جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز جزوه هندسه دوازدهم ریاضی را برای دانش آموزان رشته ریاضی آماده کرده ایم. دانش آموزان ریاضی برای کسب درصد خوب در درس ریاضی باید به همه مباحث که شامل چند کتاب مستقل می باشد؛ مسلط باشند. یکی از درس های مهم ریاضیات رشته ریاضی و فیزیک درس هندسه میباشد. با دانلود جزوه هندسه دوازدهم ریاضی می توانید این درس را به صورت سریع مرور کرده و خود را برای کنکور آماده کنید.

جزوه هندسه دوازدهم یک جزوه شامل آزمون 20 سوالی میباشد. پاسخنامه تشریحی و کلیدی نیز در انتهای جزوه آورده شده است. در روز های کمتر از یک هفته باقی مانده به کنکور که حجم مطالب زیاد است و شما فرصت دوره کردن سریع دروس را ندارید؛ می توانید از این جزوه استفاده کنید. با این کار در مدت کمتر از یک ساعت کل هندسه دوازدهم ریاضی  را مرور خواهید کرد.
نمونه صفحه جزوه هندسه ریاضی دوازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با محتویات جزوه بیشتر آشنا بشوید.
جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

برای داشتن یک جمع بندی و مرور سریع هندسه دوازدهم ریاضی می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه هندسه دوازدهم ریاضی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

نام جزوه : جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 12

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

دانلود جزوه هندسه دوازدهم ریاضی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور

مقالات سایت

فهرست