دانلود جزوه مرور زبان متوسطه اول

در این پست از وبسایت دورخیز، جزوه بسیار عالی برای شما دانش آموزان ارائه شده است. حتی اگر هیچ تسلطی هم بر روی زبان دوره راهنمایی نداشته باشید ، با دانلود جزوه مرور زبان متوسطه اول ، به آشنایی نسبتا خوبی خواهید رسید که موضوعی مهم برای ورود به پایه دهم است.

این جزوه در 52 صفحه تهیه شده است. در قسمت اول این جزوه ، شما با روش مطالعه ی لغات ، دستور زبان و… در زبان انگلیسی آشنا خواهید شد. در قسمت دوم ، با دانلود جزوه مرور زبان متوسطه اول ، شما با دستور زبان انگلیسی پایه هفتم تا نهم به صورت جزء به جزء آشنا خواهید شد و در آن به تسلط خواهید رسید. در قسمت سوم نیز تمام لغات کتاب های زبان انگلیسی پایه هفتم تا نهم به همراه معانی فارسی آن ها قرار داده شده است.

همانطور که میدانید مباحث زبان انگلیسی ، زنجیروار به هم متصل هستند و شما برای ورود به سال دهم و شروع زبان انگلیسی دهم ، نیاز دارید که بر روی مباحث زبان متوسطه اول تسلط کافی داشته باشید ، شما با دانلود جزوه مرور زبان متوسطه اول به این هدف خواهید رسید.

نمونه صفحه برای دانلود جزوه مرور زبان متوسطه اول را در زیر برای شما قرار دادیم ، با دیدن این نمونه میتوانید با سبک جزوه مرور زبان متوسطه اول بهتر آشنا بشوید.

نمونه صفحات جزوه مرور زبان متوسطه اول

شما می توانید در ادامه ی این پست ، برای دانلود جزوه مرور زبان متوسطه اول اقدام کنید و خودتان را برای ورود به سال دهم آماده کنید.

دانلود جزوه مرور زبان متوسطه اول

نام : جزوه مرور زبان متوسطه اول

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 52

حجم کل : 1.9MB

نوع جزوه : خلاصه درس

قیمت : رایگان

دانلود جزوه مرور زبان متوسطه اول

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.