جزوه شیمی دهم

در این پست یک جزوه عالی و جذاب از شیمی دهم برای دانش آموزان رشته نظری آماده کرده ایم. از آنجایی که شیمی از درس های بسیار مهم هر دو رشته می باشد؛ بنابراین باید در انتخاب منبع مناسب هم برای آموزش هم برای تست دقت کافی داشته باشید. در ایام نزدیک کنکور با جمع بندی مباحث مطالعه شده می توانید تسلط خود را افزایش بدهید. با استفاده از جزوه شیمی دهم می توانید مطالب این درس را در قالب تست جمع بندی کنید.

جزوه شیمی دهم شامل 7 سری آزمون جامع 35 سوالی از پایه دهم می باشد. پاسخنامه هر آزمون در انتهای آن قرار داده شده است. برای هر آزمون 35 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است. اگر همه مطالب را مطالعه کرده اید؛ بهتر است که به صورت زماندار این سوالات را حل کنید. با این کار در ایام نزدیک کنکور می توانید مهارت مدیریت زمان را تمرین کنید. با حل آزمون های موجود می توانید جمع بندی کلی از شیمی دهم داشته باشید.

در زیر , نمونه صفحه جزوه شیمی دهم را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه شیمی دهم بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه شیمی دهمبرای دست یابی به 7 سری آزمون جامع از شیمی دهم می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه شیمی دهم را انجام بدهید.

دانلود جزوه شیمی دهم

نام : جزوه شیمی دهم

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 84

حجم کل : 5.2MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه شیمی دهم
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.