جزوه عربی یازدهم انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از عربی یازدهم انسانی آماده کرده ایم. عربی انسانی از آن دسته درس هایی است که؛ در دو بخش عمومی و تخصصی در کنکور از آن سوال طرح می شود. بنابراین باید این درس را جدی بگیرید. در درس عربی تست زدن را بیشتر از خواندن آن به شما پیشنهاد می کنیم. قواعد و مطالب عربی را با کمی مطالعه می توانید یاد می گیرید؛ ولی اگر در قالب تست تمرین نکنید نمی توانید یادگیری خود را افزایش دهید.

جزوه عربی یازدهم انسانی لغات و قواعد را با تست های آن به صورت جداگانه برای شما آورده است. شما بعد از مطالعه لغات و قواعد می توانید تعداد زیادی تست کار کنید؛ که مطالب برای شما قابل درک باشد و یادگیری بهتری داشته باشید. در جزوه عربی یازدهم انسانی همه مطالب به صورت دسته بندی شده آمده است. و شما از مطالعه جزوه عربی یازدهم انسانی خسته نمی شوید.

در زیر ؛ نمونه صفحه جز وه عربی یازدهم انسانی را برای شما قرار داده ایم . با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه عربی یازدهم انسانی

اگر از مطالعه عربی خسته شدید و نگران  هستید می توانید جزوه عربی یازدهم انسانی را دانلود کنید و با حل تعداد زیادی از تست های آن تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. و نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنید. آکادمی کنکور دورخیز جزوه عربی یازدهم انسانی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است.شما می توانید در ادامه همین پست جزوه عربی یازدهم انسانی را دانلود کنید.

مشخصات جزوه عربی یازدهم انسانی

نام جزوه : جزوه عربی یازدهم انسانی

نام مولف : هادی پولادی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 95

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی یازدهم انسانی

دانلود جزوه عربی یازدهم انسانی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست