جزوه ریاضی یازدهم تجربی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی جمع بندی از ریاضی یازدهم برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. درس ریاضی یکی از مهمترین و حائز اهمیت ترین درس های رشته تجربی می باشد. درس ریاضی در مواردی حتی با درس زیست گروه تجربی برابری می کند. بنابراین از اهمیت و تاثیر این درس غافل نشوید. ریاضی یازدهم در این میان 1/3 سوالات ریاضی کنکور را به خود اختصاص می دهد. با تسلط بر این درس می توانید جهش قابل توجهی در رتبه کنکور خود داشته باشید. جزوه ریاضی یازدهم تجربی خلاصه ی جمع بندی مناسبی از این درس در اختیار شما قرار می دهد. با دانلود جزوه ریاضی یازدهم تجربی می توانید یادگیری خود را عمیق تر کنید.

جزوه ریاضی یازدهم یک جزوه از خلاصه درس ریاضی یازدهم می باشد. در این جزوه مطالب هر فصل همراه با مثال های حل شده و آموزشی برای شما آورده شده است. علاوه بر مثال های آموزشی،  تعدادی مثال برای تمرین بیشتر در این جزوه قرار داده شده است. با دانلود جزوه ریاضی یازدهم تجربی می توانید به یک جمع بندی  خلاصه شده، دست یابید. این جزوه می تواند یک منبع مکمل برای شما باشد. برای مرور در ایام نزدیک کنکور می توانید از این جزوه استفاده کنید.

با جزوه ریاضی یازدهم تجربی، آموزش این درس برای شما جمع بندی شده است. شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه ریاضی یازدهم تجربی را انجام بدهید. برای دسترسی به تست های جمع بندی ریاضی یازدهم  نیز می توانید دانلود آن را از پست دیگری از آکادمی کنکور دورخیز انجام بدهید.

مشخصات جزوه ریاضی یازدهم تجربی

نام جزوه : جزوه ریاضی یازدهم تجربی

نام مولف : مجتبی لشینی

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 30

نوع جزوه : درسنامه

قیمت : رایگان

جزوه ریاضی یازدهم تجربی

دانلود جزوه ریاضی یازدهم تجربی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close