جزوه آمار انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از آمار برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. آمار تقریبا 1/4 سوالات ریاضی کنکور انسانی را شامل می شود. دانش آموزانی که ریاضی راجدی نمی گیرند و از رفتن به سراغ آن امتناع می‌کنند؛ با مطالعه بخش آمار می توانند 25٪ سوالات ریاضی را پاسخ بدهند. شما با داشتن یک منبع جدا برای آمار بدون خستگی و سردرگمی می توانید آن را مطالعه کنید.جزوه آمار انسانی تمامی مطالب سه سال را برای شما جمع بندی کرده است. با دانلود جزوه آمار انسانی می توانید مهارت خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه آمار انسانی یک جزوه جامع کنکوری می باشد. این جزوه شامل درسنامه و تست است.  تست های موجود از کنکور سراسری ، آزمون های قلمچی، سنجش و گزینه دو جمع آوری شده اند. این تست ها به  صورت جدا در زیر هر مبحث آورده شده است. طبقه بندی تست ها به این شیوه باعث دسترسی سریع به تست های موضوعی و صرفه جویی در زمان شما می‌شود. با دانلود جزوه آمار انسانی می توانید آمار کنکور انسانی را به خوبی جمع بندی کنید.

آکادمی کنکور دورخیز جزوه امار انسانی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه آمار انسانی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه آمار انسانی

نام جزوه : جزوه آمار انسانی

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 52

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه آمار انسانی

دانلود جزوه آمار انسانی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست