جزوه زیست جانوری کنکور

در این پست یک جزوه ی تستی از زیست جانوری برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. زیست جانوری از مباحثی است که معمولا سوالات ترکیبی از آن طرح می شود. بنابراین باید بر مباحث جانوری دهم ، یازدهم و دوازدهم تسلط کافی داشته باشید. در یکی از جزوات مربوط به زیست شناسی، جزوه آموزشی زیست جانوری آورده شده است. در این جزوه نیز تست هایی از مباحث جانوری جمع آوری شده است. با دانلود جزوه زیست جانوری کنکور می توانید روی این مبحث تمرکز بیشتری داشته باشید.

جزوه زیست جانوری شامل 255 سوال تستی از کل مباحث جانوری زیست شناسی کنکور می باشد. انواع سوالات ترکیبی و مبحثی در این جزوه قرار داده شده است. پاسخنامه تشریحی نیز در انتهای جزوه آورده شده است. با حل و تمرین این تست ها می توانید مبحث جانوری را به صورت جدا جمع بندی کنید. سبک سوالات همانند سبک سوالات کنکور شامل سوالات شمارشی، حفظی و مفهومی می باشد. با حل این تست ها می توانید آشنایی بیشتری با سوالات کنکور داشته باشید.

برای حل تست های متنوع و جمع بندی مبحث زیست جانوری در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زیست جانوری کنکور را انجام بدهید.

Rate this jozve

دانلود حزوه زیست جانوری کنکور

نام : حزوه زیست جانوری کنکور

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 61

حجم کل : 3.5MB

نوع جزوه : مبحثی

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه زیست جانوری کنکور

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.