جزوه دین و زندگی یازدهم انسانی

در این پست یک جزوه عالی از دین و زندگی یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. در سال های اخیر توجه طراحان به بخش آیات دین و زندگی بیشتر شده است. بررسی دقیق معنا، مفهوم و نکنه های هر آیه الزامی می باشد. اگر نکات هر آیه را به خوبی بدانید می توانید آیات را حفظ کنید. همچنین می توانید آیات را به متن درس و آیه های دیگر ربط بدهید. سعی کنید این درس را به صورت مفهومی مطالعه کنید. برای بررسی دقیق هر آیه می توانید دانلود جزوه دین و زندگی یازدهم انسانی را انجام بدهید.

جزوه دین و زندگی یازدهم انسانی شامل تفسیر آیات هر درس به صورت جدا می باشد. برای بررسی آیات ابتدا ترجمه آیه آورده شده است در ادامه نکات و پیام آیه ذکر شده است. در قسمت نکات ارتباط هر آیه با متن درس و آیه های دیگری بیان شده است. در این قسمت تقریبا متن درس پوشش داده شده است. چون متن درس در ارتباط با آیات بیان شده اند درک و یادگیری آسانتری دارند. در بخش پیام ها نیز مفهوم کلمه به کلمه آیات به همراه آیه های مرتبط دیگر آورده شده است.

اگر می خواهید دین و زندگی یازدهم را به صورت مفهمومی مطالعه کنید و توجه بیشتری به آیات و نکات ترکیبی داشته باشید می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه دین و زندگی یازدهم انسانی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه دین و زندگی یازدهم انسانی

نام جزوه : جزوه دین و زندگی یازدهم انسانی

نام مولف : عباسعلی ارحمی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 129

نوع جزوه : مبحثی

قیمت : رایگان

جزوه دین و زندگی یازدهم انسانی

دانلود جزوه دین و زندگی یازدهم انسانی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست