جزوه روانشناسی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از درس روانشناسی برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. روانشناسی از دورس اختصاصی سال یازدهم می باشد و تک کتابی است. 8 درس دارد و در کنکور تعداد 20 سوال از این 8 درس طرح می شود. بنابراین شما به راحتی می توانید آن را کامل مطالعه کنید و درصد خوبی از این درس کسب کنید. از درس های مهم روانشناسی 3 درس اول می باشند. تمرکز روی کتاب درسی و پاسخ به تمرین ها و  پرسش های متن کتاب می تواند خیلی کمک کننده باشد. با دانلود جزوه روانشناسی می توانید به سوالات مهم روانشناسی دسترسی داشته باشید.

جزوه روانشناسی یک جزوه از نوع بانک سوال تشریحی می باشد. این جزوه  به بررسی سوالات هر فصل به صورت جدا پرداخته است. پاسخ تشریحی همه سوالات نیز در زیر آن برای شما اورده شده است. با مطالعه کتاب درسی و حل و تمرین این سوالات یادگیری شما عمیق تر می شود و تسلط بیشتری پیدا می کنید. شما با بررسی سوالات هر فصل همچنین می توانید این درس را جمع بندی کنید. جزوه روانشناسی در 24 صفحه تنظیم شده است. حجم جزوه شما را خسته نمیکند.

جزوه روانشناسی با توجه به نیاز شما و برای  دسترسی به سوالات مهم هر درس تنظیم و توسط آکادمی کنکور دورخیز برای شما فراهم آورده شده است. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه روانشناسی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه روانشناسی

نام جزوه : جزوه روانشناسی

نام مولف : حمید رحیمی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 24

نوع جزوه : بانک سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه روانشناسی

دانلود جزوه روانشناسی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره هوشمند کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست

close-link