جزوه عربی دوازدهم

در این پست یک جزوه عالی و جذاب از عربی دوازدهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. در این جزوه تمرکز روی تست ها می باشد. شما نیز در درس عربی با تمرکز بیشتر روی تست ها و حل تست های متنوع می توانید تسلط خود را در این درس افزایش داده و درصد بهتری در کنکور کسب کنید. عربی دوازدهم نسبت به پایه دهم و یازدهم درس های کمتری دارد. بنابراین وقت کافی برای تمرین بیشتر در این پایه دارید. با داشتن منابع تستی استاندارد می توانید از زمان خود بهترین استفاده را ببرید. می توانید با دانلود جزوه عربی دوازدهم به منبع تستی گلچین شده دسترسی داشته باشید.

جزوه عربی دوازدهم یک جزوه تستی می باشد. تست های موجود در این جزوه از آزمون های مختلف و سوالات تالیفی انتخاب شده است. در این جزوه برای هر درس تست های جدا آورده شده است. می توانید درس به درس تمرین کنید. علاوه بر تمرین درس به درس نیاز دارید که مطالب را جمع بندی کنید. لذا به این منظور یک مجموعه تستی جمع بندی از عربی دوازدهم در جزوه عربی دوازدهم قرار داده شده است. پاسخنامه همه درس ها در انتهای جزوه قرار داده شده است. با تحلیل پاسخ های خود می توانید توانایی خود را تقویت کنید.

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه می کند. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه عربی دوازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه عربی دوازدهم

نام جزوه : جزوه عربی دوازدهم

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 159

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی دوازدهم

دانلود جزوه عربی دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست