جزوه قرابت معنایی کنکور

در این پست یک جزوه عالی از قرابت معنایی ادبیات عمومی برای شما آماده کرده ایم. تعداد سوالات مربوط به قرابت معنایی در بخش سوالات ادبیات عمومی کنکور تقریبا 8 مورد می باشد. بنابراین قرابت معنایی خود به تنهایی در کسب در صد خوب برای شما خیلی کمک کننده خواهد بود. با تمرین های بیشتر و حل تست های متنوع در این زمینه می توانید مهارت خود را افزایش بدهید. با تکرار زیاد علاوه بر افزایش مهارت خود می توانید دقت و سرعت تست زنی خود را نیز بالا ببرید. برای دسترسی به مبحث قرابت معنایی ادبیات عمومی می توانید دانلود جزوه قرابت معنایی کنکور را انجام بدهید.

جزوه قرابت ادبیات فارسی شامل سه مجموعه آزمون 200 سوالی از سال های دهم ، یازدهم و دوازدهم می باشد. به عبارت دیگر تعداد 600 سوال از کل مباحث قرابت معنایی کنکور در این جزوه آورده شده است. پاسخنامه تشریحی و کلیدی برای هر پایه بعد از سوالات مبوط به آن پایه قرار داده شده است. چون مطالب هر پایه تفکیک شده است؛ علاوه بر دانش آموزان کنکوری؛ دانش آموزان سال دهم و یازدهم نیز میتوانند از این جزوه استفاده بکنند.

برای جمع بندی مبحث قرابت هر پایه و آمادگی بهتر برای کنکور می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه قرابت معنایی کنکور را انجام بدهید.

مشخصات جزوه قرابت معنایی کنکور

نام جزوه : جزوه قرابت معنایی کنکور

نام مولف : پوریا حسین پور

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 143

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه قرابت معنایی کنکور

دانلود جزوه قرابت معنایی کنکور

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست

close-link