جزوه ریاضی دوازدهم تجربی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از ریاضی 3 مناسب امتحان نهایی برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. تاثیر مثبت معدل و نمرات نهایی در کنکور برای بیشتر دانش آموزان می تواند یک شانس بزرگ باشد لذا باید اهمیت این موضوع جدی تلقی بشود. شما با آمادگی برای امتحان نهایی همچنین به نحو احسنی برای کنکور آماده می شوید. بنابراین باید یک منبع خوب برای جمع بندی مطالب داشته باشید. با دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی می توانید به آزمون های طبقه بندی شده دست بیابید.

جزوه ریاضی دوازدهم تجربی شامل سوالات نهایی می باشد ولی به سبک متفاوتی طراحی شده است. در این جزوه سوالات به صورت موضوعی، فصل به فصل و درس به درس طراحی و طبقه بندی شده است. به این صورت که برای هر مبحثی از 4 دوره دی ، خرداد ، تیر و شهریور از سال های 97 و 98 سوالات جمع بندی شده اند. در انتهای جزوه نیز پاسخ تشریحی سوالات ذکر شده است.

نمونه صفحات این جزوه را ببنید:

نمونه جزوه ریاضی

با دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی علاوه بر این که مطالب را جمع بندی خواهید کرد بلکه می توانید روی مباحثی که مشکل داشتید بیشتر تمرکز کرده و با تمرین زیاد آن را برطرف کنید. آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما فراهم می آورد و شما می توانید دانلود جزوه ریاضی دوازدهم را به صورت رایگان در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

Rate this jozve

دانلود جزوه ریاضی دوازدهم تجربی

نام : جزوه ریاضی دوازدهم تجربی

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 37

حجم کل : 3.5MB

نوع جزوه : آزمون تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه ریاضی دوازدهم تجربی
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.