جزوه زیست شناسی دوازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه عالی از زیست شناسی سال دوازدهم برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. از آنجایی که اهمیت زیست شناسی سال دوازدهم بیشتر می باشد؛ باید توجه بیشتری روی این درس داشته باشید. یادگیری کامل و مطالعه به شیوه تشریحی و تستی باید از برنامه مطالعه زیست شناسی دوازدهم باشد. با دانلود جزوه زیست شناسی دوازدهم می توانید به تست های متنوع و طبقه بندی شده زیست دوازدهم دسترسی داشته باشید.

جزوه زیست دوازدهم یک جزوه تستی می باشد. در این جزوه تست ها به صورت گفتار به گفتار همراه با پاسخنامه تشریحی آورده شده است. یک جزوه خیلی جامع و کامل می باشد. طرح تست به صورت گفتار به گفتار باعث افزایش تعداد صفحات جزوه شده است ولی از آن جایی که به صورت تدریجی مطالعه خواهید کرد؛ احساس خستگی نخواهید داشت. با تفکیک تست ها می توانید روی هر گفتار تمرکز بیشتری داشته باشید. با این شیوه مهارت شما خیلی بهتر تقویت خواهد شد. در انتهای هر فصل تست های جامع آن فصل نیز آورده شده است. برای جمع بندی می توانید از این تست ها استفاده کنید.

برای یادگیری بهتر زیست شناسی سال دوازدهم همچنین برای جمع بندی مطالب هر فصل به صورت جدا در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زیست شناسی دوازدهم  را انجام بدهید.

مشخصات جزوه زیست شناسی دوازدهم

نام جزوه : جزوه زیست شناسی دوازدهم

نام مولف : گروه مولفین

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 769

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه زیست شناسی دوازدهم

دانلود جزوه زیست شناسی دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close