جزوه منطق دهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه جذاب از منطق دهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. منطق دهم تقریبا 10 سوال از 25سوالات فلسفه و منطق کنکور را به خود اختصاص می دهد. در این درس روش درست مطالعه درس در کسب در صد خوب می تواند برای شما کمک کند. ینابراین روش مطالعه بهتر را یادبگیرید و با حل تست های بیشتر مهارت خود را در درس منطق افزایش بدهید. با دانلود جزوه منطق دهم می توانید  به تعداد زیادی تست دست یابید.

جزوه منطق دهم از نوع بانک تست می باشد که تعداد 476 تست در این جزوه مطرح شده است. پاسخ هر تست در زیر آن کاملا بررسی شده است. شما با حل این تست ها و تحلیل پاسخنامه می توانید به یک جمع بندی کلی نیز دست یابید. با حل تست های بیشتر، مفاهیم در حافظه بلند مدت شما ذخیره شده و احتمال فراموشی مطالب کاهش پیدا می کند. شما میتوانید جزوه منطق دهم را دانلود کرده و موازی با مطالعه، از تست های آن استفاده کنید.

اگر در یادگیری مطالب  منظق دهم مشکل دارید می توانید در پست دیگری از آکادمی کنکور  دورخیز جزوه ی  آموزشی از این درس را دانلود کنید. برای حل و تمرین تست های بیشتر نیز می توانید دانلود جزوه منطق دهم را در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

مشخصات جزوه منطق دهم

نام جزوه : جزوه منطق دهم

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 125

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه منطق دهم

دانلود جزوه منطق دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور

مقالات سایت

فهرست