جزوه زبان دهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از زبان برای سال دهمی ها و داوطلبان کنکور آماده کرده ایم. عمده سوالات زبان مربوط به بخش واژگان می باشد که به راحتی می توان به این بخش از زبان مسلط شد. مسلط شدن به لغات مستلزم مرور به موقع و حل تست های بیشتر می باشد. در کنکور 8 سوال مستقیم از لغات طرح می شود. در بخش کلوز تست و ریدینگ نیز می توانید از دانش لغات خود استفاده کنید. لذا این بحث باید جدی تلقی بشود. بیشتر دانش آموزان به همه لغات کتاب مسلط هستند ولی قادر به پاسخ گویی نیستند بنابراین کسب درصد بالا به حل تست های بیشتر بستگی دارد. با دانلود جزوه زبان دهم می توانید به تسلط بیشتر در درس زبان برسید.

جزوه زبان دهم یک جزوه بانک تست می باشد و شامل 500 تست گرامر، لغات ، کلوز تست و ریدینگ می باشد. پاسخ هر تست در زیر سوال مربوط به خود توضیح داده شده است. با دانلود جزوه زبان دهم هر شب  حداقل تعداد 10 تست لغات و دو متن ریدینگ و یک متن کلوز تست کار کنید. با این کار به تسلط بیشتر در درس زبان می رسید.

در مرحله اول یادگیری شما مهم تر می باشد. بعد از آن با حل تست های بیشتر می توانید مهارت تست زنی خود را در زبان افزایش بدهید و سر جلسه در زمان خود صرفه جویی کنید. آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای یادگیری بهتر شما تهیه می کند. شما در بخش بعدی همین پست میتوانید دانلود جزوه زبان دهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه زبان دهم

نام جزوه : جزوه زبان دهم

نام مولف :

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 89

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه زبان دهم

دانلود جزوه زبان دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور

مقالات سایت

فهرست