جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه از هندسه دوازدهم برای دانش آموزان رشته ریاضی آماده کرده ایم. دانش آموزان ریاضی برای کسب درصد خوب در درس ریاضی باید به همه مباحث که شامل چند کتاب مستقل می باشد؛ مسلط باشند. یکی از درس های مهم ریاضیات رشته ریاضی و فیزیک درس هندسه میباشد. با جمع بندی مباحث هندسه دوازدهم ریاضی میتوانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. با دانلود جزوه هندسه دوازدهم ریاضی می توانید این درس را به صورت سریع مرور کرده و خود را برای کنکور آماده کنید.

جزوه هندسه دوازدهم یک جزوه شامل آزمون 20 سوالی میباشد. پاسخنامه تشریحی و کلیدی نیز در انتهای جزوه آورده شده است. در روز های کمتر از یک هفته باقی مانده به کنکور که حجم مطالب زیاد است و شما فرصت دوره کردن سریع دروس را ندارید؛ می توانید از این جزوه استفاده کنید. با این کار در مدت کمتر از یک ساعت کل هندسه دوازدهم ریاضی  را مرور خواهید کرد. این روش در تثبیت مطالب در ذهن شما خیلی کمک خواهد کرد.

برای داشتن یک جمع بندی و مرور سریع هندسه دوازدهم ریاضی می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه هندسه دوازدهم ریاضی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

نام جزوه : جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 12

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

دانلود جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست

close-link