جزوه زبان یازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه جامع از زبان سال یازدهم برای داوطلبان کنکور و سال یازدهمی ها آماده کرده ایم. درس زبان درسی است که باید به تعداد دفعات بیشتری تکرار و تمرین بشود. در این درس باید تست های متنوع کار کنید. انواع تست لغت، گرامر، کلوز و ریدینگ باید در طول هفته انجام داده باشید. برای سنگین تر نشدن مطالب می توانید موضوعی کار کنید. جزوه زبان یازدهم مباحث لغات و گرامر را برای شما آورده است. با دانلود جزوه زبان یازدهم می توانید تسلط خود را روی این مباحث افزایش بدهید.

جزوه زبان یازدهم شامل مباحث گرامری و لغات همچنین معنی بخش های ریدینگ و مکالمه  می باشد. بعد از درسنامه تعدادی تست آموزشی برای لغت و گرامر آورده شده است. در انتهای جزوه تست جامع لغت و گرامر از سال یازدهم به صورت جدا طرح شده  است. با دانلود جزوه زبان یازدهم علاوه بر این که می توانید به تمامی مطالب کتاب دسترسی داشته باشید؛ بلکه انواع تست نیز می توانید کار کنید.

با دانلود جزوه زبان یازدهم و حل تست های آموزشی مطالب برای شما تفهیم سازی می شود. در مرحله بعدی برای جمع بندی مطالب، می توانید از تست های جامع  انتهای جزوه استفاده کنید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زبان یازدهم را انجام بدهید.

 

مشخصات جزوه زبان یازدهم

نام جزوه : جزوه زبان یازدهم

نام مولف : جمال احمدی

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 127

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه زبان یازدهم

دانلود جزوه زبان یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست