جزوه عربی دوازدهم

در این پست یک جزوه عالی و جذاب از عربی دوازدهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. در این جزوه تمرکز روی تست ها می باشد. شما نیز در درس عربی با تمرکز بیشتر روی تست ها و حل تست های متنوع می توانید تسلط خود را در این درس افزایش داده و درصد بهتری در کنکور کسب کنید. عربی دوازدهم نسبت به پایه دهم و یازدهم درس های کمتری دارد. بنابراین وقت کافی برای تمرین بیشتر در این پایه دارید. با داشتن منابع تستی استاندارد می توانید از زمان خود بهترین استفاده را ببرید. می توانید با دانلود جزوه عربی دوازدهم به منبع تستی گلچین شده دسترسی داشته باشید.

جزوه عربی دوازدهم یک جزوه تستی می باشد. تست های موجود در این جزوه از آزمون های مختلف و سوالات تالیفی انتخاب شده است. در این جزوه برای هر درس تست های جدا آورده شده است. می توانید درس به درس تمرین کنید. علاوه بر تمرین درس به درس نیاز دارید که مطالب را جمع بندی کنید. لذا به این منظور یک مجموعه تستی جمع بندی از عربی دوازدهم در جزوه عربی دوازدهم قرار داده شده است. پاسخنامه همه درس ها در انتهای جزوه قرار داده شده است. با تحلیل پاسخ های خود می توانید توانایی خود را تقویت کنید.

نمونه جزوه عربی دوازدهم را ببینید.

نمونه جزوه عربی دوازدهم

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه می کند. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه عربی دوازدهم را انجام بدهید.

دانلود جزوه عربی دوازدهم

نام : جزوه عربی دوازدهم

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 159

حجم کل : 5.2MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی دوازدهم
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.