جزوه زیست گیاهی پایه

در این پست از وبسایت دور خیز یک جزوه عالی از بخش گیاهان زیست سال دهم و یازدهم برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. بخش گیاهی نیز مانند بخش جانوری بیشتر سوالات ترکیبی از آن طرح می شود. بنابراین حذف بعضی مباحث آن می تواند ریسک باشد. یا ممکن است در سوالات موردی از هر فصل گیاهی یک مورد طرح شده باشد که در این صورت نیز اگر به همه بخش گیاهی مسلط نباشید قادر به پاسخ گویی نخواهید بود. ما در این پست، بخش گیاهی پایه را به صورت جدا برای شما آماده کرده ایم. با دانلود جزوه زیست گیاهی پایه می توانید تسلط خود را در مباحث گیاهی پایه افزایش بدهید.

جزوه زیست گیاهی که شامل مباحث پایه می باشد؛ جزوه ای تستی می باشد. این جزوه شامل 105 سوال شمارشی می باشد. سوالات از فصل های 6 و 7 زیست دهم و فصل های 8 و  9 زیست یازدهم طرح شده اند . پاسخ تشریحی و کلیدی در انتهای جزوه قرار داده ایم. با حل این سوالات می توانید مهارت خود را بالا ببرید.

در زیر، نمونه صفحه جزوه زیست گیاهی پایه را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با محتویات جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه زیست گیاهی پایه

برای افزایش تسلط و مهارت خود در مبحث گیاهی پایه در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زیست گیاهی پایه را انجام بدهید.

مشخصات جزوه زیست گیاهی پایه

نام جزوه : جزوه زیست گیاهی پایه

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دهم و یازدهم

تعداد صفحه : 39

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه زیست گیاهی پایه

دانلود جزوه زیست گیاهی پایه

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست