان صرف نکنید. در مورد تست زدن یک مقاله عالی داریم که نحوه تست زدن را در آن آموزش دادیم. آن را از دست ندهید.

مقاله مهم  تست آموزشی و زمان دار چیست؟ چرا اهمیت زیادی دارد؟

کنکور با امتحانات مدرسه تفاوت‌های اساسی دارد و برای کنکور شما در دراز مدت به مطالعه می‌پردازید پس باید فراموشی خود را به حداقل برسانید و با تقویت حافظه خود، مطالب را به حافظه بلند مدت خود بسپارید. در مقاله زیر هم در این مورد صحبت کرده ایم.

مقاله مهم  چگونه درس بخوانیم که فراموش نکنیم؟ چند راه مبارزه با فراموشی را بیاموزید!

 

یکی دیگر از عوامل مخرب برای مطالعه شما، وسواس مطالعه است که زمان زیادی از شما می گیرد و باعث کاهش کیفیت مطالعه می‌شود . برای رهایی از این وسواس سعی کنید قبل از مطالعه ذهن خود را از افکار مزاحم خالی کنید و در یک محیط مناسب مشغول  مطالعه شوید.

برای اینکه مطالعه شما کیفیت لازم را داشته باشد و دچار فراموشی نشوید، باید دروس را مفهومی بخوانید. یعنی به جای اینکه دروس را کلمه به کلمه حفظ کنید، آن را کلی بخوانید، به مفاهیم فکر کنید، مطالب را مقایسه کنید، از چرایی و چگونگی مفاهیم سوال کنید تا در نهایت به عمق مفاهیم دست پیدا کنید.

همانطور که گفتیم تمرین و تست زیاد بهترین روش تثبیت مطالب است و از فراموشی آن ها جلوگیری می‌کند. همچنین سوالات حل شده را تحلیل کنید. با تحلیل سوالات، تسلط شما بر انواع مختلف سوالات بیشتر می‌شود . سعی کنید مطالب مطالعه شده را به هم مرتبط کنید تا ذهنتان درگیر آشفتگی نشود و مطالب را با هم اشتباه نگیرید. استفاده از تصویرسازی و رمزگذاری هم کمک بسیاری به شما می‌کند تا مطالب را به مدت بیشتری در ذهن خود نگه دارید.

در سبک جدید مطالعه خصوصا برای دروس تخصصی پایه دوازدهم مفهومی خواندن و بهینه عمل کردن اهمیت زیادی دارد. مطالعه دروس باید از درک مفاهیم تشریحی شروع شود، در ادامه تمرین و سوالات تشریحی حل شود تا درس بهتر فهمیده شود و در انتها نکات تستی آموخته شده و تست حل شود. این روند برای مدیریت زمان و انرژی در سال دوازدهم که محدودیت زمان وجود دارد ضروری است.

در مشاوره کنکور 1403 آکادمی دورخیز شیوه‌های مطالعه استاندارد تستی تشریحی آموخته شده و بر همین اساس بالاترین بازدهی در مطالعه به دست می‌آید.

student2
با کمک مشاور در کنکور رتبه برتر میشوید!

دورخیز برای رساندن شما به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان در کنار شماست! مشاوره کنکور 1403 دورخیز شامل برنامه ریزی، فنون تست زنی و آزمون است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره تحصیلی کنکور روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره کنکور 1403

با پر کردن این فرم برای ثبت‌نام مشاوره کنکور 1403 با شما تماس می گیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

 

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب پیشنهادی
پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یک نفر
یک نفر
2 ماه قبل

لطفا بگید اگه از الان شروع کنم میتونم فرهنگیان قبول بشم؟؟؟ توروخدا جواب بدین میخوام تو درسو کامل حذف کنم بقیه رو بالای 60 بزنم خوبه؟؟؟؟؟؟؟ نمیخوام ناامید بشمممم

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  یک نفر
2 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
ببینید قطعا با مسلط شدن و یادگیری و برنامه ریزی اصولی میتونید مطالعه رو برای آزمون امسال شروع کنید و امیدتون رو از دست ندید
درصورت نیاز میتونید با مشاوران مجموعه دورخیز ارتباط بگیرید که راهنماییتون کنند.

بهمن
بهمن
7 ماه قبل

سلام . من لیسانس فلسفه دارم . به نظر شما مشاور محترم ، کنکور ارشد را هم در رشته فلسفه شرکت کنم یا ارشد را یک رشته غیرمرتبط بخونم ؟ اگر بخواهم در آینده در دانشگاه تدریس کنم به عنوان استاد ، آیا مهمه که لیسانسم و فوق لیسانسم ، هر دو ، فلسفه باشه یا مثلا اگر ارشد را رشته منطق بخونم ؟ تاثیری داره ؟ یا اولویت با کسانی است که مدرک کارشناسی و مدرک ارشد مُتَجانِس و هَمگِن داشته باشن ؟

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  بهمن
7 ماه قبل

سلام.
بهتر هست رشته همسان بخوانید.