جزوه عربی دوازدهم انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه کامل از عربی دوازدهم  برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. جزوه عربی دوازدهم انسانی یک جزوه آموزشی و تستی می باشد. شما باید مطالب را به خوبی یاد بگیرید؛ در مرحله بعدی با حل تست به تسلط لازم برسید. با حل تست های بیشتر می توانید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید و در جهت رفع اشکال خود اقدام کنید. اگر زمان کمتری به تست اختصاص بدهید مطالب به خوبی برای شما تفهیم سازی نمی شود. با دانلود جزوه عربی دوازدهم می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه پیشنهادی : جزوه عربی دوازدهم انسانی ( ترجمه واژگان ) 

جزوه عربی دوازدهم انسانی فقط در 85 صفحه جمع آوری شده است. در این جزوه برای یادگیری بهتر شما تمرکز روی هر دو قسمت؛ درسنامه و تست بوده است. همه ی نکات و قواعد را در قسمت درسنامه می توانید یاد بگیرید و در قسمت بعدی با حل تست یادگیری خود را عمیق تر کنید. شما می توانید با دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی هر شب از تست های آن کار کنید. و مهارت خود را افزایش بدهید. درس عربی را جدی بگیرید تا در هر دو بخش؛ سوال های عمومی و اختصاصی بتوانید درصد بهتری کسب کنید.

در زیر ؛ نمونه صفحه جزوه عربی دوازدهم انسانی را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه عربی دوازدهم انسانی
دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی را می توانید در بخش بعدی همین پست انجام دهید.

مشخصات جزوه عربی دوازدهم انسانی

نام جزوه : جزوه عربی دوازدهم انسانی

نام مولف : هادی پولادی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 85

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی دوازدهم انسانی

دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست