جزوه علوم و فنون یازدهم

در این پست یک جزوه عالی از علوم و فنون سال یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. سوالات مربوط به علوم و فنون در قسمت ادبیات تخصصی مطرح می شود. مجموعا 30 سوال از سه کتاب علوم و فنون طرح می شود. در مطالعه علوم و فنون باید پیش نیازی درس ها را رعایت کنید. شما نمی توانید هر مبحثی را حذف کنید. بنابراین اولویت مطالب را رعایت کنید. بیشتر توجه طراحان روی مباحث موسیقی شعر و تاریخ ادبیات و سبک شناسی است. از مطالعه این مباحث به هیچ عنوان غافل نشوید. با استفاده از جزوه علوم و فنون یازدهم می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه علوم و فنون یک جزوه از نوع بانک تست می باشد. در این مجموعه 440 تست آورده شده است. پاسخ هر تست در زیر آن داده شده است. با دانلود این جزوه می توانید با انواع سوالات تستی آشنا شوید. شرط تسلط بیشتر روی هر مطالبی تمرین زیاد است. بنابراین حل تست های متنوع را فراموش نکنید.

نمونه صفحه جزوه علوم و فنون یازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه علوم و فنون یازدهم
با حل تست های بیشتر و تسلط کافی روی مطالب میتوانید در صد خوبی کسب کنید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه علوم و فنون یازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه علوم و فنون یازدهم

نام جزوه : جزوه علوم و فنون یازدهم

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 103

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه علوم و فنون یازدهم

دانلود جزوه علوم و فنون یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست