جزوه شیمی دهم تجربی

در این پست یک جزوه آموزشی از شیمی دهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. از آن جایی که شیمی از درس های مهم و سرنوشت ساز در این دو این رشته بخصوص در رشته تجربی می باشد؛   بنابراین باید این درس را خیلی جدی بگیرید. تاثیر درس شیمی در رشته تجربی حتی از تاثیر درس های ریاضی و فیزیک بیشتر می باشد. برای تسلط بیشتر در مرحله اول نیاز است که تمام مفاهیم پایه را به صورت کامل یادبگیرید. با استفاده از  جزوه شیمی دهم تجربی می توانید مهارت  خود را در این درس بالا ببرید.

جزوه شیمی دهم یک جزوه آموزشی می باشد. علاوه بر آموزش, نمونه سوالات تشریحی نیز در این جزوه آورده شده است. برای هر بخش توضیحات، سوالات تشریحی و نکات مهم به صورت جدا مطرح شده است. بعد از مطالعه می توانید روی سوالات تشریحی تمرین کنید.  با این کار مطالب به خوبی در ذهن شما ماندگار تر می شود. در مرحله آخر برای جمع بندی مباحث می توانید از نکات ذکر شده استفاده کنید.

در زیر , نمونه صفحه جزوه شیمی دهم تجربی را برای شما آورده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک و محتوای جزوه بیشتر آشنا بشوید.
جزوه شیمی دهم تجربی
برای کسب در صد خوب در این درس، سعی کنید از پایه دهم به صورت جدی روش مطالعه صحیح را یاد بگیرید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه شیمی دهم را انجام بدهید.

5/5 - (200 امتیاز)

دانلود جزوه شیمی دهم تجربی

نام : جزوه شیمی دهم تجربی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 73

حجم کل : 7MB

نوع جزوه : درسنامه و سوالات تشریحی

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه شیمی دهم

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.