جزوه حسابان یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه خلاصه شده از حسابان یازدهم برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. سوالات مربوط به حسابان در بخش سوال های ریاضی در دفترچه اختصاصی طرح می شود. حسابان یازدهم تقریبا 8 یا 9 سوال را در کنکور در بر می گیرد. حسابان یازدهم در مباحث تابع ، مثلثات و مشتق تابع  پایه ای است برای حسابان سال دوازدهم. بنابراین مطالب این درس را باید به صورت کامل یاد بگیرید. در کنار یادگیری هر مباحث، جمع بندی از نکات اصلی می باشد لذا شما باید یک منبع مناسب برای جمع بندی داشته باشید. با دانلود جزوه حسابان یازدهم می توانید به جمع بندی حسابان یازدهم دست بیابید.

جزوه حسابان یازدهم مطالب هر فصل را به صورت خلاصه و جمع بندی بندی شده برای شما آورده است. در کنار مطالب تعدادی سوال تشریحی حل شده نیز ذکر شده است. با حل این سوال ها می توانید مطالب خلاصه شده را به خوبی جمع بندی کنید و از ]ن به عنوان جزوه شب امتحان حسابان یازدهم استفاده کنید. با دانلود جزوه حسابان یازدهم بخصوص در ایام نزدیک کنکور می توانید یک جمع بندی سازمان یافته از حسابان یازدهم داشته باشید.

نمونه جزوه حسابان یازدهم را ببینید:

نمونه جزوه حسابان یازدهم

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه میکند. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه حسابان یازدهم را انجام بدهید.

دانلود جزوه حسابان یازدهم

نام : جزوه حسابان یازدهم

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 49

حجم کل : 3.16MB

نوع جزوه : خلاصه و سوال تشریحی

قیمت : رایگان

دانلود جزوه حسابان یازدهم
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.