جزوه دین و زندگی دوازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه جمع بندی از دینی دوازدهم برای دانش آموزان ریاضی و تجربی آماده کرده ایم. دینی از درس هایی است که تمرکز اصلی شما باید روی کتاب درسی باشد. باید خط به خط کتاب و تمامی آیات آن را به خوبی بلد باشید. در مرحله بعدی شما نیاز به یک منبع جمع بندی و طبقه شده دارید که مطالب خوانده شده در ذهن شما سازمان یافته تر باشد. شما با دانلود جزوه دین وزندگی دوازدهم  می توانید از مطالب طبقه بندی آن نهایت استفاده را ببرید.

جزوه دین و زندگی دوازدهم مطالب درس را در به صورت خلاصه و به حالت نموداری برای شما آورده است. مطالب مرتبط به هم در نمودار های جدا و وابسته به هم ذکر شده اند. طبقه بندی به این شیوه هم مطالب را سازماندهی می کند هم درک بینایی شما را در یادگیری دخیل می سازد ؛ بنابراین کیفیت  یادگیری شما بهتر می شود. در کنار خلاصه مطالب تعدادی تست گلچین نیز در این جزوه قابل مشاهده می باشد که این تست ها هم به نوبت خود یک جمع بندی از مطالب در اختیار شما قرار می دهد.

با دانلود جزوه دین و زندگی دوازدهم می توانید در ایام نزدیک کنکور مطالب را جمع بندی کنید. همچنین در مدت زمان کوناه تست های آن را دوره کنید. شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه دین و زندگی دوازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه دین و زندگی دوازدهم

نام جزوه : جزوه دین و زندگی دوازدهم

نام مولف : منیر سادات میر حسینی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 57

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه دین و زندگی دوازدهم

دانلود جزوه دین و زندگی دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست