جزوه شیمی دهم

در این پست یک جزوه عالی و جذاب از شیمی دهم برای دانش آموزان رشته نظری آماده کرده ایم. از آنجایی که شیمی از درس های بسیار مهم هر دو رشته می باشد؛ بنابراین باید در انتخاب منبع مناسب هم برای آموزش هم برای تست دقت کافی داشته باشید. در ایام نزدیک کنکور با جمع بندی مباحث مطالعه شده می توانید تسلط خود را افزایش بدهید. با استفاده از جزوه شیمی دهم می توانید مطالب این درس را در قالب تست جمع بندی کنید.

جزوه شیمی دهم شامل 7 سری آزمون جامع 35 سوالی از پایه دهم می باشد. پاسخنامه هر آزمون در انتهای آن قرار داده شده است. برای هر آزمون 35 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است. اگر همه مطالب را مطالعه کرده اید؛ بهتر است که به صورت زماندار این سوالات را حل کنید. با این کار در ایام نزدیک کنکور می توانید مهارت مدیریت زمان را تمرین کنید. با حل آزمون های موجود می توانید جمع بندی کلی از شیمی دهم داشته باشید.

در زیر , نمونه صفحه جزوه شیمی دهم را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه شیمی دهم بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه شیمی دهمبرای دست یابی به 7 سری آزمون جامع از شیمی دهم می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه شیمی دهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه شیمی دهم

نام جزوه : جزوه شیمی دهم

نام مولف : مراد مدقالچی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 84

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه شیمی دهم

دانلود جزوه شیمی دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست