جزوه علوم و فنون دوازدهم

در این پست یک جزوه عالی از علوم و فنون سال دوازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. حل تست های تکمیلی در هر درس تاثیر خیلی کمک کننده دارد. بعد از یادگیری کامل مطالب و حل تست های آموزشی می توانید از سری سوالات انتخابی و تکمیلی استفاده کنید. این سوالات منتخب در روز های نزدیک کنکور هم تاثیر مثبتی خواهد داشت و با این کار مطالب را جمع بندی کرده؛ همچنین می توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. برای جمع بندی مطالب علوم و فنون سال دوازدهم می توانید با دانلود جزوه علوم و فنون دوازدهم به هدف خود برسید و یک جمع بندی تست محور داشته باشید.

جزوه علوم و فنون سال دوازدهم شامل یک آزمون 200 سوالی می باشد. این سوالات از آزمون قلمچی سال 98 و 99 گلچین شده اند. در این جزوه تمامی مطالب سال دوازدهم با 200 سوال تستی جمع بندی شده است. شما با داشتن این جزوه می توانید روزانه تعدادی تست از آن کار کنید. با این کار بدون خستگی می توانید علوم و فنون سال دوازدهم را به راحتی جمع بندی کنید. هر دو پاسخنامه تشریحی و کلیدی در انتهای جزوه قرار داده شده است. برای بررسی صحت پاسخ خود می توانید از این پاسخنامه ها استفاده کنید.

برای دسترسی به سوالات جامع از علوم فنون سال دوازدهم؛ در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه علوم و فنون دوازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه علوم و فنون دوازدهم

نام جزوه : جزوه علوم و فنون دوازدهم

نام مولف : پوریا حسین پور

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 57

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه علوم و فنون دوازدهم

دانلود جزوه علوم و فنون دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست