جزوه عربی دهم

در این پست یک جزوه تستی عالی از عربی دهم برای دانش آموزان ریاضی و تجربی آماده کرده ایم. همان طور که در پست های قبلی مربوط به جزوات آموزشی عربی ذکر کردیم؛ در درس عربی حل تست ها بیشتر از مطالعه آن توصیه می شود. بنابراین در این پست یک جزوه مخصوص تست از عربی دهم برای تمرین بیشتر شما، تهیه کرده ایم. با حل تست های بیشتر می توانید نقاط قوت خود را با ثبات تر کرده و نقاط ضعف خود را برطرف کنید. برای افزایش تسلط خود در عربی دهم می توانید جزوه عربی دهم را دانلود کنید.

جزوه عربی دهم که بانک تست می باشد؛ سوالات درس به درس به همراه پاسخنامه تشریحی برای شما آورده است. در انتها یک جمع بندی از عربی دهم تحت عنوان مباحث ترکیبی در این جزوه قرار داده شده است. بنابراین شما علاوه بر استفاده از این جزوه در دوران جمع بندی می توانید در طول مدت مدرسه نیز از آن استفاده کنید. برای هر درس سوالات متنوع ترجمه، تعریب، لغات ، گرامر، درک مطلب و تحلیل صرفی از سوالات آزمون های آزمایشی و سراسری و تالیفی آورده شده است.

نمونه صفحه جزوه عربی دهم را در زیر برای شما آورده ایم. برای آشنایی بیشتر با محتویات جزوه و نوع آن می توانید به این نمونه صفحه دقت داشته باشید.

نمونه صفحه جزوه عربی دهم

برای آشنایی با سوالات متنوع از عربی دهم و افزایش مهارت خود در این درس می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه عربی دهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه عربی دهم

نام جزوه : جزوه عربی دهم

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 220

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی دهم

دانلود جزوه عربی دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست