جزوه واکنش های های شیمیایی

در این پست یک جزوه از تمامی واکنش های کنکور شیمی برای دانش اموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. حتما اهمیت واکنش های شیمیایی در درس شیمی را می دانید. سوالات مستیم و غیر مستقیم از این بخش مطرح می شود. در بعضی سوالات حل مسئله، معادله واکنش ها را در صورت سوال ذکر نمی کنند. در چنین حالتی شما باید از قبل واکنش های لازم را بلد بوده باشید. برای یادگیری تمامی واکنش های شیمیایی شیمی می توانید دانلود جزوه واکنش های شیمیایی شیمی را انجام بدهید.

جزوه واکنش های شیمی در واقع ضمیه یک کتاب کمک درسی می باشد. در این جزوه واکنش های شیمیایی سال دهم و یازدهم باهم آورده شده اند و واکنش های سال دوازدهم نیز به صورت جدا مطرح شده است. برای یادگیری بهتر شما واکنش ها به ترتیب صفحات کتاب درسی آورده نشده بلکه به ترتیب روند آموزشی از آسان به سخت آورده شده است. واکنش های مهم نشان دار شده است. در مورد واکنش هایی که ساختار  کلی و مشترک  دارند مثل سوختن هیدرو کربن ها ؛ قاعده کلی آنها نیز بیان شده است. واکنش هایی که بهم مرتبط می شوند ولی به صورت جدا در کتاب های دهم یازدهم قرار دارند باهم یکجا جمع بندی شده است.

شما می توانید این واکنش ها را از کتاب های کمک درسی نیز پیدا کنید ولی در این جزوه به صورت طبقه بندی شده همه ی واکنش ها آورده شده است. همچنین حجم جزوه کمتر می باشد. می توانید از آن پرینت بگیرید و همیشه کنار خود نگه دارید. برای دسترسی به تمامی واکنش های شیمیایی کنکور در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه واکنش های شیمیایی شیمی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه واکنش های شیمیای شیمی

نام جزوه : جزوه واکنش های شیمیای شیمی

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 15

نوع جزوه : مبحثی

قیمت : رایگان

جزوه واکنش های شیمیایی شیمی

دانلود جزوه واکنش های شیمیای شیمی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
آیا دوست داری در یک جلسه مشاوره آنلاین مسیر کنکورت عوض بشه ؟
آیا دوست داری یه مشاور حرفه ای بایدها و نبایدهای کنکور رو بهت آموزش بده؟
آیا میخوای فقط در 10 دقیقه برای کسب رتبه برتر آماده بشی؟

 
همه اینها رو آنلاین واست انجام میدیم!!

close-link