جزوه ریاضی گسسته

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از ریاضی گسسته برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. سوالات مربوط به ریاضیات کنکور شامل سوالاتی از چندین درس می باشد. لذا شما باید توجه ویژه به همه درس ها و مباحث داشته باشید. یکی از این درس ها ریاضی گسسته می باشد که از 50  سوال ریاضی 8 سوال را به خود اختصاص می دهد. این در حالی است که ریاضی گسسته از سه مبحث تشکیل شده است. 8 سوال از 3 مبحث به معنی اهمیت زیاد آن درس می باشد. بنابراین شما نیاز به یک منبع مناسب دارید. جزوه ریاضی گسسته با هدف افزایش تسلط شما در این درس تهیه شده است. با دانلود جزوه ریاضی گسسته می توانید مهارت خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه ریاضی گسسته به سبک نکته و تست طراحی شده است که شامل 100 نکته و 100 تست می باشد. هر نکته یک تست مربوط به خود را دارد. شما با مطالعه نکات و همزمان حل تست مربوط به آن می توانید یادگیری خود را تکمیل کنید. 100 نکته ذکر شده در جزوه ریاضی گسسته همچنین مطالب مهم و کلیدی ریاضی گسسته را برای شما جمع بندی کرده است.

با دانلود جزوه ریاضی گسسته می توانید مطالب را جمع بندی کرده و بخش های مهم را به صورت طبقه بندی شده در اختیار داشته باشید. شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه ریاضی گسسته را انجام بدهید.

مشخصات جزوه ریاضی گسسته

نام جزوه : جزوه ریاضی گسسته

نام مولف : محمد شعر باف

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 32

نوع جزوه : نکته و تست

قیمت : رایگان

جزوه ریاضی گسسته

دانلود جزوه ریاضی گسسته

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close