جزوه زبان یازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه جامع از زبان سال یازدهم برای داوطلبان کنکور و سال یازدهمی ها آماده کرده ایم. درس زبان درسی است که باید به تعداد دفعات بیشتری تکرار و تمرین بشود. در این درس باید تست های متنوع کار کنید. انواع تست لغت، گرامر، کلوز و ریدینگ باید در طول هفته انجام داده باشید. برای سنگین تر نشدن مطالب می توانید موضوعی کار کنید. جزوه زبان یازدهم مباحث لغات و گرامر را برای شما آورده است. با دانلود جزوه زبان یازدهم می توانید تسلط خود را روی این مباحث افزایش بدهید.

جزوه زبان یازدهم شامل مباحث گرامری و لغات همچنین معنی بخش های ریدینگ و مکالمه  می باشد. بعد از درسنامه تعدادی تست آموزشی برای لغت و گرامر آورده شده است. در انتهای جزوه تست جامع لغت و گرامر از سال یازدهم به صورت جدا طرح شده  است. با دانلود جزوه زبان یازدهم علاوه بر این که می توانید به تمامی مطالب کتاب دسترسی داشته باشید؛ بلکه انواع تست نیز می توانید کار کنید.

نمونه جزوه زبان یازدهم را ببینید.

نمونه جزوه زبان یازدهم

با دانلود جزوه زبان یازدهم و حل تست های آموزشی مطالب برای شما تفهیم سازی می شود. در مرحله بعدی برای جمع بندی مطالب، می توانید از تست های جامع  انتهای جزوه استفاده کنید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زبان یازدهم را انجام بدهید.

 

5/5 - (200 امتیاز)

دانلود جزوه زبان یازدهم

نام : جزوه زبان یازدهم

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 127

حجم کل : 3.2MB

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه زبان یازدهم

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.