جزوه علوم و فنون یازدهم

در این پست یک جزوه عالی از علوم و فنون سال یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. سوالات مربوط به علوم و فنون در قسمت ادبیات تخصصی مطرح می شود. مجموعا 30 سوال از سه کتاب علوم و فنون طرح می شود. در مطالعه علوم و فنون باید پیش نیازی درس ها را رعایت کنید. شما نمی توانید هر مبحثی را حذف کنید. بنابراین اولویت مطالب را رعایت کنید. بیشتر توجه طراحان روی مباحث موسیقی شعر و تاریخ ادبیات و سبک شناسی است. از مطالعه این مباحث به هیچ عنوان غافل نشوید. با استفاده از جزوه علوم و فنون یازدهم می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه علوم و فنون یک جزوه از نوع بانک تست می باشد. در این مجموعه 440 تست آورده شده است. پاسخ هر تست در زیر آن داده شده است. با دانلود این جزوه می توانید با انواع سوالات تستی آشنا شوید. شرط تسلط بیشتر روی هر مطالبی تمرین زیاد است. بنابراین حل تست های متنوع را فراموش نکنید.

نمونه صفحه جزوه علوم و فنون یازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه علوم و فنون یازدهم
با حل تست های بیشتر و تسلط کافی روی مطالب میتوانید در صد خوبی کسب کنید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه علوم و فنون یازدهم را انجام بدهید.

5/5 - (200 امتیاز)

دانلود جزوه علوم و فنون یازدهم

نام : جزوه علوم و فنون یازدهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 103

حجم کل : 6.5MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه علوم و فنون یازدهم

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.