جزوه زبان یازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه بانک تست از زبان یازدهم برای تمامی داوطلبان کنکور آماده کرده ایم. جزوه زبان یازدهم شامل 800 تست از تمامی مباحث لغات ، گرامر ، کلوز تست و ریدینگ به همراه پاسخ تشریحی می باشد. در درس زبان فقط با حفظ لغات به صورت طوطی وار نمی توانید درصد خوبی کسب کنید بلکه نیاز به حل تست های بیشتر و تمرین زیاد دارید. با دانلود جزوه زبان یازدهم و حل تست های آن می توانید در این درس مهارت خود را افزایش بدهید.

بیشتر دانش آموزان اهمیت چندانی به درس زبان نمی دهند؛ در حالی که با تمرین بیشتر می توانید یادگیری خود را در این درس افزایش داده و با کسب در صد بهتر جهش بزرگی در تراز و رتبه کنکور خود داشته باشید. با دانلود جزوه زبان یازدهم می توانید هر روز تعدادی تست کار کنید. با حل تست های بیشتر می توانید قلق تست زنی مطالب را بدست بیاورید. همچنین می توانید سرعت تست زنی خود را افزایش بدهید. مدت زمان پاسخ گویی زبان در کنکور 20 دقیقه می باشد در حالی که شما با تمرین زیاد می توانید در 15 دقیقه به این درس پاسخ بدهید.

با دانلود جزوه زبان یازدهم می توانید تست های بیشتری حل کنید ، سرعت تست زنی خود را افزایش بدهید و مدیریت زمان را یاد بگیرید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زبان یازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه زبان یازدهم

نام جزوه : جزوه زبان یازدهم

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 152

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه زبان یازدهم

دانلود جزوه زبان یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست