جزوه شیمی یازدهم

در این پست یک جزوه عالی از شیمی یازدهم برای دانش آموان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. در این پست یک منبع مناسب برای جمع بندی شیمی یازدهم قرار داده ایم. داشتن منابع جمع بندی مناسب در ایام نزدیک کنکور نقش بسزایی در افزایش تسلط شما روی مطالب دارد. اگر مطالبی را که مطالعه کرده اید؛ جمع بندی نکنید و آن ها را در ذهن خو طبقه بندی نکیند؛ دچار آشفتگی ذهنی میشوید. با دانلود جزوه شیمی یازدهم می توانید مرور و جمع بندی از درس شیمی یازدهم داشته باشید.

جزوه درس شیمی یازدهم شامل 245 سوال تستی به همراه پاسخنامه می باشد. سوالات به صورت آزمون های جدا آورده شده اند. در این جزوه 7 سری آزمون زماندار طرح شده است. با حل این آزمون ها علاوه بر این که مطالب را مرور و جمع بندی می کنید؛ توانایی مدیریت زمان در حل سوالات شیمی را نیز بدست می آورید. سبک سوالات شبیه سوالات کنکور بوده و انواع سوالات حفظی، مفهومی، مسائل و موردی در این جزوه قرار داده شده است.

نمونه صفحه جزوه شیمی یازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک و محتوای جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه شیمی یازدهم
برای مرور سریع و افزایش مهارت خود در درس شیمی یازدهم می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه شیمی یازدهم را انجام بدهید.

دانلود جزوه شیمی یازدهم

نام : جزوه شیمی یازدهم

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 87

حجم کل : 5.25MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه شیمی یازدهم
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.