جزوه عربی دهم انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از عربی دهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. عربی نظام جدید بر خلاف نظام قدیم تمامی مطالب عربی عمومی و اختصاصی را در یک منبع جمع آوری کرده است. بنابراین کار شما خیلی راحت تر شده است. شما با داشتن یک منبع خوب و حل و تمرین زیاد  می توانید در هر دو بخش ، عمومی و تخصصی درصد خوبی کسب کنید و جهش قابل توجهی در تراز کنکور خود داشته باشید. دانلود جزوه عربی دهم انسانی در تسلط  بهتر شما روی این درس می تواند نقش بسزایی داشته باشد.

جزوه عربی دهم انسانی به سبک درسنامه و تست طراحی شده است. در این جزوه بعد از درسنامه هر مبحث،  تست های مربوط به آن آورده شده است. شما با حل تست های آموزشی و تست های تالیفی بیشتر می توانید تسلط خود را در درس عربی افزایش بدهید. در جزوه عربی دهم انسانی 510 تست طراحی شده است. تست های جزوه عربی دهم انسانی شامل مباحث مربوط به لغات ، ترجمه ، تعریب و قواعد می باشد. شما به راحتی می توانید تعداد زیادی تست تمرین کنید و با انواع سوال ها آشنا بشوید.

نمونه صفحه جزوه عربی دهم انسانی را برای شما در زیر آماده کرده ایم. برای آشنایی با سبک جزوه می توانید این نمونه صفحه را مشاهده کنید.
نمونه صفحه جزوه عربی دهم انسانی

با دانلود جزوه عربی دهم انسانی شما یک منبع حاوی انواع سوال ها را خواهید داشت. از آنجایی که عربی یک درس تحلیلی می باشد لذا مهارت شما وقتی افزایش میابد که تعداد زیادی تست کار کنید. جزوه عربی دهم انسانی نیز باهدف آموزش بهتر و تمرین زیاد دانش آموزان انسانی تهیه و فراهم شده است. شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه عربی دهم انسانی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه عربی دهم انسانی

نام جزوه : جزوه عربی دهم انسانی

نام مولف : هادی پولادی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 199

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی دهم انسانی

دانلود جزوه عربی دهم انسانی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست