جزوه عربی دوازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه عالی از عربی دوازدهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. عربی دوازدهم نسبت به سال های یازدهم و دهم درس های کمتری دارد. سال دوازدهم از آن جهت که در امتحان نهایی مورد سوال قرار می گیرد؛ اهمیت بیشتری پیدا میکند. بنابراین علاوه بر مطالعه تستی باید به مطالعه تشریحی هم بپردازید. در آخر با حل تست های بیشتر مطالب را جمع بندی کنید. بادانلود جزوه عربی دوازدهم می توانید مطالب را به خوبی یاد بگیرید و قادر به پاسخ گویی سوال های تشریحی باشید. علاوه بر آن با حل تست های تالیفی مهارت تست زنی خود را افزایش بدهید.

جزوه عربی دوازدهم شامل دو بخش لغات و قواعد می باشد. بعد از هر مبحث تعدادی تست طراحی شده اند که این تست ها شامل تست های مربوط به لغات ، ترجمه و قواعد می باشد. با دانلود جزوه عربی دوازدهم می توانید برا ی هر مبحثی تعداد بیشتری تست حل کنید. با حل تست های هر مبحث به صورت جدا و طبقه بندی شده مطالب در ذهن شما ماندگار تر میشود.

نمونه صفحه جزوه عربی دوازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه عربی دوازدهم

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه میکند. شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه عربی دوازدهم را انجام بدهید.

Rate this jozve

دانلود جزوه عربی دوازدهم

نام : جزوه عربی دوازدهم

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 69

حجم کل : 3.5MB

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه عربی دوازدهم

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.