جزوه علوم و فنون دوازدهم

در این پست یک جزوه عالی از علوم و فنون سال دوازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. حل تست های تکمیلی در هر درس تاثیر خیلی کمک کننده دارد. بعد از یادگیری کامل مطالب و حل تست های آموزشی می توانید از سری سوالات انتخابی و تکمیلی استفاده کنید. این سوالات منتخب در روز های نزدیک کنکور هم تاثیر مثبتی خواهد داشت و با این کار مطالب را جمع بندی کرده؛ همچنین می توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. برای جمع بندی مطالب علوم و فنون سال دوازدهم می توانید با دانلود جزوه علوم و فنون دوازدهم به هدف خود برسید و یک جمع بندی تست محور داشته باشید.

جزوه علوم و فنون سال دوازدهم شامل یک آزمون 200 سوالی می باشد. این سوالات از آزمون قلمچی سال 98 و 99 گلچین شده اند. در این جزوه تمامی مطالب سال دوازدهم با 200 سوال تستی جمع بندی شده است. شما با داشتن این جزوه می توانید روزانه تعدادی تست از آن کار کنید. با این کار بدون خستگی می توانید علوم و فنون سال دوازدهم را به راحتی جمع بندی کنید. هر دو پاسخنامه تشریحی و کلیدی در انتهای جزوه قرار داده شده است. برای بررسی صحت پاسخ خود می توانید از این پاسخنامه ها استفاده کنید.

برای دسترسی به سوالات جامع از علوم فنون سال دوازدهم؛ در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه علوم و فنون دوازدهم را انجام بدهید.

Rate this jozve

دانلود جزوه علوم و فنون دوازدهم

نام : جزوه علوم و فنون دوازدهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 57

حجم کل : 5.92MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه علوم و فنون دوازدهم

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.

فهرست