جزوه زیست گیاهی پایه

در این پست از وبسایت دور خیز یک جزوه عالی از بخش گیاهان زیست سال دهم و یازدهم برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. بخش گیاهی نیز مانند بخش جانوری بیشتر سوالات ترکیبی از آن طرح می شود. بنابراین حذف بعضی مباحث آن می تواند ریسک باشد. یا ممکن است در سوالات موردی از هر فصل گیاهی یک مورد طرح شده باشد که در این صورت نیز اگر به همه بخش گیاهی مسلط نباشید قادر به پاسخ گویی نخواهید بود. ما در این پست، بخش گیاهی پایه را به صورت جدا برای شما آماده کرده ایم. با دانلود جزوه زیست گیاهی پایه می توانید تسلط خود را در مباحث گیاهی پایه افزایش بدهید.

جزوه زیست گیاهی که شامل مباحث پایه می باشد؛ جزوه ای تستی می باشد. این جزوه شامل 105 سوال شمارشی در 39 صفحه می باشد. سوالات از فصل های 6 و 7 زیست دهم و فصل های 8 و  9 زیست یازدهم طرح شده اند . پاسخ تشریحی و کلیدی در انتهای جزوه قرار داده ایم. با حل این سوالات می توانید مهارت خود را بالا ببرید و جمع بندی زیست گیاهی کنکور را در اختیار داشته باشید.

در زیر، نمونه صفحه جزوه زیست گیاهی پایه را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با محتویات جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه زیست گیاهی پایه

برای افزایش تسلط و مهارت خود در مبحث گیاهی پایه در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زیست گیاهی پایه را انجام بدهید.

دانلود جزوه زیست گیاهی پایه

نام : جزوه زیست گیاهی پایه

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دهم و یازدهم

تعداد صفحه : 39

حجم کل : 2.5MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه زیست گیاهی پایه

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.