جزوه عربی دوازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه عالی از عربی دوازدهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. عربی دوازدهم نسبت به سال های یازدهم و دهم درس های کمتری دارد. سال دوازدهم از آن جهت که در امتحان نهایی مورد سوال قرار می گیرد؛ اهمیت بیشتری پیدا میکند. بنابراین علاوه بر مطالعه تستی باید به مطالعه تشریحی هم بپردازید. در آخر با حل تست های بیشتر مطالب را جمع بندی کنید. بادانلود جزوه عربی دوازدهم می توانید مطالب را به خوبی یاد بگیرید و قادر به پاسخ گویی سوال های تشریحی باشید. علاوه بر آن با حل تست های تالیفی مهارت تست زنی خود را افزایش بدهید.

جزوه عربی دوازدهم شامل دو بخش لغات و قواعد می باشد. بعد از هر مبحث تعدادی تست طراحی شده اند که این تست ها شامل تست های مربوط به لغات ، ترجمه و قواعد می باشد. با دانلود جزوه عربی دوازدهم می توانید برا ی هر مبحثی تعداد بیشتری تست حل کنید. با حل تست های هر مبحث به صورت جدا و طبقه بندی شده مطالب در ذهن شما ماندگار تر میشود.

نمونه صفحه جزوه عربی دوازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه عربی دوازدهم

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه میکند. شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه عربی دوازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه عربی دوازدهم

نام جزوه : جزوه عربی دوازدهم

نام مولف : هادی پولادی

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 69

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی دوازدهم

دانلود جزوه عربی دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست