جزوه عربی یازدهم انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از عربی یازدهم انسانی آماده کرده ایم. عربی انسانی از آن دسته درس هایی است که؛ در دو بخش عمومی و تخصصی در کنکور از آن سوال طرح می شود. بنابراین باید این درس را جدی بگیرید. در درس عربی تست زدن را بیشتر از خواندن آن به شما پیشنهاد می کنیم. قواعد و مطالب عربی را با کمی مطالعه می توانید یاد می گیرید؛ ولی اگر در قالب تست تمرین نکنید نمی توانید یادگیری خود را افزایش دهید.

جزوه عربی یازدهم انسانی لغات و قواعد را با تست های آن به صورت جداگانه برای شما آورده است. شما بعد از مطالعه لغات و قواعد می توانید تعداد زیادی تست کار کنید؛ که مطالب برای شما قابل درک باشد و یادگیری بهتری داشته باشید. در جزوه عربی یازدهم انسانی همه مطالب به صورت دسته بندی شده آمده است. و شما از مطالعه جزوه عربی یازدهم انسانی خسته نمی شوید.

در زیر ؛ نمونه صفحه جز وه عربی یازدهم انسانی را برای شما قرار داده ایم . با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه عربی یازدهم انسانی

اگر از مطالعه عربی خسته شدید و نگران  هستید می توانید جزوه عربی یازدهم انسانی را دانلود کنید و با حل تعداد زیادی از تست های آن تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. و نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنید. آکادمی کنکور دورخیز جزوه عربی یازدهم انسانی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است.شما می توانید در ادامه همین پست جزوه عربی یازدهم انسانی را دانلود کنید.

5/5 - (200 امتیاز)

دانلود جزوه عربی یازدهم انسانی

نام : جزوه عربی یازدهم انسانی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 95

حجم کل : 3.34MB

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه عربی یازدهم انسانی

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.