جزوه عربی دوازدهم انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز جزوه ای عالی از عربی دوازدهم برا ی دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. عربی انسانی یکی از مهمترین درس های رشته انسانی می باشد. از آن جایی که در دو بخش عمومی و  تخصصی از آن سوال طرح می شود اهمیت این درس دو چندان می شود. بیشتر سوالات عربی در بخش عمومی به صورت مستقیم و غیر مستقیم مربوط به ترجمه و واژگان می باشد. در بخش تخصصی نیز تعداد 5 یا 6 مورد ترجمه طرح می شود. در بخش تخصصی حجم بیشتر سوالات مربوط به تشکیل و تحلیل صرفی می باشد. جزوه عربی دوازدهم انسانی برای تسلط شما روی مباحث ترجمه، تحلیل صرفی و بررسی واژگان طراحی شده است. می توانید با دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی یادگیری خود رادر این موارد عمیق تر کنید.

جزوه عربی دوازدهم انسانی یک جزوه مبحثی از ترجمه و واژگان می باشد. این جزوه درس به درس ترجمه متن را برای شما آورده است. برای هر درس تحلیل صرفی و ترکیب و تجزیه مختصر از قسمت های مهم آن درس نیز در جزوه عربی دوازدهم بررسی شده است. بخش واژگان در جزوه عربی دوازدهم انسانی شامل لغات ، مترادف، متضاد، جمع مکسر، اصطلاحات و متشابهات هر درس می باشد. همه ی این موارد در این جزوه به صورت طبقه بندی شده مرتب شده اند.

با دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی می توانید مهارت خود را در بخش ترجمه، تحلیل صرفی ، تشکیل و واژگان افزایش بدهید. بررسی دقیق لغات از نظر مفرد بودن و جمع بودن یا مترادف و متضاد بودن در پاسخ گویی به بخش تشکیل ، تحیلی صرفی و ترجمه اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین نباید بخش واژگان را بی اهمیت در نظر بگیرید. برای دسترسی به بررسی دقیق واژگان و بخش ترجمه می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه عربی دوازدهم انسانی

نام جزوه : جزوه عربی دوازدهم انسانی

نام مولف : هادی پولادی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 42

نوع جزوه : مبحثی: ( ترجمه و واژگان )

قیمت : رایگان

جزوه عربی دوازدهم انسانی

دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close