جزوه فیزیک دهم ریاضی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از فیزیک دهم برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. درس فیزیک از مهمترین درس های رشته ریاضی می باشد. و تاثیر قابل توجهی در کسب تراز بهتر دارد. لذا باید درس فیزیک را جدی بگیرید. برای آموزش بهتر شما یک جزوه آموزشی فراهم آورده ایم. شما با دانلود جزوه فیزیک دهم ریاضی می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه فیزیک دهم ریاضی یک جزوه آموزشی می باشد. در این جزوه مفاهیم و فرمول ها به صورت مختصر و مفید توضیح داده شده و برای هر مبحث تعدادی مثال حل شده است. مثل های حل شده شکل های متفاوت طرح سوال از آن مبحث را به خوبی به نمایش گذاشته است. جزوه فیزیک دهم ریاضی با این که پایه ی آموزشی دارد ولی چون حجم کمتری دارد برای جمع بندی نیز می توانید از آن استفاده کنید.

نمونه صفحه جزوه فیزیک دهم ریاضی را در زیر برای شما آماده کرده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه فیزیک دهم ریاضی
با دانلود جزوه فیزیک دهم می توانید بدون خستگی هم مطالب را یاد بگیرید و هم خلاصه و جمع بندی داشته باشید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه فیزیک دهم ریاضی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه فیزیک دهم ریاضی

نام جزوه : جزوه فیزیک دهم ریاضی

نام مولف : کازرانیان

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 38

نوع جزوه : درسنامه آموزشی

قیمت : رایگان

جزوه فیزیک دهم ریاضی

دانلود جزوه فیزیک دهم ریاضی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

دانلود جزوه عربی دهم

جزوه عربی دهم

مولف جزوه : نعمت الله مقصودی
نوع جزوه : مبحثی: ( قواعد )
مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست