جزوه عربی دهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه جذاب از عربی سال دهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. عربی از درس هایی است که در طی سال های اخیر بیشترین انحراف معیار منفی را داشته است ؛ بنابراین این درس بدون شک تاثیر بسزایی در رتبه کنکور شما خواهد داشت. تعداد زیادی از دانش آموزان در رابطه با  عربی نگرانی هایی دارند و درصد مورد قبول خود را در آزمون ها کسب نمیکنند. شما با داشتن یک منبع آموزشی قوی و همچنین منبع تستی مناسب می توانید در این درس یادگیری خود را تقویت کنید. با دانلود جزوه عربی دهم و حل و تمرین تست های آن می توانید به تسلط بیشتر در این درس برسید.

جزوه پیشنهادی : جزوه عربی دهم ( قواعد ) 

جزوه عربی دهم شامل مباحث مربوط به عربی دهم و همچنین مقدمه های مهم عربی که شما برای یادگیری مباحث عربی دهم ، یازدهم و دوازدهم به آن ها نیاز دارید؛ می باشد. مباحث هر درس به صورت جداگانه شامل بخش لغات و قواعد می باشد که هر بخش تست های جدای خود را دارد. با حل تست های مربوط به هر مبحث به صورت جدا می توانید یادگیری بهتر و عمیق تری داشته باشید.

نمونه صفحه جزوه عربی دهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه عربی دهم

با دانلود جزوه عربی دهم می توانید تست های بیشتری در رابطه با هر مبحث و موضوعی کار کنید و مفاهیم را برای خود تفهیم سازی کنید. شما می توانید دانلود جزوه عربی دهم را در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

مشخصات جزوه عربی دهم

نام جزوه : جزوه عربی دهم

نام مولف : هادی پولادی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 188

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی دهم

دانلود جزوه عربی دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست