جزوه زیست گیاهی پایه

در این پست از وبسایت دور خیز یک جزوه عالی از بخش گیاهان زیست سال دهم و یازدهم برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. بخش گیاهی نیز مانند بخش جانوری بیشتر سوالات ترکیبی از آن طرح می شود. بنابراین حذف بعضی مباحث آن می تواند ریسک باشد. یا ممکن است در سوالات موردی از هر فصل گیاهی یک مورد طرح شده باشد که در این صورت نیز اگر به همه بخش گیاهی مسلط نباشید قادر به پاسخ گویی نخواهید بود. ما در این پست، بخش گیاهی پایه را به صورت جدا برای شما آماده کرده ایم. با دانلود جزوه زیست گیاهی پایه می توانید تسلط خود را در مباحث گیاهی پایه افزایش بدهید.

جزوه پیشنهادی :

جزوه زیست پایه
جزوه زیست جانوری کنکور

جزوه زیست گیاهی که شامل مباحث پایه می باشد؛ جزوه ای تستی می باشد. این جزوه شامل دو بخش می باشد. در بخش اول بیشتر مباحث سال یازدهم و در بخش دوم بیشتر مباحث سال دهم آورده شده است. بخش اول شامل 103 سوال و بخش دوم شامل 105 سوال تستی می باشد. در انتهای هر بخش نیز پاسخنامه مربوط به آن نیز قرار داده شده است.برای مرور و جمع بندی بخش گیاهی پایه می توانید از این جزوه استفاده کنید.

جزوه پیشنهادی :

جزوه واکنش های شیمی کنکور

در زیر، نمونه صفحه جزوه زیست گیاهی پایه را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با محتویات جزوه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه زیست گیاهی پایه

 

برای افزایش تسلط و مهارت خود در مبحث گیاهی پایه در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زیست گیاهی پایه را انجام بدهید.

مشخصات جزوه زیست گیاهی پایه

نام جزوه : جزوه زیست گیاهی پایه

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دهم و یازدهم

تعداد صفحه : 101

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه زیست گیاهی پایه

دانلود جزوه زیست گیاهی پایه

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close