جزوه شیمی یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه جامع از شیمی یازدهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. شیمی از درس های مهم برای هر دو رشته می باشد. درصد بالای 50 خیلی در افزایش تراز شما تاثیر خواهد داشت. از مطالعه دقیق این درس غافل نشوید. این درس مباحث مختلفی دارد. تحلیلی، مسائل، مفهومی و حفظی. پس مطالعه دقیق مطالب کتاب درسی و یادگیری نکات اضافه را در برنامه مطالعه خود قرار دهید. با دانلود جزوه شیمی یازدهم می توانید مطالب را  به صورت دقیق یاد بگیرید.

جزوه شیمی یازدهم هر فصل را به چند بخش تقسیم کرده و برای هر بخش درسنامه ، سوالات تشریحی و نکات آورده است. در پایان جزوه؛ واکنش های شیمیایی ، فرمول های مهم سال یازدهم ، جدول تناوبی و روابط بین عناصر ذکر شده است. با دانلود جزوه شیمی یازدهم می توانید مطالب درس را به صورت کامل یاد بگیرید. با حل سوالات موجود در این جزوه تمامی مطالب چندین بار برای شما دوره خواهد شد.

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه می کند. با دانلود این جزوات می توانید تسلط خود را در دروس مختلف افزایش بدهید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه شیمی یازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه شیمی یازدهم

نام جزوه : جزوه شیمی یازدهم

نام مولف : کولیوند

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 187

نوع جزوه : درسنامه و سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه شیمی یازدهم

دانلود جزوه شیمی یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close