جزوه ریاضی دوازدهم تجربی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از ریاضی دوازدهم برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. ریاضی دوازدهم در کنکور تقریبا نصف سوال ها را به خود اختصاص می دهد همچنین اهمیت این درس برای سال دوازدهمی ها که امتحان نهایی خواهند داشت؛ خیلی بیشتر است. بنابراین باید این درس را خیلی جدی بگیرید. تمرین های خود کتاب درسی خیلی مهم می باشند از حل و تمرین آن ها نباید غافل بشوید. با داشتن یک منبع کامل تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. با دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی می توانید یادگیری خود را در این درس عمیق تر کنید.

جزوه ریاضی دوازدهم یک جزوه ای  با درسنامه ی  کامل همراه با 300 سوال متنوع و حل شده از امتحانات نهایی همچنین سوال های مفهومی و تالیفی از متن کتاب می باشد. بعد از هر مبحث تعدادی سوال در رابطه با آن طرح شده اند که با حل این تمرین ها مطالب به خوبی برای شما تفهیم سازی می شود. در جزوه ریاضی دوازدهم تجربی در انتهای جزوه 7 آزمون شبیه سازی شده امتحان نهایی به همراه پاسخ کامل و توضیح دار  آورده شده است.

بررسی موضوعات به صورت تشریحی و یادگیری مفهومی مطالب در تسلط شما به درس؛  می تواند بسیار کمک کننده و ضامن موفقیت شما باشد. با دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی می توانید روی تعداد زیادی سوال تمرین کنید. با این کار هم برای امتحان نهایی آمادگی کامل خواهید داشت هم این یادگیری مفهومی، در حل تست های کنکور به شما کمک شایانی می کند. آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها رابرای شما تهیه می کند. با دانلود این جزوات می توانید تسلط خود را در هر درسی افزایش بدهید.

نمونه جزوه را ببینید.

نمونه جزوه ریاضی دوازدهم تجربی

شما می توانید در بخش بعدی همین  پست دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی را انجام بدهید.

دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی

نام : جزوه ریاضی دوازدهم تجربی

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 83

حجم کل : 10.2MB

نوع جزوه : درسنامه و آزمون تشریحی

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه ریاضی دوازدهم تجربی

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.