جزوه ریاضی دهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه عالی و جذاب از ریاضی دهم برای دانش آموزان ریاضی و تجربی آماده کرده ایم. ریاضی دهم مشترک بین رشته تجربی و ریاضی فیزیک می باشد. ریاضی دهم از درس های پایه ای می باشد. لذا باید در یادگیری همه مطالب کوشا باشید.  برای دست یابی به نتیجه بهتر می توانید با توجه به بودجه بندی و اهمیت هر مبحث تمرکز خود را روی فصل های سوال خیز بالا ببرید. با دانلود جزوه ریاضی دهم می توانید تسلط خود را دراین درس افزایش بدهید.

جزوه پیشنهادی :
جزوه ریاضی دهم تجربی
جزوه کتاب کار ریاضی دهم 

جزوه ریاضی دهم که مشترک هر دو رشته می باشد، جزوه ای آموزشی و تستی می باشد. در بخش درسنامه این جزوه از متن کتاب، تمرین های کتاب و شکل های کتاب استفاده شده و مطالب کتاب را پوشش می دهد. در عین حال شامل مطالب بیشتری برای پوشش سرفصل های کتاب درسی می باشد. تعداد تمرینات زیاد است. شرط تسلط نسبی  بر ریاضی حل تمرین های بیشتر است. در پایان هر فصل سوالات آزمون سراسری با کلید قرار داده شده است. با حل این تست ها میتوانید مهارت تست زنی خود را نیز افزایش بدهید.

در بخش زیر نمونه صفحه جزوه ریاضی دهم را برای شما قرار داده ایم . با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه ریاضی دهم

تمرینات موجود در جزوه ریاضی دهم ادامه درس می باشند. بنابراین باید در جهت حل آنها اقدام کنید. می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه ریاضی دهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه ریاضی دهم

نام جزوه : جزوه ریاضی دهم

نام مولف : فرهاد صمدی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 191

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : 7

جزوه ریاضی دهم

دانلود جزوه ریاضی دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید


1- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
2- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
3- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
4- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور

مقالات سایت

فهرست