جزوه عربی دوازدهم انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز جزوه ای عالی از عربی دوازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. عربی انسانی یکی از مهمترین درس های رشته انسانی می باشد. از آن جایی که در دو بخش عمومی و  تخصصی از آن سوال طرح می شود اهمیت این درس دو چندان می شود. بیشتر سوالات عربی در بخش عمومی به صورت مستقیم و غیر مستقیم مربوط به ترجمه و واژگان می باشد. در بخش تخصصی نیز تعداد 5 یا 6 مورد ترجمه طرح می شود. در بخش تخصصی حجم بیشتر سوالات مربوط به تشکیل و تحلیل صرفی می باشد. جزوه عربی دوازدهم انسانی برای تسلط شما روی مباحث ترجمه، تحلیل صرفی و بررسی واژگان طراحی شده است. می توانید با دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی یادگیری خود رادر این موارد عمیق تر کنید.

جزوه عربی دوازدهم انسانی یک جزوه مبحثی از ترجمه و واژگان می باشد. این جزوه درس به درس ترجمه متن را برای شما آورده است. برای هر درس تحلیل صرفی و ترکیب و تجزیه مختصر از قسمت های مهم آن درس نیز در جزوه عربی دوازدهم بررسی شده است. بخش واژگان در جزوه عربی دوازدهم انسانی شامل لغات ، مترادف، متضاد، جمع مکسر، اصطلاحات و متشابهات هر درس می باشد. همه ی این موارد در این جزوه به صورت طبقه بندی شده مرتب شده اند.

برای آشنایی با سبک جزوه می توانید نمونه صفحه جزوه عربی دوازدهم انسانی را در زیر مشاهده کنید.
نمونه صفحه جزوه عربی دوازدهم انسانی

با دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی می توانید مهارت خود را در بخش ترجمه، تحلیل صرفی ، تشکیل و واژگان افزایش بدهید. بررسی دقیق لغات از نظر مفرد بودن و جمع بودن یا مترادف و متضاد بودن در پاسخ گویی به بخش تشکیل ، تحیلی صرفی و ترجمه اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین نباید بخش واژگان را بی اهمیت در نظر بگیرید. برای دسترسی به بررسی دقیق واژگان و بخش ترجمه می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی را انجام بدهید.

دانلود جزوه عربی دوازدهم انسانی

نام : جزوه عربی دوازدهم انسانی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 42

حجم کل : 2.46MB

نوع جزوه : مبحثی (ترجمه و واژگان)

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه عربی دوازدهم انسانی

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.