جزوه آمار انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از آمار برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. آمار تقریبا 1/4 سوالات ریاضی کنکور انسانی را شامل می شود. دانش آموزانی که ریاضی راجدی نمی گیرند و از رفتن به سراغ آن امتناع می‌کنند؛ با مطالعه بخش آمار می توانند 25٪ سوالات ریاضی را پاسخ بدهند. شما با داشتن یک منبع جدا برای آمار بدون خستگی و سردرگمی می توانید آن را مطالعه کنید.جزوه آمار انسانی تمامی مطالب سه سال را برای شما جمع بندی کرده است. با دانلود جزوه آمار انسانی می توانید مهارت خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه آمار انسانی یک جزوه جامع کنکوری می باشد. این جزوه شامل درسنامه و تست است.  تست های موجود از کنکور سراسری ، آزمون های قلمچی، سنجش و گزینه دو جمع آوری شده اند. این تست ها به  صورت جدا در زیر هر مبحث آورده شده است. طبقه بندی تست ها به این شیوه باعث دسترسی سریع به تست های موضوعی و صرفه جویی در زمان شما می‌شود. با دانلود جزوه آمار انسانی می توانید آمار کنکور انسانی را به خوبی جمع بندی کنید.

آکادمی کنکور دورخیز جزوه امار انسانی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه آمار انسانی را انجام بدهید.

5/5 - (200 امتیاز)

دانلود جزوه آمار انسانی

نام : جزوه آمار انسانی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 52

حجم کل : 2.12MB

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه آمار انسانی

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.