بودجه بندی کنکور 1401 انسانی
بودجه بندی کنکور

بودجه بندی کنکور 1401 انسانی به صورت موشکافانه!

بودجه بندی کنکور 1401 رشته انسانی موضوع این مقاله سایت دورخیز است. شما باید بدانید در هر درسی از چه بخش هایی چه تعداد سوال طرح شده است. امسال دورخیز کار را برای شما راحت کرده! چون در این مقاله، بودجه بندی کنکور 1401 انسانی را آماده و منتشر کرده ایم. هر ساله سوالات کنکور از یک روند خاص پیروی می کند، پس بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی، راهنمای خوب و دقیق برای برنامه ریزی و مطالعه خواهد بود. به همین دلیل در این مقاله، بودجه بندی کنکور رشته انسانی را برای شما آماده کرده ایم!

بخواهیم ساده بگوییم، ما در این مقاله می خواهیم به این سوال رایج شما جواب بدهیم:

در کنکور انسانی از هر مبحث و هر درس چند تا سوال می آید؟

راستی مطمئن باشید که بودجه بندی کنکور دروس عمومی هم از قلم نیفتاده و در این مقاله هست. پس با ما همراه باشید.

بودجه بندی کنکور 1401 انسانی و 1400 انسانی

همانطور که گفتیم هر سال روند سوالات کنکور از روند تقریبا مشخصی پیروی می کند و اکثر مواقع، توجه طراحان کنکور به بعضی از فصل ها و مباحث بیشتر بوده است. بنابراین با بررسی سوالات کنکور های سال های قبل به راحتی می توانیم بودجه بندی کنکور 99 و 1400 انسانی را تا 90% درست حدس بزنیم. البته بودجه بندی کنکور 99 نظام جدید، بر اساس سوالات کنکور انسانی 98 و 99 نظام جدید نوشته شده و با برگزاری کنکور 1400 نظام جدید، تکمیل خواهد شد.

باز هم تکرار می کنیم! شما باید سعی کنید طبق این بودجه بندی کنکور، برنامه ریزی و ساعت های مطالعه خود را تنظیم کنید تا به راحتی بتوانید از مطالعه خود نتیجه دلخواه بگیرید. چون این بودجه بندی کنکور است که اولویت ها را برای شما مشخص می کند و در زمان کم شما را به بهترین نتیجه می رساند.

با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله با مطالعه بودجه بندی کنکور 1401 و 1400 انسانی، مسیر تا کنکور را راحت تر طی کنید. ما این بودجه بندی کنکور را به صورت سال به سال و مبحث به مبحث نوشتیم تا برای شما کاربردی تر باشد. در ابتدای بررسی بودجه بندی کنکور، بودجه بندی دروس عمومی کنکور 1401 و 1400 انسانی را بررسی می کنیم.

بودجه بندی فارسی کنکور 1401 انسانی

همانطور که می دانید مطالعه درس ادبیات به صورت مبحثی و ترکیبی است و امکان این که بخواهیم سوالات را درس به درس بررسی کنیم، نیست. پس برای بررسی بودجه بندی کنکور انسانی نظام جدید در درس فارسی به صورت مبحثی و طبق مباحث قرابت، آرایه، لغت، املا و دستور زبان عمل می کنیم و تک تک این مباحث را بررسی می کنیم.

خب می بینید که تعداد قابل توجهی از سوالات و بودجه بندی ادبیات کنکور انسانی مانند دو رشته دیگر به سوالات قرابت معنایی برمی گردد. پس باید اولویت مطالعه خودتان را در درس ادبیات، قرابت معنایی قرار بدهید. البته مطالعه با روش دورخیز!

مقاله مهم !روش مطالعه ادبیات فارسی

بودجه بندی کنکور 1401 انسانی برای سوالات دستور زبان ادبیات را هم می بینید! ۵ سوال عدد قابل توجهی است که متاسفانه خیلی از بچه ها به آن توجه نمی کنند.

مبحث تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
لغت 3 تست 3 تست
املا 3 تست 3 تست
قرابت معنایی 9 تست 9 تست
ارایه های ادبی 4 تست 4 تست
دستور زبان 5 تست 5 تست
تاریخ ادبیات 1 تست 1 تست
مجموع سوالات 25 تست 25 تست

 

بودجه بندی عربی کنکور 1401 انسانی

برای درس عربی هم به بررسی مبحثی بودجه بندی عربی کنکور می پردازیم. چون می دانید که طراحان کنکور، سوالات این درس به صورت ترکیبی طرح می کنند. البته امتیاز مثبتی که شما بچه های انسانی در نظام جدید دارید، مشترک بودن منبع طرح سوال عربی عمومی و اختصاصی است.

خب همان طور که می بینید بیشترین تعداد سوالات مربوط به مبحث ترجمه و تعریب است و به عبارتی با تسلط به قوانین ترجمه، می توانید به راحتی ۴۰ درصد را برای خودتان کنید. بخش بعدی که خیلی از بچه ها از دست می دهند ولی شما نباید از آن غافل بشوید، بخش سوالات مربوط به متن است. از ۴ تا سوال این بخش غافل نشوید!

مبحث تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
ترجمه و تعریب 8 تست 10 تست
درک مطلب 4 تست 4 تست
تشکیل 2 تست 1 تست
تحلیل صرفی 3 تست 3 تست
قواعد 8 تست 7 تست
مجموع سوالات 25 تست 25 تست

 

بودجه بندی دین و زندگی کنکور 1401 انسانی

برای بررسی بودجه بندی کنکور انسانی در این درس، به صورت سال به سال عمل کردیم. چون اکثر سوالات این درس (حتی تا قبل از سال ۹۶، همه سوالات این درس) سال به سال مطرح می شود. همانطور که در بودجه بندی کنکور انسانی برای درس دین و زندگی می بینید، هر کدام از سال های دهم و یازدهم و دوازدهم در طرح سوال به یک اندازه اهمیت داشته اند.

یک نصیحت! این درس را خوب و از یک منبع معتبر و کامل مطالعه کنید! کسب یک درصد بالا در این درس، می تواند نقطه جهش شما باشد.

مبحث تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
آیات و روایات 11 تست 14 تست
اشعار و احادیث 5 تست 6 تست
متن 9 تست 5 تست
مجموع سوالات 25 تست 25 تست

 

بودجه بندی زبان انگلیسی کنکور 1401 انسانی

خب به آخرین درس از دروس عمومی رسیدیم. درسی که معمولاً خیلی از بچه های انسانی آن را دوست ندارند و به سختی آن را مطالعه می کنند. پس این بودجه بندی می تواند به شما خیلی کمک کند. برای بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی برای این درس هم به صورت مبحثی عمل می کنیم و از شما هم می خواهیم که به صورت مبحثی برای این درس مطالعه کنید. به خصوص برای بخش Reading و Cloze test!

دقیق دیدید که درک مطلب و Cloze test چقدر اهمیت دارد؟🧐 پس انقدر دقیق و کامل برای این دو بخش مطالعه و تمرین کنید تا بتوانید از پس 12 سوال این بخش که در بودجه بندی زبان کنکور انسانی به آن اشاره کرده ایم، بربیایید. 12 سوال از 25 سوال اصلاً کم نیست و به عبارتی یعنی 50 درصد سوالات!

مبحث تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
واژگان 8 تست 8 تست
گرامر 4 تست 4 تست
cloze test 5 تست 5 تست
reading 8 تست 8 تست
مجموع سوالات 25 تست 25 تست

 

حالا به بررسی بودجه بندی کنکور 1401 و 1400 انسانی در دروس اختصاصی رسیدیم. با ما همراه باشید تا با مطالعه ادامه مقاله، به راحتی بتوانید به نقشه طراح سوالات کنکور دست پیدا کنید و در نتیجه راحت تر به سوالات او غلبه کنید!

بودجه بندی ریاضی کنکور 1401 انسانی

حالا می رسیم به بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس ریاضی! این درس در کنکور رشته انسانی از اهمیت زیادی برخوردار است. چون این درس در بیشتر زیر گروه های رشته انسانی ضریب بالایی دارد. پس با استفاده از بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در این درس، برای مطالعه این درس برنامه ریزی و هدف گذاری کنید تا بتوانید به راحتی درصد خوبی کسب کنید.

همان طور که دیدید، آمار و احتمال و دنباله ها و تابع بیشترین تعداد سوال را به خود اختصاص می دهند. حدوداً نصف سوالات! پس اصلاً از این فصل ها غافل نشوید.

مبحث تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
عبارت های جبری 1 تست 3 تست
معادله درجه دوم 1 تست 2 تست
تابع 5 تست 3 تست
آمار 2 تست 3 تست
گزاره ها 1 تست 1 تست
احتمال 3 تست 2 تست
نمایش داده ها 2 تست 2 تست
الگوهای خطی و غیرخطی 5 تست 3 تست
مجموعه ها 0 تست 1 تست
مجموع سوالات 20 تست 20 تست

 

بودجه بندی اقتصاد کنکور 1401 انسانی

اهمیت این درس فقط برای کسانی که می خواهند در رشته های زیرگروه یک قبول شوند، کمتر است. پس بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس اقتصاد هم مهم است.

همان طور که می بینید، بیشتر سوالات این درس ترکیبی و از فصول مختلف است. بنابراین باید سعی کنید انرژی و تمرکز خود را برای همه فصل ها بگذارید. البته در کنکور 98 تعداد سوال قابل توجهی از مبحث شاخص های اقتصادی طرح شده است. به این مبحث را دست کم نگیرید.

فصل تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
اقتصاد چیست؟ 0 تست 0 تست
تولید 2 تست 1 تست
بازار 1 تست 0 تست
آشنایی با شاخص های اقتصادی 5 تست 4 تست
پول 0 تست 0 تست
بانک 1 تست 1 تست
بازار سرمایه 0 تست 0 تست
رشد،توسعه و پیشرفت 0 تست 0 تست
فقر و توزیع درآمد 1 تست 1 تست
دولت و اقتصاد 0 تست 0 تست
بودجه و مالیات دولت 0 تست 0 تست
اقتصاد بین الملل 1 تست 0 تست
اقتصاد ایران 1 تست 0 تست
اقتصاد ایران در مسیر پیشرفت 0 تست 0 تست
ترکیبی 3 تست 8 تست
مجموع سوالات 15 تست 15 تست

 

بودجه بندی ادبیات اختصاصی کنکور انسانی 1401

فصل های این درس در سه کتاب ارائه شده که برای مطالعه آن ها، باید پیش نیازی درس ها را رعایت کنید. بنابراین سعی کنید در انتخاب فصل پیش نیازی را رعایت کنید تا مطالعه شما نتیجه بخش باشد.

همان طور که در بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس ادبیات اختصاصی دیدید، بیشتر توجه طراحان کنکور به مباحث موسیقی شعر و تاریخ ادبیات و سبک شناسی است. پس اصلاً از آن ها غافل نشوید.

مبحث تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
تاریخ ادبیات و سبک شناسی 9 تست 9 تست
آرایه های ادبی 7 تست 7 تست
عروض و قافیه 9 تست 9 تست
مفهوم و قرایت معنایی 5 تست 5 تست
مجموع سوالات 30 تست 30 تست

 

بودجه بندی عربی اختصاصی کنکور انسانی 1401

یکی از تغییرهای بزرگ نظام قدیم و نظام جدید، همین درس عربی اختصاصی است. همان طور که می دانید، شما نظام جدیدی ها کل عربی عمومی و اختصاصی را در یک منبع می خوانید. پس تا حد زیادی کار شما راحت شده است.

در بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس عربی اختصاصی هم مانند عربی عمومی، بخش زیادی از سوالات را مبحث ترجمه به خود اختصاص داده است. پس حتماً تمرین و مطالعه برای ترجمه را جدی بگیرید. بخش بعدی تحلیل صرفی است که تعداد تست نسبتاً قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. برای این که به راحتی بتوانید مانند یک رتبه برتر این مباحث را یاد بگیرید، به روش دورخیز مطالعه کنید!

مقاله مهم !روش مطالعه عربی انسانی برای کنکور
مبحث تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
ترجمه 7 تست 6 تست
تعریب 1 تست 1 تست
مفهوم 2 تست 2 تست
تجزیه و ترکیب 3 تست 3 تست
تشکیل 1 تست 1 تست
قواعد 6 تست 7 تست
مجموع سوالات 20 تست 20 تست

 

بودجه بندی تاریخ کنکور انسانی

علاقه اکثر بچه های انسانی به این درس، زیاد نیست چون در درس تاریخ با حجم زیادی از مطالب رو به رو هستند. پس بررسی بودجه بندی کنکور در این درس می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. با ما همراه باشید!

همان طور که می بینید، در طرح 15 سوال این درس، بیشتر توجه طراح به سال یازدهم و دوازدهم بوده است. پس اگر می خواهید در رشته های زیر گروه چهار رشته انسانی قبول بشوید، برای این دو کتاب بیشتر وقت بگذارید.

پایه تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
دهم 5 تست 6 تست
یازدهم 5 تست 4 تست
دوازدهم 5 تست 5 تست
مجموع سوالات 15 تست 15 تست

 

بودجه بندی جغرافیا کنکور 1401 انسانی

در بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس جغرافیا هم می بینیم که بیشتر توجه طراح به دو سال یازدهم و دوازدهم است. تکرار می کنیم که اگر هدف شما قبولی در یکی از رشته های زیر گروه چهار رشته انسانی است، دو کتاب سال های یازدهم و دوازدهم را بیشتر مطالعه کنید.

پایه تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
دهم 3 تست 6 تست
یازدهم 7 تست 3 تست
دوازدهم 5 تست 6 تست
مجموع سوالات 15 تست 15 تست

 

بودجه بندی جامعه شناسی کنکور 1401 انسانی

در بررسی بودجه بندی کنکور در درس علوم اجتماعی، می بینیم که اکثر سوالات از دو سال یازدهم و دوازدهم طرح شده است. پس لازم است بیشتر انرژی و تمرکز خود را بر روی این دو کتاب بگذارید. نکته مهم این است که در قدم اول مطالعه، با تعاریف پایه ای که در کتاب علوم اجتماعی سال دهم گفته شده آشنا باشید. یعنی رعایت پیش نیاز!

پایه تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
دهم 3 تست 5 تست
یازدهم 6 تست 8 تست
دوازدهم 8 تست 6 تست
ترکیبی 3 تست 1 تست
مجموع سوالات 20 تست 20 تست

 

بودجه بندی فلسفه و منطق کنکور 1401 انسانی

برای بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در این درس هم به صورت درس به درس عمل کرده ایم. اکثر بچه های انسانی از مطالعه و سرمایه گذاری روی این درس ترس دارند و ما سعی کرده ایم با ارائه بودجه بندی کنکور برای این درس تا حدی کار شما را راحت کنیم.

همان طور که می بینید، طرح سوال از منطق سال دهم و فلسفه یازدهم و دوازدهم، به صورت یکنواخت است و اگر هدف شما قبولی در رشته های زیر گروه یک، چهار و یا پنج است باید  برای هر سه کتاب وقت کافی بگذارید. البته روش درست مطالعه این درس در نتیجه شما بسیار تاثیر گذار است. پس روش مطالعه رتبه برتر ها را یادبگیرید!

مقاله مهم !روش مطالعه منطق و فلسفه برای کنکور
پایه تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
دهم 10 تست 9 تست
یازدهم 5 تست 6 تست
دوازدهم 10 تست 10 تست
مجموع سوالات 25 تست 25 تست

 

بودجه بندی روانشناسی کنکور انسانی 1401

اول بگم خسته نباشید که تا اینجای راه با ما آمدید.😜 بعد بریم سراغ درس جذاب روانشناسی!😍

در اینجا می خواهیم بودجه بندی کنکور 1401 انسانی در درس روانشناسی را بررسی کنیم. اکثر شما به عشق قبولی در رشته روانشناسی وارد مسیر پر پیچ و خم کنکور انسانی شده اید. پس همین طور با عشق سعی کنید تقریباً روی همه مبحث های این درس مسلط شوید. با بررسی بودجه بندی کنکور برای این درس، متوجه می شوید که به جز دو مبحث معرفی روانشناسی و روانشناسی رشد، بقیه مباحث ارزش تستی یکسانی دارند.

درس تعداد سوالات در کنکور 98 تعداد سوالات در کنکور 99
روانشناسی،تعریف و روش مورد مطالعه 7 تست 4 تست
روانشناسی رشد 4 تست 3 تست
احساس،توجه،ادراک 2 تست 2 تست
حافظه و علل فراموشی 1 تست 3 تست
تفکر(1) حل مسئله 2 تست 2 تست
تفکر(2) تصمیم گیری 2 تست 4 تست
انگیزه و نگرش 1 تست 2 تست
روان شناسی سلامت 1 تست 0 تست
مجموع سوالات 20 تست 20 تست

 

برای گرفتن بهترین نتیجه، باید اصول و روش‌های صحیح مطالعه هر درس را یاد بگیرید. تیم مشاورین دورخیز تمام اصول صحیح مطالعه، تست‌زنی و آزمون دادن را در پکیج فنون موفقیت در کنکور، به شما آموزش می‌دهد.

بودجه بندی کنکور 1401 انسانی به صورت موشکافانه! 1
پکیج فنون موفقیت در کنکور رشته انسانی

این پکیج شامل آموزش روش مطالعه دروس رشته انسانی و فنون و تکنیک‌های تست زنی و یادگیری مخصوص کنکور رشته انسانی است.

با استفاده از این پکیچ می‌توانید مطالعه سریع و پربازدهی داشته باشید و سریعتر درس‌ها را یاد بگیرید و فراموش نکنید! همچنین بتوانید در آزمون‌های آزمایشی و کنکور انسانی با استفاده از تکنیک های تست زنی بهتر عمل کنید.

 

امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما مفید بوده باشد. همیشه سعی کرده ایم که با راهنمایی های خود شما را حتی یک قدم به موفقیت و هدف های زیبایتان نزدیک کنیم.😍 اگر سوالی از بودجه بندی کنکور 1401  انسانی و یا هر سوال مشاوره ای دیگر داشتید، می توانید با ما تماس بگیرید و یا حتی از طریق تلگرام و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید. تیم دورخیز همیشه کنار شماست.

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

چرا مشاوره کنکور مفیده؟!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 11 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

مطالب پیشنهادی
نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
73 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Sara
Sara
1 سال قبل

سلام من میخوام تربیت معلمی قبول شم بعد میخام زبان و تاریخ را کلا نزنم میتونم امید وار باشم ؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Sara
1 سال قبل

سلام. صفر زدن درس های عمومی به شدت خطرناکه. تاریخ رو بهتره حداقل 10-20 درصد بزنید

سپهر
سپهر
1 سال قبل

سلام این بودجه بندی برای کنکور 1401 هست . حتمی !!!؟؟؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  سپهر
1 سال قبل

سلام. بله تا 80% قابل اعتماد هست . امکان تغییرات در بودجه بندی همیشه وجود دارد

شهاب محمودی
شهاب محمودی
1 سال قبل

سلام میشه برای کنکور 1401 به این بودجه بندی اعتماد کرد؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  شهاب محمودی
1 سال قبل

سلام. تا 90% بله

یگانه
یگانه
پاسخ به  مهندس مسعود کریمی
1 سال قبل

سلام من میخام کنکور رشته روانشناسی بدم باید‌کدوم درسا رو بخونم

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  یگانه
1 سال قبل

سلام. روانشناسی جامعه شناسی ریاضی مهم تر هستند

هادی
هادی
1 سال قبل

سلام مرسی از زحماتتون

Erfan
Erfan
1 سال قبل

سلام ببخشید یک سوال خیلی مهم داشتم الان علوم و فنون ٣ که از دروس اختصاصی انسانی هستش 1400

نوشته حذف خودارزیابی ها و کارگاه تحلیل فصل

الان مثلا درس اولش تاریخ ادبیات بعد توی خود ارزیابی یه سری سوال های مربوط به تاریخ ادبیات درس ١ هست

منظور از حذف یعنی از درس ١ تاریخ ادبیات کلا سوال نمیاد یا فقط سوال ها و مباحثی که در قسمت خودارزیابی شده

یا مثلا درس دوم درباره ی پایه های آوایی ناهمسان هست و خود ارزیابی چندین شعر داده که میگه پایه های آوایی را مشخص کن و بگو کدوم همسان و کدوم ناهمسان

پس الان یعنی پایه های آوایی ناهمسان کلا حذف شده یا چی من اصلا متوجه نشدم اگه هم بنا به سوال های خود ارزیابی باشه یعنی الان نباید در کنکور پایه های آوایی ناهمسان بیاد دیگه، لطفا یه توضیح جامع همراه با مثال بگین لطفا واضح بگید تا دقیق متوجه بشم با تشکر از سایت خوبتون منتظر پاسخ شما در اسرع وقت هستم متشکرم

Amirhosein
Amirhosein
2 سال قبل

با سلام :

بنده ، در سال 1400 کنکور خواهم داد ، رشته ادبیات و علوم انسانی هستم ، اگر فقط و فقط برای مثال به بودجه بندی که گذاشتین تمرکز کنم و مباحثی که از آن
ها سوالی نیامده است را کنار بگذارم ، احتمال موفقیت چقدر است ؟ (البته به صورت 100٪ کل درس هارا با توجه به بودجه بندی که از هر درس دادین با دقت تمام بخوانم)

با تشکر .

میلوک
میلوک
2 سال قبل

سلام ببخشید میخواستم بدونم که این منابع که شما گذاشتین قابل اعتماده و تایید شده از سازمان سنجش هستن یا نه و دوم اینکه من طبق برنامه راهبردی کانون پیش میرم و اگه این دروسی رو که سوال ازشون نمیاد رو حذف کنم و نخونم مشکلی برام پیش نمی یاد؟
ممنون میشم اگه زود پاسخ بدین 🌹

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  میلوک
2 سال قبل

سلام. یه مقاله در مورد حذف مباحث توی سایت گذاشتیم بخونیدش

نازنین شیری
نازنین شیری
2 سال قبل

سلام به نظرتون الان تو این تاریخ دیر نشده برای شروع برای کنکور ۱۴۰۰؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  نازنین شیری
2 سال قبل

سلام. نه میشه یه کارهایی کرد. هنوز برای قبولی توی رشته های خوب فرصت هست

آیدا
آیدا
پاسخ به  نازنین شیری
2 سال قبل

سلام ممنون از سایت خوبتون فقط فلسفه ها برای قبله درسای جدید نیست

سلمان
سلمان
2 سال قبل

فقط همینا باید بخونین

سلمان
سلمان
2 سال قبل

سلام ببخشید برای کنکور انسانی 1400میشه به این بودجه بندی اعتماد کرد

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  سلمان
2 سال قبل

سلام. این اطلاعات از کنکور سال گذشته استخراج شده. تضمینی نیست که امسال دقیقا همین بودجه بندی رعایت بشه. اما تا به احتمال زیاد (بالای 70 درصد) تغییرات این بودجه بندی کم خواهد بود و قابل اعتماده.
اما توصیه نمیکنیم که فقط همیینا رو بخونید! ممکنه شرایط شما متفاوت باشه

آیدا
آیدا
پاسخ به  سلمان
2 سال قبل

سلام ممنون از سایت خوبتون فقط فلسفه ها برای قبله درسای جدید نیست

نجمه
نجمه
2 سال قبل

سلام ببخشید میشه زودتر تماس بگیرید..؟!
تو این شرایط من واقعاخیلی نیاز دارم

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  نجمه
2 سال قبل

سلام. چشم در اسرع وقت تماس میگیریم

نجمه
نجمه
پاسخ به  مهندس مسعود کریمی
2 سال قبل

ممنونم

MA
MA
2 سال قبل

سلام من کنکوری ۱۴۰۰ هستمو تازع میخام شروع کنم ب خوندن و چون وقتم کمه مجبورم یه سری کتابو اصلن نخونم مثه تاریخ جغرافی، این مسعله که من چن تا درسو خالی بزارم تو کنکور چقد از ترازم کم میکنع؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  MA
2 سال قبل

سلام. حذف مباحث با احتیاط باید انجام بشه. در این خصوص یه مقاله فوق العاده توی سایت مون به زودی میذاریم. اون رو بخون حتما
ولی خلاصه بخوایم توضیح بدیم: حذف کلی یک درس نباید انجام بشه (مگر ضریب درس برای رشته هدف شما صفر باشه)
حذف فقط در حد حذف یه مبحث یا فصل خاص باید باشه . در این باره هم مقاله میگذاریم توی سایت و کامل توضیح میدیم. با دورخیز همراه باشید

mohammadsabky
mohammadsabky
2 سال قبل

خیلی عالی بود استفاده کردم تشکرازشما

زهرا
زهرا
2 سال قبل

این بودجه بندی ها امکان داره که بازم تغییر کنن؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  زهرا
2 سال قبل

سلام. بله. بودجه بندی قطعی نیست

دانوش
دانوش
2 سال قبل

سلام.ببخشین ینی مطمن مطمن ک اینجوره دیگه!؟ینی لازم نیس تاریخ اون درسای ک جلوشون علامت نزدین بخونیم جواب بدین خیلی گیجم اخه اصن پایم انسانی نبوده😖

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  دانوش
2 سال قبل

سلام. بودجه بندی فقط به ما میگه چه درس هایی مهم تر بودن. اصلا به این معنا نیست که درس هایی که در کنکور سال قبل سوال نداشتن رو حذف کنیم. چون ممکنه امسال توی کنکور از اونها سوال مطرح بشه. پس خیلی دقت کنید

mohammadsabky
mohammadsabky
پاسخ به  دانوش
2 سال قبل

خیلی عالی بود استفاده کردم تشکرازشما

فاطمه
فاطمه
2 سال قبل

مطالبتون واقعا خوب و مفید بود تشکر

fatemeh
fatemeh
2 سال قبل

سلام خسته نباشید. این بودجه بندی های درسا که درس به درس مشخص کردید و جلو ی سری هاش خط تیره گزاشتین ینی نمیاد؟ چقدر معتبره؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  fatemeh
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
بودجه بندی با توجه به کنکور 98 هست. خط تیره یعنی سال 98 سوال طرح نشده اما ممکنه سال 1400 سوال داشته باشه و نمیشه مبحث رو حذف کرد
بودجه بندی 99 هم اضافه میشه و اون وقت بهتر میتونید ازش استفاده کنید

سهیل
سهیل
2 سال قبل

واقعا چجوری میشه رو این صحبتا حساب باز کرد؟خب اگه یکی این مباحث رو بخونه از مبحث دیگه سوال بیاد باید چیکار کنه

یاسی
یاسی
2 سال قبل

سلام
من رشتم تجربی هس و میخوام کنکور انسانی بدم واسه تربیت معلم. خواستم بپرسم ک آیا میتونم . شانس قبولی چطوره؟

یاسین
یاسین
2 سال قبل

سلام
من رشتم تجربی هس و میخوام کنکور انسانی بدم واسه تربیت معلم. خواستم بپرسم ک آیا میتونم . شانس قبولی چطوره؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  یاسین
2 سال قبل

سلام. بله هم از لحاظ قانونی میشه و هم اینکه با تلاش و برنامه ریزی مناسب حتماً میتونید به هدفتون برسید

Mbina
Mbina
2 سال قبل

Slm man konkorie 1400hstam
Hminaro k gftid bkhunim ya byd tmme drsye hr ktbo bkhunim?

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  Mbina
2 سال قبل

سلام مبینا خانم:)
اگر قبولی در رشته ها و دانشگاه های برتر هدف شماست، پیشنهاد می کنیم همه مطالب رو بخونید و برای مرور بیشتر به مطالب پرتکراری که در بودجه بندی مشخص کردیم تکیه کنید. یعنی همه مطالب خونده بشه و مرور های بیشتر باشه برای مطالب مهم تر.

ironclad
ironclad
پاسخ به  Mbina
2 سال قبل

اینجام فینیگیلیش تایپ میکنی… 😂

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
2 سال قبل

این مقاله رو مطالعه کنید:)
https://dourkhiz.com/?p=11607

زهرا
زهرا
2 سال قبل

من می خاستم رشته اقصاد قبول شم باید بیشتر کدام درس ها تمرکز کنم

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  زهرا
2 سال قبل

لطفا این مقاله رو مطالعه کنین:)
https://dourkhiz.com/?p=11607

زهرا
زهرا
2 سال قبل

سلام آیا این بودجه بندی انسانی نظام جدید1400 درست

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  زهرا
2 سال قبل

سلام زهرا خانم:)
بله درسته و با کنکور 99 هم مجدد آپدیت میشه

یگانه
یگانه
پاسخ به  مشاور ارشد دورخیز
1 سال قبل

سلام من میخام کنکور رشته روانشناسی بدم باید‌کدوم درسا رو بخونم

بی نام
بی نام
2 سال قبل

بله کنکوری ۱۴۰۰ هستم و تمایل دارم رشته باستانشناسی قبول بشم

Erfan
Erfan
2 سال قبل

فلسفه دوازدهم امسال 2 بخش در کنکور هست، بخش اول: مسائل پیرامون واقعیت و هستی که شامل درس های هستی و چیستی و جهان ممکنات و جهان علّی و معلولی و کدام تصویر از جهان
.
.
و بخش دوم آن: پیرامون خدا و عقل: شامل درس های

خدا در فلسفه 1 و 2 و همچنین عقل در فلسفه 1 و 2

منتظر پاسخ شما هستم

Erfan
Erfan
2 سال قبل

سلام وقت بخیر برای کنکور 99 انسانی برای فرهنگیان میتونیم روی این مباحث حساب کنیم و تو زمان کم جمع بندی کنیم؟ یعنی مثلا معتبر هست، منظورم این هست که این منابع در طی سال های گذشته، کنکور های گذشته تست خیز و پرتکرار بوده اند؟ ممنون میشم توضیح بدید، متشکرم🌹🌹🌹

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  Erfan
2 سال قبل

سلام آقا عرفان:)
بله این مقاله با توجه به کنکور 98 به روزرسانی شده و شما میتونید طبق این اطلاعات مطالعه کنید و زمان باقی مانده رو مدیریت کنید.

Erfan
Erfan
پاسخ به  مشاور ارشد دورخیز
2 سال قبل

بودجه بندی که برای درس فلسفه گذاشته اید با مطالب کتاب نظام جدید 98_99 مطابقطت نداره برای کنکور 99 انسانی

چه فلسفه یازدهمش و چه دوازدهم، لطفا راهنمایی کنید

سهیل
سهیل
پاسخ به  مشاور ارشد دورخیز
2 سال قبل

واقعا چجوری میشه رو این صحبتا حساب باز کرد؟خب اگه یکی این مباحث رو بخونه از مبحث دیگه سوال بیاد باید چیکار کنه

طوبی نیکخو
طوبی نیکخو
پاسخ به  سهیل
2 سال قبل

دوست عزیز بودجه بندی یعنی همه دروس و فصول کامل و دقیق و مفهومی خونده بشه اون فصل و قسمتایی که در بودجه اشاره شده رو بیشتر از قبل براش تست کار کن و مرور کن نه اینکه مابقی رو حذف کنی !! بودجه بندی یه نوع تخمین هست

سعید
سعید
پاسخ به  Erfan
2 سال قبل

سلام سعید هستم کنکوری ۱۴۰۰ هستم میخواستم اگر باتوجه به همین بودجه بندی بریم جلو میتونم رتبه دانشگاه فرهنگیان رو کسب کنم ممنون میشم جواب بدیت ؟

Mehran
Mehran
2 سال قبل

سلام،این بودجه بندی های درس ها که درس به درس معلوم شده کجا رو بخونیم واقعا معتبره؟

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  Mehran
2 سال قبل

سلام آقا مهران
این بودجه بندی تعداد سوالاتی که از هر مبحث مطرح میشه رو معلوم میکنه نه چیز دیگه ای رو

بی نام
بی نام
پاسخ به  Mehran
2 سال قبل

با توجه به این بودجه بندی فقط درس هایی که ازشون سوال طرح شدرو بخونم کافیه ؟؟

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  بی نام
2 سال قبل

سلام:)
کنکوری 1400 هستید؟

بی نام
بی نام
پاسخ به  مشاور ارشد دورخیز
2 سال قبل

بله کنکوری ۱۴۰۰ هستم و تمایل دارم رشته باستانشناسی قبول بشم

Ali
Ali
2 سال قبل

سلام خسته نباشید.
جزئیات قبولی در دانشگاه فرهنگیان رو میخواستم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  Ali
2 سال قبل

سلام وقت شما بخیر
همه جزئیات در این مقاله هست لطفا این مقاله رو مطالعه کنین:)
https://dourkhiz.com/?p=11507

Ali
Ali
2 سال قبل

سلام
من میخوام رشته حقوق یا علوم سیاسی قبول شم باید رو کدوم درس بیشتر تمرکز کنم ؟؟

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  Ali
2 سال قبل

سلام وقت بخیر…این مقاله رو مطالعه کنید:)
https://dourkhiz.com/?p=11607

SH90
SH90
2 سال قبل

پیدا کردن این جور دسته بندی واقعتش یکم سخت بود برام
مرسی ب طور کامل جمع بندی کردین

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  SH90
2 سال قبل

خواهش میکنیم:)
خوشحالیم که براتون مفید بوده

حسام جعفری
حسام جعفری
2 سال قبل

هیچ نکته ای از قلمتون نیفتاده
براعه شروع مطالعه آشنایی با مباحث مهم خیلی کمک کننده هس

واقعااا سپاس گذارم 🙏

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  حسام جعفری
2 سال قبل

دورخیز اینه دیگه:)
مرسی از توجه و نگاه شما آقا حسام 🙂

نیهان
نیهان
پاسخ به  حسام جعفری
2 سال قبل

خسته نباشید برای درس جامعه شناسی پایه ۱۱ اونایی ک نوشتید ترکیبی یعنی ترکیبی با همون پایه یازدهم دیگه؟ یا منظورتون ترکیبی با پایه های دیگس ؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  نیهان
2 سال قبل

سلام. ترکیبی با کل مباحث

Mmd
Mmd
پاسخ به  حسام جعفری
2 سال قبل

سلام
این بودجه بندی برای کنکور امسال قطعیه؟
یعنی ۱۰۰٪ طبق همین بودجه بندی سوال میدن

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Mmd
2 سال قبل

سلام. این اطلاعات از کنکور سال گذشته استخراج شده. تضمینی نیست که امسال دقیقا همین بودجه بندی رعایت بشه. اما تا به احتمال زیاد (بالای 70 درصد) تغییرات این بودجه بندی کم خواهد بود و قابل اعتماده.