جزوه شیمی دهم تجربی

در این پست یک جزوه آموزشی از شیمی دهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. از آن جایی که شیمی از درس های مهم و سرنوشت ساز در این دو این رشته بخصوص در رشته تجربی می باشد؛   بنابراین باید این درس را خیلی جدی بگیرید. تاثیر درس شیمی در رشته تجربی حتی از تاثیر درس های ریاضی و فیزیک بیشتر می باشد. برای تسلط بیشتر در مرحله اول نیاز است که تمام مفاهیم پایه را به صورت کامل یادبگیرید. با استفاده از  جزوه شیمی دهم تجربی می توانید مهارت  خود را در این درس بالا ببرید.

جزوات پیشنهادی:

جزوه شیمی دهم

جزوه فیزیک دهم ریاضی

جزوه شیمی دهم یک جزوه آموزشی می باشد. علاوه بر آموزش, نمونه سوالات تشریحی نیز در این جزوه آورده شده است. برای هر بخش توضیحات، سوالات تشریحی و نکات مهم به صورت جدا مطرح شده است. بعد از مطالعه می توانید روی سوالات تشریحی تمرین کنید.  با این کار مطالب به خوبی در ذهن شما ماندگار تر می شود. در مرحله آخر برای جمع بندی مباحث می توانید از نکات ذکر شده استفاده کنید.

جزوه پیشنهادی :

جزوه فیزیک دهم تجربی

در زیر , نمونه صفحه جزوه شیمی دهم تجربی را برای شما آورده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک و محتوای جزوه بیشتر آشنا بشوید.
جزوه شیمی دهم تجربی
برای کسب در صد خوب در این درس، سعی کنید از پایه دهم به صورت جدی روش مطالعه صحیح را یاد بگیرید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه شیمی دهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه شیمی دهم تجربی

نام جزوه : جزوه شیمی دهم تجربی

نام مولف : اکرم ترابی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 73

نوع جزوه : درسنامه و سوالات تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه شیمی دهم

دانلود جزوه شیمی دهم تجربی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close