جزوه حسابان یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه خلاصه شده از حسابان یازدهم برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. سوالات مربوط به حسابان در بخش سوال های ریاضی در دفترچه اختصاصی طرح می شود. حسابان یازدهم تقریبا 8 یا 9 سوال را در کنکور در بر می گیرد. حسابان یازدهم در مباحث تابع ، مثلثات و مشتق تابع  پایه ای است برای حسابان سال دوازدهم. بنابراین مطالب این درس را باید به صورت کامل یاد بگیرید. در کنار یادگیری هر مباحث، جمع بندی از نکات اصلی می باشد لذا شما باید یک منبع مناسب برای جمع بندی داشته باشید. با دانلود جزوه حسابان یازدهم می توانید به جمع بندی مطالب دست بیابید.

جزوه حسابان یازدهم مطالب هر فصل را به صورت خلاصه و جمع بندی بندی شده برای شما آورده است. در کنار مطالب تعدادی سوال تشریحی حل شده نیز ذکر شده است. با حل این سوال ها می توانید مطالب خلاصه شده را به خوبی جمع بندی کنید. با دانلود جزوه حسابان یازدهم  بخصوص در ایام نزدیک کنکور می توانید یک جمع بندی سازمان یافته از حسابان یازدهم داشته باشید.

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه میکند. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه حسابان یازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه حسابان یازدهم

نام جزوه : جزوه حسابان یازدهم

نام مولف : شهریار حسین پور

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 49

نوع جزوه : درسنامه و سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه حسابان یازدهم

دانلود جزوه حسابان یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور

مقالات سایت

فهرست